Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ashleytisdalemis

    Lucka je nejlepší

    Lucka je skvělá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • stepaaa007

    Štěpa007

    Lucka Vondráčková je supeeeeerrrrrrrr!!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* ten jeji new videoklip Láska umí víc... je UŽASNEJJJ!! *3* *3* *3* *4* *4*
  • LUCINKA

    MILUJU LUCKU PROTOŽE MÁ MALÝ CHODIDLO.

    JESTLI JÍ TAKY MILUJEŠ, PŘIDEJ JÍ NA TYHLE STRÁNEČKY

    HTTP://WWW.PROSTEMUL LUJU.CZ !!!

    *4* *3* *9* *5* *14* *14* *10* *4* *14* *14* *14* *14*
  • Lucka je skvělá!!!!!!!!!

    Lucinka je ta nej zpěvačka, herčka, tanečnice, .............co kdy byla, je a bude *4* *4* *4* *14* *14* *14*
  • Lucka

    Lucka je skvělá!!! *14*
  • ashleytisdalemis

    Lucka je nejlepší

    Lucka je úžasná.Nevím kde bere tolik energie.V časáku jsem četla,že natáčí nový film Labirint.Je dost dobrá protože stíhá zpěv a herectví.Podle mě jí nejvíc dal zabrat film Kvaska.Je opravdu v hraní ve filmech i v divadlechhttp://img.osobnosti.cz/sm iles/6.gif moc šikovná.Je na ní na první pohled vidět,že je velmi zkušená.Ani nevipadá na 28,ale spíše na 18.Vypadá pořát dobře.Její klipy se mi moc líbí a k narozkám jsem dostala její nejnovější CD Fénix.A to je opravdu její nej CD co kdy vydala.Ona je zkrátka nenahraditelná.Je šikovná po své tetě Heleně.Ta byla také moc dobrá za mlada.Je jí 61 let a ještě zpívá:To jí obdivuji.Lucka je snad jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček.Lucka je dost energická a to tancování musí být náročné.A kdybyjste viděli v kolikla filmech dabovala tak by jste se zbláznili!Je prostě nej,IN a je má nejoblíbenější česká zpěvačka: *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Lucka je nejlepší

      Máš naprostou pravdu.Lucinka je skvělá zpěvačka,která má nádherný písničky.
      Vždycky když slyším její písníčky mám hned dobrou náladu.Jen tak dál. *1* *1* *14* *4* *14* *3* *4* *15*
  • Lucinkaaaa

    *14* Luciinkaa uplne nejleepsii.. radi by jsme se sni nekdy sesli a pokecali vypada jako super holka ... *14* a klasne zpiiva.. *14*
  • Lucka je IN

    Lucka v březnu bude slavit,už 29 narozky,tak všechno nejlepší Lucko!Jsi má nejoblíbenější zpěvačka.V herectví jsi také moc dobrá.Mám tě moc ráda.Pokaždé,když jsi někdy pozvaná do nějakého pořadu,tak se tě vždy vyptávájí jsetli chodíš s Tomášem.Je to pravda?Nikdy jim nechceš odpovědět.Já si myslím,že jo.A byly by jste hezký pár.Přeji ti aby ti to dlouho s Tomášem Vernerem vydrželo,tak pa! *4*
    • Re: Lucka je IN

      Lucka už s Vetrnerem nechodí - neměli čas se milovat!
  • baruska.b

    Pro Lucinku

    Ahoj Lucko si moje nejlepší herečka a hlavně zpěvačka.Mám 3 tvoje cd may day,boomeranga fenix.Fenix jsem dostala za vízo a každý den si pouštím moc se ti povedlo.Taky mám tvoje 2 dvd.Takže Lucko chci ti popřát všechno nejlepší v práci,v lásce a bud taková jaká jsi protože takovou tě mají moje rodina a miliony fanoušku rády. *14* *14* *14*
    • dianna114

      Re: Pro Lucinku

      Už jsem jí viděla naživo. *4**4*
  • dianna114

    Lucka

    LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA ,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKALUCKA ,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCK A,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKALUCKA,LUCK A,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUC KA,LUCKA,LUCKA,LUCKALUCKA,LUCKA,LUC KA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LU CKA,LUCKA,LUCKALUCKA,LUCKA,LUCKA,LU CKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,L UCKA,LUCKALUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,L UCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA, LUCKALUCKA,LUCKA,LUCKA,LULUCKA,LUCK A,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUC KA,LUCKA,LUCKA,LUCKALUCKA,LUCKA,LUC KA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LU CKA,LUCKA,LUCKALUCKA,LUCKA,LUCKA,LU CKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,L UCKA,LUCKALUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,L UCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA, LUCKALUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA, LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA ,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKALUCKA ,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCK A,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKALUCKA,LUCK A,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUC KA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LU CKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,L UCKALUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,L UCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKAL UCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA, LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKALUCKA, LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA ,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKALUCKA,LUCKA ,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCK A,LUCKA,LUCKA,LUCKACKA,LUCKA,LUCKA, LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKALUCKA, LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA ,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCK A,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUC KA,LUCKALUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUC KA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LU CKALUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LU CKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKALU CKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,L UCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKALUCKA,L UCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA, LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKALUCKA,LUCKA, LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA ,LUCKALUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA ,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCK ALUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCK ALUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCK A,LUCKA,LUCKALUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCK A,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUC KA,LUCKALUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUC KA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKALUCKA,LUC KA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA,LU CKA,LUCKA,LUCKA,LUCKALUCKA,LUCKA,LU CKA,LUCKA,LUCKA,LUCKA
    • Re: Lucka

      Ty jo,že sis s tím dala takovou práci ale Lucka si to zaslouží. *3*
      • Re: Re: Lucka

        Lucca si na rozdíl od jinejch zpěvaček zaslouží.¨Dře trdě celej rok aby si vydřela Slavíka a samo jako každej rok vyhraje Bílá.To už je divný co?Když celej rok nic nedělá a najednou má slavíka.Kdo se mnou souhlasí odepište.Lucky kámojda *13* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit