Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lmůnbjhuk

    Je 1nička *14* *14* *14* *14*
  • janasrumova

    Lucie je nej

    podle mě je Lucka nej zpěvačka v ČR kromě Gotta.


    A máte někdo ICQ?
    • Re: Lucie je nej

      Podle mě-jaká je Lucie zpěvačka se ukázalo na koncertě K.Gotta. Absolutně nevýrazná, bez hlasu. To, že nazpívala pár líbivých převzatých písniček z ní neudělá nejlepší zpěvačku.Kam se hrabe na svojí tetu Helenu.Ono v nahrávacím studiu se s hlasem dá udělat nemožné. *4*
    • misule23

      Re: Lucie je nej

      Přesně tak souhlasím.Je to ta nej...zpěvačka.Dala bych jí Slavíka pro zpěvačku ona si ho zaslouží.Je to skvělá zpěvačka přijde mi,že si na nic nehraje.Mít na ní icq a nebo email a psát si sní to by bylo něco fakt...bylo by to to nejlepší.Máte ho někdo a nebo Lucko jestli jsem chodíš a budeš chtít tak mi napiš na emai(lillipp@seznam.cz)nechci tě nutit nemusíš bylo by to moc fajnové.Jsem tvoje veliká fanynka:-* *3* *3* *3*
  • Lucce

    Fandím, fandím, fandím *3* *14* *3*
    • Re: Lucce

      jí taky Lucii fandím a ještě víc o to, že se nezblázní ze své "tetky" a jde si svým stylem *3* *3* *3*
    • Re: Lucce

      a jooooo *16*
  • NEJ!

    Lucka je NEJ! *14*
    • k.kata

      Re: NEJ!

      Přesněě *14*
      • Re: Re: NEJ!

        Souhlas. *14*
        • nelmo

          Re: Re: Re: NEJ!

          jj Lucka je nééééj
  • anetaruz

    nevíte?

    čau lidi,nevíte kde Lucka bydlí *7*
    • anetaruz

      Re: nevíte?

      *5* Jo v Praze *1*
      • Re: Re: nevíte?

        Já to vím kde bydlí úplně přesně
    • colka

      Re: nevíte?

      v praze:D
      • Re: Re: nevíte?

        to je jasny doma přece:D:D *3* *3*
      • Re: Re: nevíte?

        No přesně=) *3* *3* *3* *3*
        • k.kata

          Re: Re: Re: nevíte?

          Jj,v Praze bydlí *1*
  • Lucka-cool

    Ahoj všichni!Prosím mrkněte na mé weby.
    Lucie Vondráčková:http://lucka-von.blo g.cz/
    Avril Lavigne:http://avrilka240.blog.cz/
    TaylorSwift:http://taylorswiftova1 9.blog.cz/
    díkys *4*
  • colka

    Lucka je jednička

    Lucka je užasná holka, teď ji neberu jako zpěvačku, herečku.., ale prostě jako normální holku, upa skvěle se s ní povída, a když se u toho zasměje mno to má člověk hned lepší naládu na celý zbytek dne *4* Lucka je prostě nejdokonalejší *14*
  • angelus

    Lucka

    Ahoj, Lucinka je po operaci a zatím se nesmí postavit na nohy. Myslím, že bysme jí měli alespoň v duchu podpořit a popřát ji brzké uzdravení. *4* *4*
    • misule23

      Re: Lucka

      Ahoj souhlasím stebou:-DJe mi jí hrozně moc líto:-(Budeme Ti tady určitě všichni držet palečky ať se brzy uzdravíš.Já osobně budu držet moc.Jsi skvělá mám tě hodně ráda:-d *4*
      • Re: Re: Lucka

        Neboj se Lucka je v pohodě,ale taky mi je jí líto.Snad ta bolest brzo přejde.Je mi jí líto. *9*
    • baduska10

      Re: Lucka

      jojo souhlasim s tebou je to faktycky chudacek *9* mam ji fakt rada a to si nezaslouzila..tak lucinko drzim palce a hlavne se uzdrav! *4* *5* *3*
  • akulokinka

    icq

    pokecá nekdo po icq
    • colka

      Re: icq

      kdyz mi ho das neni problem *5*
    • Re: icq

      jasan mozeme..
  • celebrita222

    Lucka v sertiálu Strážce duší!

    Dnes 6.června bude účinkovat v nové řadě seriálu Stražce duší 3.díl Neviditelný zabiják bude tam hrát jako by třetí hlavní roli jak vždy někdo hostuje a často se tam objevuje.
    PS: LUCKA JE BOŽÍ,MRTĚ NEJLEPŠÍ ZPĚVAČKA!! VŠECI PÍSNIČKY KTERÝ NASPÍVALA SE MI LÍBÍ!!
    páá *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit