Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poraďte mi

    Ahojky,nevíte v jakém filmu si Lucka Vondráčková zahrála ve svých devíti letech? Odpovídejte pls na mail.Díky a pa
    • Re: Poraďte mi

      píší jen,že v roce 1990 v území bílých králů -to byl seriál-ale o rok dříve nevím
  • ashleytisdalemis

    Máte rádi Lucku?

    Jestli máte rádi Lucku tak se mi ozvěte na můj mail:kiki11111111@seznam.cz *5*
  • kristyna-a

    Lucka je má nej zpěvačka,herečka,tanečnice a dabérka

    Je skvělááááááá!!!!!!!!!!!!!!A je mi jedno jestli si o mě myslíte bůh ví co tak je mi to jedno.Jestli mi začnete nadávat tak mi to nevadí... *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • kristyna-a

    Lucka je IN

    Lucka je skvělá a moc milá.Je příjemná a je po své tetě Heleně...Lucka je zkrátka nenahraditelná. *4* *4* *4* *4*
  • kristyna-a

    Lucka-Kvaska

    Lucka je ve filmu Kvaska skvělá!!! *14*
    • dianna114

      Re: Lucka-Kvaska

      Souhlasím,že Lucka je fakt super!!! *15* *14* Nejen,že je sqělá zpěvačka a herečka,ale navíc je milá vůbec není nafoukaná! *4* *4*
  • Je to smíšek

    Potkal jsem také Lucku a je to sluníčko. Prakticky na všech fotkách se stále chláme. I v tom je velký rozdíl s jejích kyselou a závistivou tetou. V každém případě si zaslouží obdiv. Maká na sobě co by zpěvačka, herečka asi i moderátorka. Skládám hlubokou poklonu a obdiv také za absolvování VŠ včetně složení doktorátu. Jsi neuvěřitelně aktivní a pozitivní. Hodně štěstí.
  • Lucka zas s Vernerem

    Bože!! Tak Verner už je zase v Praze! Včera sem je videl uz zase spolu chodili po Praze a drzeli se za ruce.. vole sem myslel ze zakopnu a chcipnu a jeste jak si dávali porát pusy.. bude mit za chvilu Verner vod Luciny cucfleky....
    Kurva se divim ze tu ještě na netu nejsou fotky jejich .. by ste se pochcali smíchy!! *1* *1* *1*
    • Re: Lucka zas s Vernerem

      si pekne trapna a kdyby neco tak je to luccina vec a ty se do toho neplet.elie
    • Re: Lucka zas s Vernerem

      a nevíš,jak se jmenuje ta,co se do ní zamiloval ve 4 letech a začal kvůli ní krasobruslit *7* A co se s ní stalo a jak to dopadlo *7*
      • Re: Re: Lucka zas s Vernerem

        oni se rozesli prj to neklapalo.. jo akdyby neco lucka tam s tomášem v praze chodila 2.1 .... asi jsi trochu mimo v case *1* *1*
        • Re: Re: Re: Lucka zas s Vernerem

          tak ti máš dost rikas ze se rozesli a pritom spolu chodili po praze 2.1.09 ... ehm tak asi tu nekomu hrabe.. a kdyby neco Lucka je s Tomášem pořát .. máte i na jejích oficiálních stránkkách... *4* *1* *3*
  • adela

    lucka je moc hodna ten kdo o ni pise tak hnusne veci by se mel zamyslet jesi by se mu libilo kdyby o vas taky tak hnusne mluvil *7*
  • kiki.haribo

    Ahoj!

    Ahoj, jsem novým členem tohoto fanklubu..mám hrozně ráda Lucku, protože je to bezvadná holka :-) a k tomu je chytrá, milá...je prostě skvělá :-) fandím jí už 3 roky a nepřestanu :-)
  • Nono

    Myslím, že před tím, než začneme na někoho nadávat, tak bychom se měli zamyslet nad tím, čeho jsme v jejím věku dosáhli my. Někdo z vás ani nedostudoval, kdežto ona vystudovala, u toho pracovala. Spousta z nás vychodila pouze základku a sedí v hospodě,tak nevím, zda je kritika této osoby na míst... *5*
    • Re: Nono

      tak to se neda srovnavat ne kazdy kdo ma vejsku je chytry,ano spoustu lidi ma zakladni skolu,ale to neznamena ze jsou hloupi,ona je bezcitna namyslena obycejna holka co mela jen stesti,o talentu to urcite neni,ja osobne mam stredni ale znam par lidi ze zakladkou,a rozhodne nesedi v hospode,venuji se zazivnejsim cinnostem,a ona ma navic prachy za ktery muze delat co chce,a slavna je jen z protekce nic vic v tom neni,jestli si tedy myslis ze jii neco zavidi proto ze nemaji vejsku,tak si na omylu,poslouchaji totiz opravdove zpevaky,kterym take nezavidi,totez i ja,a ne uknouranou namyslenou radoby zpevacku,jestli to beres podle vzdelani tak ti co Lucku poslouchaji v tom pripade maji inteligenci na bodu mrazu.
      • angelus

        Re: Re: Nono

        Říkáš, že je Lucka namyšlená, jak to víš? Z vlastní zkušenosti vím, že to tak není. Měl jsem tu čest se s ní setkat, stejně jako mnoho dalších, při předávání dárku k jejím narozeninám a rozhodně namyšlená ani zlá není. Je to úplně normální holka. S každým se bavila, podepsala se nebo se tím dotyčným vyfotila. Každý, kdo o Lucce tvrdí takové nesmysly jako ty, je podle mě jen krátkozraký hlupák, který si nevidí na špičku nosu. Takový člověk toho sám v životě moc nedokázal a tak se snaží zviditelnit alespoň tím, že pomlouvá ty, kteří již v životě něco dokázali. *4* *4*
      • Re: Re: Nono

        *13* Možná by bylo dobré se zamyslet nad tím, proč sem vůbec ti, co údajně mají Lucku za protekční a hloupou, chodí.Už to, že vás něčím zaujala, znamená to, že vás zajímá. Mimo jiné, já nechodím hodnotit ty, co se mi nelíbí,prostě a jednoduše mě nezajímají......... *15*
      • Re: Re: Nono

        zamyli se cos dokázala ty
      • kustka14

        Re: Re: Nono

        Možná je v tom protekce, ale Lucka má talent a zpívá krásně. Má zajímavý písničky a dotáhla to daleko a v tom žádná protekce není, prostě má zájem a dělá něco proto. Ráda bych slyšela zpívat tebe jestli bys to dotáhl/a na 2. slavíka.
        • Re: Re: Re: Nono

          no tak za prve slavik je trapna podplacena debilita,,za druhe ja zpivat neumim,takze se venuji tomu co umim,ale ona jiste talent nejaky ma ale rozhodne ne na zpev a tomu se venuje.kazdopadne at si kazdy posloucha co chce nejde tu ani tak o styl na tom se hold nikdy vsichni schodnout nemuzou,ale pokud je zpevak nazyvan zpevakem tak podle me predstavy by mel umet zpivat,coz ona neumi,ve studiu to samozrejmne zni jinak,ale live je to katastrofa.
          • Re: Re: Re: Re: Nono

            a ty se považuješ za jediného možného člověka,který je schopen posoudit,kdo zpívá dobře a kdo špatně-to si snad může určit,kdo chce,jak chce-nechápu takové namyšlence,kteří si vymyslí,kdo podle nich zpívá špatně a kdo dobře a nenávidí každého,kdo má opačný názor-oni jsou prostě ti jediní a správní hudební experti a odborníci na světě a všichni ostatní jsou naprostí ignoranti nemající hudební sluch
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nono

              to nechápu takové rádobymoudré řeči,prostě každý se snaží dělat hudbu,jaká mu připadá nejlepší a každý považuje za kvalitního zpěváka někoho jiného a nechápu,co na tom může druhým lidem vadit
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nono

              tak namyslena urcite nejsem,nemam byt zatim na co,Je myslim ze kazdy trosku normalni clovek pozna kdo umi zpivat a kdo ne o vkusu to neni,spousty umelcu nemam rada,jsou mi nesympaticti,ale kdyz umi zpivat tak to uznam,tady to opravdu zpev neni.
      • Re: Re: Nono

        kvůli tomu,že se ti nelíbí její hudba a že má příbuzné rovněž v showbussinesu ,tak o ní nemusíš tvrdit,že je bezcitná a namyšlená,nevím,kdes na takovou blbost přišel nebo přišla *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit