Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu nevim co tě Lucie přimělo se nechat ostříhat,ale můžu ti s klidným svědomím říct,že jsi zestárla tak o dvacet let.A víš komu si dost podobná.Jisté maškaře Jitce Asterové!Ještě si vem úchylný červený uplý obleček a červeý brejle a vypadáš jako ona.Byla jsi vzor mládí a ted jsi jen maškara.A další tvoje fatální chyba je,že se pokládáš za zpěvačku.Tahle písnička Vítr je hodna tak tvé tetičky.Vrabčáku
  • Prostě trapná

    Já nevim co na ní všichni vidíte.Od té doby co je prý -zpěvačka-jí celkem narostl nosánek.Podle mě je dost trapná.A ta její nová písnička Vítr to je něco strašnýho.U mě chválu nehledejte. *15*
  • Lucce

    Ahojky Luci.Jsem tvá faninka a musím říct že jsi dobrá a fakt válíš.Tvůj singl Vítr je boží mě se hrozně líbí.Jinak s pozdravem Lucka. *3* *4* *1*
    • Re: Lucce

      NAMYŠLENÁ PROTEKČNÍ HUSIČKA.
  • Lucka

    Ahoj Lucka chcem ti povedat ze nadherne spievas a si moc nadherna som tvoj velky fanusik si super baba. *14* *4* *14* CMUK
  • Lucii

    *4* Čau Lucko.Všechno dobrý,jsi krásná,ale chtělo by to více fotek a hlavně aktuálnější!!!!! *14*
  • Luciška

    Lucinka je naprosto skvělá.já ji fandím. a to že se ostříhala mi vůbec nevadí i tak vypadá good. *3* *4* *15*
    • PROTEKCE

      LÚCA JE POUZE VELKÁ SNAŽIVKA, ALE JAKO ZPĚVAČKA NESTOJÍ ZA NIC. NIC NEŽ JEDNA VELKÁ PROTEKCE !!!!!!!!!!!
  • Jak se teď ohstříhla,je to absolutly totaly,no prostě hrozný!!!Hrůza!!!
  • hlasujte pro Lucku a její novou pisen VITR na -- www.ujdeto.cz ---
  • juknete na lucievondrackova.wz.cz SUPER STRANKY! :o)
  • Lucka je fajn jako herečka tak i zpěvačka moc bych chtěla aby byla moje sestra.......
    • Re:

      Obyčejný protekční fracek. *8* *8* *8*
      • to teda není žádný fracek.ty hloupá. A přestaň paní Vondráčkovou urážet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit