Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Libi se mi komedie s Luckou Snouwbordaci a Kralovsky Slib.Ahoj Lucko preju ti vsechno nejlepsi do zivota,hodne stesti,zdravi,lasky tobe a cele tve rodine....
  • Ja fandim viac Nele Pociskovej
  • Luky1987
    Mne se od Lucky Vondrackove líbí nejvíc písnička Ty jsi ten nej. A herečka je podle mne nic moc
  • http://www.supermusic.sk/obrazky/2601447_lucie-vondrackova-blesk.jpg
    Ahoj změnte prosím profilovou fotografii na tuhle děkuju
  • Já mám Lucku Tomáše i Matyáška mooc ráda je skvělá zpěvačka, herečka i tanečnice. Tomáš je zase dobrý hokejista a nezáleží na tom co lidi píšou podle mě jsou mooc skvělý, hodný, příjemný, vtipný a mnoho dalšich. A navíc nejsou vůbec namachrovani a to by klidně být mohli i když mají peněz jako želez a velký byt v Kanadě i v Česku sou obyčejní, normální a skromní někde sem si četla psali to do komentářů:Prý Lucka spala z kde kým a že Tomáše že s ním je skrátka jen pro peníze. ANO je sice pravda že Tomáš má miliony z montrealu z Kanady, ale ona ho miluje přece jenom sou spolu už 4 roky takže se mají pořád rádi, A Tomáš je milující manžel i otec a Lucka zase, milující maminka a manželka takže at´si píše kdo chce sví tak sou NEJlepší lepší partii si k sobě najít nemohli Takže tom and lucie FOREVER *14* *3*
  • ahoj lucko prosim te přij mi mou žádost na fb jmenuju se tam šá rík a přeju ti krásnej život tobě itvý rodině ahojky šarka *14*
  • jo vsichni mate pravdu *1* *1* *1* *1* *1*
  • Přijde mi jako úžasná ženská! Moc jí a Tomášovi fandím. Hlavně ať mají zdravé děti :)
  • Je to výborná herečka a zároveň i zpěvačka. Moc jí fandím.
  • Jste skvělá herečka a zpěvačka *15*
  • je to moc dobrá zpěvačka i herečka,Moc jí fandím!!! *5* *5*
  • Vše nejlepší k narozeninám,hodně štěstí a hlavně hodně zdraví.ZUZKA
  • Všechno nejlepší k narozeninám *3* *3*
  • parabeno
    pro mě forever Marmeláda Lucka ve vytahaných džínách! fandím ji od dětství *2*
  • Lucka je výborná zpěvačka a je krasna
  • Hele vy závistivci,zamyslete se nad sebou.A přemýšlejte nad tím co píšete.
    Každý jsme nějaký.Ale víte že závist není dobrá věc.Tak si to uvědomte.
  • Luky1987
    I já mám rád Lucku Vondrackovou je dobrá zpevačka a není ani vubec namyslená
  • Je moc dobrá,mám ji ráda.
    Má krásný hlas,je krásna a i v herectvi( např:Babovřesky) je moc šikovná.
    Prostě je senza<3
    A chtella bych se sní někdy sestkat osobně;-)
  • https://holamiroslava.wordpress.com/2015/01/17/lucie-vondrackova/

    Tady jsem sepsala něco o Lucce
  • lucka je opravdu hezká,mám jí moc rád.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit