Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lucko ve filmech jseš docela dobrá ale ve zpívání ti to moc nejde !!!!! *5* *1* *3*
  • ahoj Lucko seš dobrá ve filmech ale ve zpívání ti to moc nejde!!! *8* *5* *13*
  • Čabánek

    Ahoj Luci, máš hezký hlas, i když Tvé písně nejsou má krevní skupina.. Ale Tvé herecké výkony jsou vážně super, hraješ vážně přesvědčivě, jsi v tom vážně dobrá *3* Držím Ti palce v osobním i pracovním životě *4* Ahoj
  • Pro tebe

    Ahoj Luci Moc se mě líbí tvůj hlas a myslím si že bys mohla být víc v televizi.Hrozně se mě líbí tvůj poslední klip. Ahoj. *4*
  • :o]

    Ale panove a damy....vzdyt ji to slusi...:o] Vas tady taky nikdo nepretrasa jak vypadate...
  • SKVĚLÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Lucka Je nejlepsa spevacka,moc ona me libit se

      Lucka je nadgerna,hzka,a krasna,zpevacka moc lepa... marine.blog.cz- blog o Lucce *3* *14* *3*
  • lucik

    Lucko strašně se mi líbí písnička vítr je fakt super!!!!!!!!!
  • přání

    Všechno nej k narozkam *3* *4*
  • O co vám jde

    Vždyt těd vypadá Lucka taky dobře. Jo mě se taky líbila víc když měla dlouhý lasy ale je to její věc co se sebou udělá.Mě se třeba nejvíce líbí ten její úsměv. Je to prostě Lucka a mě se líbí taková jaká je *4* *14*
  • luce

    Co na ni vsichni vidite je to fakt hruza a ta jeji teta jeste horsi *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit