Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • streests

    streests

    Ahojky všem Lucka je fakt super *3* *15*
  • number one

    Ahoj Lucinko,přeji ti vše nej nej nej k dnešnímu svátku a zároveň srdečně gratuluju k druhému místu na Českém slavíkovi.Myslím, že je to ůžasný ůspěch a moc ti to přeju *3* PS: Pozdravuj bráchu.Známe se ze školy v Letňanech a jako puberťačka jsem ho milovala *15* *3*
  • fotky

    Zdravim,neviem koho sa to mam pytat.Chystam novu Luckonu stranku a rada by som pouzila fotky z tohto fora.Je to mozne?Prosim o odpoved na mail: 12bondra12@centrum.sk
  • CD Marmeláda!'

    Ahoj všem fanouškům Lucky! Prodávám cd Marmeláda (první Lucčino Cd nazpívané s martinem Dejdarem) Písnička obsahuje song E.T. a další pecky. Pro zájemce můžu cd vyfotit. Je nehrané!!! Obsahuje booklet (original). Cena dohodou:) Napište mi na mail adresu a cenu, jakou byste si představovali.
  • Seš moc fajne:D

    Choj lucinko seš fakt mooc bezva setkala sem se stebou na tvém natáčení a seš prostě nejlepší máš na všechno talent a seš hezká a hodná mooc ti fandim kéž bych měla život jako ty *9*
  • lucinka

    Lucinka v. je moje nej zpěvačka hned po Billíčkovi mam jí ráda a mam všechny její CD *14* *14* *14* *14*
  • Lucka

    Lucka Vondráčková... Co k ní dodat? Je prostě skvělá! Moc bych se s ní chtěla setkat a popovídat si s ní! ...No to se mi bohužel nikdy nemůže povést... *9*
  • bohudik

    Lucinka

    Vítr je fakt dobrej jen tak dál seš 1 *4*
  • hvězda hvězd

    Lucie jsi nejhezčí a nejlepší věř tomu je to tak náká tvoje tetka s tim michalem at se dou vycpat a Bílá bohužel ta je s ODS a ty vždy vyhrajou ale pro jsi ty jednička at se ti daří s vernerem i když bych byl raději místo něj ale kdyby v Děčíně jsi vítaná *14*
    • Re: hvězda hvězd

      Přej jí Vernera, vždyť je to krásný a sympatický chlap. *3*
      • Re: Re: hvězda hvězd

        Verner je hnusnej a k ní se nehodí *10*
      • Re: Re: hvězda hvězd

        Jenže ona podle mě žádného Vernera nemá !!! Chovají se příliš strojeně a bez emocí je to hranné pro média aby se o nich vůbec psalo *15* *15* *15*
        • Re: Re: Re: hvězda hvězd

          Jo a hvězda hvězd Lucie rozhodně není tou je Heluš už víc než 40 let *4* *14* *4*
          • Re: Re: Re: Re: hvězda hvězd

            Lucka je bohyně.
    • Re: hvězda hvězd

      Hvězda hvězd je pro všechny lidi co mají uši Helena a né ta její nepovedená atrapa Lucie *15* *1* *15*
      • Re: Re: hvězda hvězd

        ha ha ha to je pekne trapny je to prave na opak *1* *1* *1* *1* *1* *15*
      • Re: Re: hvězda hvězd

        sry ale za vse hovori slavik ty trdlino
      • Re: Re: hvězda hvězd

        To je věc osobního vnímání nemyslíš? Lucka se mi líbí víc, Helenka je od mládí moc namyšlená, viděla jsem jí v Rokoku v r. 67, moc jí to slušelo, ale to chování...... *15*
        • re

          Helena-Lucie proč kolem toho tolik řečí? nás se to netýká. jestli je někde problém tak ne na tomhle webu a tudíž nikdo nemá právo psuzovat či soudit. nechte to na zůčastněných stranách prosím. tohle není veřejnej problém. soudí vašproblém vaše okolí? nesoudí! krasný nový rok
  • kunda

    Je to kunda!!!!!!!! *16* *13* *10* *9*
    • Re: kunda

      nic proti ale jedinej kdo je tady k...ses ty a nech lůcu na pokoji
    • Re: kunda

      Jsi sama k***...Protože jsi blbá jenom závidíš! *9* *15*
      • shwhsuw

        lucka je moc hodna a vubec blba neni jak si tu nekdo mysli...ten kdo o ni tak hnusne pise at se yamysli jesi by mu to bylo prijemne kdyby nekdo o vas tak hnusne mluvil *4*
    • Re: kunda

      Tak ty mluvíš o sobě ty krávo... *1* *3* *15* *8*
      • Re: Re: kunda

        ses uz trapna a zmiz z tehle strany a uz toho nech ses vice nez trapna a lucinka je moc super ja se s ni znam takze neodsuzuj dokud se s ni nesetkas aje mnohem inteligentnejsi nez ty *1* *15*
      • Re: Re: kunda

        ses trapnaaaaaaaaa a lucka krava neni a uz me s tema sprostejma slovama nsr ty kravo!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit