Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lucko si nej a vše nejlepší + dotaz

    Ahoj Lucko všechno nejlepší k narozkám :-D.

    Mám ještě dotaz proč nemůžu vložit další odkaz když jsem registrovanej apod. ??
  • Setkání

    Ahoj LUcinko Vše nej k tvým narozeninám, rád bych se s tebou sešel je to jedno z mých přání se seznámit s tak krásnou populární osobností... ZAtím ahoj *14* *14* *14* *14*
  • nic moc

    neemám ťa moc v láske ,,,si trapná *14* *8* *8* *8* *16* *16* *10*
    • lusy14

      Re: nic moc

      To mluvíš o sobě???Ani se nedivim... *3* *13*
  • Lucinkoooo ...

    Lucinko,přeju Ti ke tvým 29. narozeninám,aby se ti vyplnilo všechno co chceš,písničky zůstay pořád tak nádherné,herecké výkony pořád tak skvělé a hlavně:Mocinky ti držím pěsti,abys už konečně zakotvila v přístavu jménem LÁSKA!A s tím pravým=) *14* *14* *3*
  • sharpay1995

    Vše nej

    Luci...vše nejlepší k narozeninám!!!!! *15* *14* *1*
  • martasik37

    Nej

    Lucko...všechno nejlepší k narozkám:) *3* Hodně štěstí,zdraví,lásky a úspěchu v kariéře *4* *14* *4*
  • wall-e

    Simčaa

    Ahoj Lucko potkala jsem tě na Ewy Farny koncertu v praze a podepsala jsi mi autogram vše nej k tvým narozeninkám MTR Simčaa *14* *14*
    • mattie

      Re: Simčaa

      aha takže lucia už chodí na koncerty kopírovať ewin štýl... mno tak to je už fakt že pod úroveň!!!! *8* *8* nevyjadrujem,, lucia si nechce priznať, že proste jej spevácka kariéra je v troskach *14* haha *7* *16*
  • Vše nej!!!!!

    Lucko všenej k 29 narozkám.
  • baluska1

    Hodně Štěstí

    Ahoj lucko hodně štěstí k tvím 29 narozeninám.
  • Vše nej!!!

    Právě v tuhle chvíli ti je Lucko 29.Ne,ůžu tomu uvěřit.Měj se krááááááááááásně a vše NEJLEPŠÍ!!! *14*
    • Re: Vše nej!!!

      a vše nejlepší i všem dalším ženám k MDŽ *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit