Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • změna image k horšímu

    Milá lucie.Nevím, co jste chtěla docílit ostříh. vlasů.Možná ,aby si vás více všimli.Bývala jste krásná,nádherné vlasy, křehký výraz,málokdo se může pochlubit tak nádh. vlasy a každému to bohužel nesluší.Ted nevypadáte ani jako rebelka, ale jako tuctová žena s melíry, které vám přídávají 20 let navíc.Když jsem vás poprvé viděla lekla jsem se ,cože to je za čtyřicátnici.Ta krásná a mladičká,byla jste pro mne ztělesněný symbol .Ted´už bohužel to nestojí ani za otočení.
  • je to blbka
    • Re:

      to ty seš blbka a lucky vondráčková je ta nej zpěvačka *4*
  • WELLNESS

    Dobrý den ! Chtěli bychom Vám nabídnout trochu relaxu a aktivního odpočinku v našem novém sportovním wellness centru ,,FITNESS TYRAN", v centru města BEROUN. Nabízíme komplexní služby na špičkové úrovni v atraktivním prostředí s moderním vybavením, klid a osobní přístup a zasvětíme Vás do oblasti WELLNESS. Máteli o naše služby zájem neváhejte nás kontaktovat! Více info na www.tyran.cz, nebo tel. 602 33 05 05, Pavel Vrána. Děkujeme a mějte se krásně ! Přeje team FITNESS TYRAN
  • Proste super

    Si proste senzačná a držím ti palce nech sa ti vsetko splný a nech máš to po com si vždy túžila.Ak sa budeš niekedy nudiť a nebudes vedieť komu napísat napíš napríklad mne kelo11@orangemail.sk .Ďakujem za to že ta tu máme a že nám všetkým naokolo rozdávaš svoju dobrú náladu.Tak papa... . Ďakujem.
  • nabídka k sňatku

    Ahojky všem,velice rád bych požádal Lucku o ruku,ale mám trochu strach...
  • Lucka

    Ahoooooooooooooooj Luckooooooooooooo jsi nej.
  • Snowborďáci super kousek, víc takových, jenom fuj hudba a ty vlasy slečny (paní) Vondráčkové (zamotaný jako nějakej vágus), ale jinak : - ))))
  • Myslim si,ze je Lucka absolutne fenomenalni herecka jak filmova,tak divadelni..Strasne ji fandim a preju hodne uspechu do zivota!
  • LUCKA JE SKVĚLA A JEJÍ TETA JE LAKOMÁ ŠKAREDÁ LUSKA JE BOŽÍ BOŽÍNKU
  • LUCIEEEE!!!

    Lucie je fajn clovicek,rada bych ji nekdy poznala osobne.Posloucham ji od 1 jejiho zacatku.tak pokud budes muct pisni na meilik paaaa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit