Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu

    Nechápu, absolutně nechápu, jak to, že se hudbou živí. Její tvorba je naprosto o ničem, trapné texty a ještě horší hudba. Zajímalo by mě, kdo jí dělá manažera a promotion vůbec, protože to je podle mě umění ji umět prodat. Je už horší než její teta, a to je co říct. Nedávno mě dostala, když v novinách uvedla, jak moc je spokojená se svou novou deskou (ona nějakou vydala? už zase proboha?) Je fakt absolutně vypatlaná, když si myslí jaký je to od ní hudební přínos. Zkrátka prominentní spratek jemuž maminka píše texty jako láska, páska a tyto sračky potom díky známému jménu vydávájí. Naprostý odpad české hudební scény!!!!
    • Re: Nechápu

      Bohužel naprostej souhlas, nevím kdy, kde nebo co se tato "zpěvačka" snaží udělat, ale hlasově je tuctová a texty bohužel nehorázný kýč, a vy inteligenti co mě te´d "setřete" si uvědomte jednu věc, máme svobodu slova, takže ne každý, kdo Lucii nežeze je automaticky blbec!!!! Ale je prostě děsná, mluvím o ní jako o zpěvačce, ne o člověku!!!!!!!!!! Jaký je člověk posoudím těžko, neznám ji, ale zpěvové hodnoty jsou těžce amatérsé.
      • Re: Re: Nechápu

        Pardon za překlepy.
    • Re: Nechápu

      Ahoj plně stebou souhlasím je to hrůza ty texty jsou hrůza asi jí to píše ten její bratránek Vondráček pěknej machýrek *8*
    • Re: Nechápu

      Jako fakt te nechapu!!!!
      Kdybysis převedla nejakej anglickej text do českýho bylo by to to samí TAK POMLČ.
      LUCIE JE SKVĚLÁ!!!!!!!!! Narozdíl od tebe!
      • Re: Re: Nechápu

        Teď jsi právě dokázala, že děláš přesně to, co se ti nelíbí na ostatních diskutujících! Jedním dechem píšeš, ať se do ní neopíráme, protože ji neznáme ty nás taky neznáš, ale ty nám zde boží soud dělat můžeš?? Inteligence?? Co?? Možná si poslechni kvalitní hudbu a pak zkus popřemýšlet o svých výrocích a pravopisu!!! Protože,.........je to DĚS! *3*
    • joanne638

      Re: Nechápu

      presne,, booože na planéte normálnej hudby sa našli ľudia s hudobným sluchom!... až som si poskočila od radosti
    • Re: Nechápu

      Já s vámi nemůžu spouhlasit.Jste úplně mimo.To,že se vám Lucka nelíbí mi vůbec nevadí. *3* Ale vadí mi,že na ní hned nadáváte.Hudbu jí dělá její táta a jejá mamka jí skládá písně.Dobrá když se vám to nelíbí tak dobře,ale co si to jako dovolujete?! *10* Lucka je superstár a nikdo z vás by se jí nevyrovnal!!! *1* Jo a její teta je taky nenahraditelná.Sice jí neposlouchám,ale nebudu na ní hned nadávat tak trapně jako vy!!!Vůbec nejste normální a její new CD je skvělé!!!
      • Re: Re: Nechápu

        Ale nemá duši. Je to prostě kýč, ty písničky jsou děsně tuctový( to není nadávky ale fakt) znám lidi s daleko větším potencionálem, hlasem, rozhledem, ale protože prostě jsou tam kde jsou a ona je tam kde je, nikdy se na její místo nedostanou. A to je škoda!
    • Re: Nechápu

      texty jí piše tatínek-takže jsi trochu vedle *1*
    • Re: Nechápu

      Naprosto souhlasim,zpivat jako ona zvladne kazda,jeji songy sou shity,a nebyt slavne teticky Helenky,ktera aspon driv zpivat celkem umela,ani by si neskrtla.
  • Aneta

    Ahoj Lucko. Jseš moje nejoblíbenější zpěvačka. Nevím, co proti tobě může někdo mít. Oni ti jenom závidí, že jsi hezká, umíš dobře zpívat a jsi dobrá herečka. Ale tohle všechno není tak důležité, jako to jaká jseš uvnitř. Byla bych moc ráda kdyby jsi někdy vystupovala naživo v Chomutovském divadle. Doufám, že o tom budeš alespon přemýšlet. Tvoje věrná posluchačka. *4*
  • pro Unknown

    ja nerikam ze musis poslouchat dokonalou hudba,ja ji take neposloucham,vzdyt ty jeji tuc tuc pisnicky nejsou vubec o nicem,rekni mi co ti da ze zpiva at je jak vitr nebo jak to je vsechno je to na jedno brdo,levne znejici pop,mozna je ve skutecnosti sympaticka holka,to nemohu osobne posoudit,i kdyz jednou jsem ji potkala a prislo mi ze ma nosanek pekne nahoru,ale to muze byt jen prvni dojem,a hrat neumi uz vubec,podle nazoru lidi kterych sem se ptala pry je ve filmech hrozne nejista,no to ze je oskliva sem asi prehnala,pokud ma clovek talent tak vzhled nehraje roli ale ona ho proste nema,promin vylozen hnusna samirzejmene neni,mylela sem to spis tak jako ze kdyz neumi zpivat tak by mela zaujmout vzhledem sexbomby,jako to dela spousty takovych radoby zpevacek,je to diskuze tak proste jen pisu nazor do diskuze,chci se jen vyjadrit a ne tu psat urazky nebo se hadat o to mi opravdu nejde,jen me vytaci ze jsou mnohem talentovanejsi zpevacky a takovy obdiv nemaji.
    • Pro "Lidushku"

      Ehm, ehm... Tak kde začít... No, abych řekl pravdu, tak já osobně také vyznávám trochu jiný žánr hudby, než ona dělá, ale když už od ní něco zaslechnu, tak prostě poznám, že to má něco do sebe. Ona umí přenést na člověka emoce a to je to, proč jsou její písničky tak líbivé. V tomto případě je pak úplně jedno, jestli je to pěvecky dokonalé, nebo ne. Teď neberu v potaz "Vítr" - to uznávám, že se doopravdy nepovedlo, ale komu se taky povede všechno... Hlavní je, že člověk věří tomu, že ví, o čem zpívá. To se třeba o nějaké patnáctileté Farné, která h*vno prožila, říct rozhodně nedá.

      Jinak, srovnávat jí s její dementní oplastikovanou tetičkou je nesmysl. Lucka sama se od ní distancuje a navíc tohleto nemohla nijak ovlivnit.

      Co se týče vzhledu... Dokážu pochopit, že každý může mít rozdílný názor na vzhled, ale říct o Lucce, že není hezká, mi už nepřijde normální a hraničí to skoro už se závistí. Jasně - jiná věc je, když by byla možnost jí vidět bez make-upu a podobných sr*ček, co na ní naplácají, ale to je už věc jiná. Každopádně můj názor je ten, že na takhle hezkou, pozitivní a chytrou holku jako je ona, jentak nenarazíš. BTW když už jsme u toho, kdo je na tom podle tebe vzhledově lépe než ona? Na to jsem opravdu zvědav...

      Jinak nezapomínej, že Lucka není jenom zpěvačka, ale že dělá i fůru jiných věcí, ve kterých rovněž vyniká a i díky čemu si ji lidé oblíbily. Proto není možné, aby byla ve všem naprosto dokonalá...
      • Re: Pro

        Ano, ale zpívá naprosté komerční víš co. Ona je "zpěvačka" diskotékovýho typu, na kterou trsají náctiletý děcka a průměrní posluchači, kterým je to tak nějak fuk, ale po kvalilativní stránce hudby je to kýč! Hapka, Horáček, Müller, Szidi Tobias,...........ANO. Holky Vondráčkovy........NE! *16*
      • Re: Pro

        A omlouvam se za preklepy,zapomela jsem si to po sobe precist.
      • Re: Pro

        jak muzes vedet jestli je to hodna holka,ja ji osobne neznam takze taky nevim,ano dokazala se dostat mezi celebrity ale jen z protekce,a ta Farna nemusin ji ale narozdil od Lucky ma celkem dobry hlas,a navic je mlada tak nemuzes chtit aby mela smysluplny texty,prave proto ze jeste toho moc neprozila,a co Lucie kdyz zacinala ty jeji dziny,to se na me nezlob ale to je katastrofa,Ewa se mozna jeste vyprofiluje v lepsi zpevacku.Ona neni vylozene hnusna ale ani neni krasana,urcite ji vzhled nezavidim,ptal si se kdo je pro me hezka holka tak ti tu napisu par prikladu-treba Petra Nemcova,a to ji nesnasim,ale uznam jeji krasu nebo Mariah Carey,Leona Lewis ci Jessica Alba,beru to jen podle vzhledu,nema to nic spolecneho s tim koho mam nebo nemam rada,ale jak uz sem rekla ten vzhled neni to dulezite,to je talent ktery ji prsdte chybi,je to diskuze tak to tak i beru s vymenou nazoru tu clovek musi pocitat,ale rozhodne tu nepisu zadna urazky,jen to co si ja myslim.
        • Re: Re: Pro

          Jo a nikdo zde o ní nemluví (teda ta inteligentní složka) zle jako o člvoěku ale jako o zpěvačce. když se mi nelíbí a připadá mi to kýčovité, napíšu to....... *3*
        • Re: Re: Pro

          Jo,to byl parádní hit-jen za sebou,ty džíny jdou a k tobě mě to táhne dál *14* *3*
          • Re: Re: Re: Pro

            nebo blíž to bylo vlastně
    • Re: pro Unknown

      to s tím větrem se ji moc nepodařilo,taková hloupá coververze
  • Karlák 2007

    ahoj všem než se začnu vyjadřovat k slečně Lucii,teda pokud se vyjádřím musím napsat pár řádku lidem kteří tady píšou. jsem obyčejnej kluk i když ne možná nejmladší, ale nenapadne mě psát spousty nesmyslů urážek či pomluv o někom koho neznám. dokážete tohle všechno říct do očí oné osobě? tím myslím jen ty nevyzrále puberťáky kteří maj plná ústa nadávek a vulgarismú. mi všichni máme možnost dojít stejně daleko ba třeba i dál. vždyť život je jedno velké poznání plný krásných prožitkú. proč někoho urážet jen proto že něco opravdu umi a snaží se to šířit mezi nás všechny. život je krásný tak proč vytvářet nenávist a závist. není toho už tak dost? lucii jsem potkal na karláku když jsem šel z nemocnice a tu ruku v ruce s přítelkyni. Krásně a nenuce ně se na nás usmála a já hned poznal že je to strašně fajn žena která zpívá o životě láskách poznání či sklamání prostě o životě. věřím že zpívá o tom a jak to cítí. v ten den jsem viděl něco krásného. Byla to obyčejná slečna Lucie Vondráčková.ještě něco.... pokud někdo nesouhlasí s tím co jsem napsal mi klidně může oponovat, ale můj nazor je stále jen můj. zaleží jen na mne jak a co cítím treba k lucii nebo k čemukoliv a to jedine je to opravdove. vsem preji vsechno nej do noveho roku 2009
    • angelus

      Re: Karlák 2007

      Musím s tebou souhlasit. Já Lucii nedávno potkal v ZOO, když byla na setkání s fanklubem, který jí předával dárky k narozeninám. Je to nesmírně slušná, sympatická a charismatická mladá žena.
    • Re: Karlák 2007

      Líbí se mi co jsi sem napsal.Jsi velice pravdomluvný.
  • Lůca

    Lucka je hezká, umí zpívat a moc se mi líbi, i jako herekča je skvělá. Pf 2009 *4* *14*
  • lucka je super osobnost

    ahoj-lucka je božská-miluju jeji cd-mam skoro vsechny,jeji filmi-kvaska,snowbordaci...a taky pohadky-desne se mi libi jak vypada a je to uzasna osoba *14* *14*
  • BOMBA

    Uplně nejvíc úžasná,umí uplně všechno snad ona zpívá a ještě k tomu nádherně zatančí a to umí malokdo..a ja prave nevim jestlki este chco dí s tim Vernerem chodí nebo ne??A víc jí to sluší ted nez když měla ty dlouhý vlasy je nádherná
  • sukna

    Proboha

    Co na ni vidite,je mrnava,oskliva,neumi moc zpivat,ale to nejhorsi jsou jeji pisnicky,podprumernej evropskej pop,typu Bas Hunter,nebo jak se ten debilek pise.Lucka by s nim mela nazpivat duet *14*
    • tak hele není ošklivá a není mrňavá,umí zpívat.její pisničky jsou hezké.
      a vy jí neznáte sukno, jste hloupá,naivní kr...
    • držte hubu lucka je hezká a přestaňte jí pomlouvat.a zamyslete se nad sebou.
    • Re: Proboha

      co ty si za kreténa, sám si dokázal hovno a tady děláš machry
      • Re: Re: Proboha

        tak ja zadny machry nedelam,neumi zpivat o o te levne pop music co tvori ani nemluve,ja taky nerikam ze mam talent,ja bych se nikam do sveta pop music nesrala,jelikoz vim ze na to nemam,a mam soudnost,ktera ji chybi,neodsuzuji zanry ktere neposloucham,ale ana nema absolutne zadny talent,a nikdy mit nebude,tot muj nazor,snad ho tu clovek muze zdelit,osobne ji neznam tak ji nebudu posuzovat jako cloveka,ale jako umelec stoji za uplne prd.
        • Re: Re: Re: Proboha

          Závist?? *1*
          • Re: Re: Re: Re: Proboha

            ja nejsem zavistivy clovek,talent dokazu ocenit,a nikomu nezavidim,ale ona ho nema,asi nemas hudebni sluch.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Proboha

              to moc dobrý hudební sluch mít nebudeš,když ti její hudba připadá podobná ,jak toho Basshuntera
            • Re: Re: Re: Re: Re: Proboha

              A ty si myslíš, že potřebuju hudební sluch?? Nevím jak ty, ale já poslouchám to, co se mi líbí a ne to, co je dokonalý.
    • Re: Proboha

      tak jsem se mrkl na toho Basshuntera a moc podobná mi ta jeho hudba nepřipadala
  • Terka

    Ahoj všichni nvíte kdy má lucka ňáky koncert na moravě v nejblišší době *4* *4*
  • Prani

    Preji vse nej do nnoveho roku a krasne vanoce a uspesny rok 2009 preje Radek-Meduza *3* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit