Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co je vám do toho.dejte jí pokoj. *10*
  • jděte otravovat někam jinam.
  • anonyme vy blče je to zpěvačka.
  • koukej se všicni vzpamatovat,a začněte se chovat normálně.
  • víte co myslete si co chcete,náhodou hraje hezky.
  • to určitě.
  • Luky1987
    Od Lucky Vondrackove se mi nejvíc líbí písničky Strach a Ty jsi ten nej. Jako herečku jí hodnotím nic moc. PS jinak nic proti ní nemám je to fajn holka
  • Luky1987
    Nic moc herečka je Lucka Vondráčková, ale jako zpevacka docela ujde
  • Vše nejlepší k dnešnímu svátku.
  • Lucko všechno nejlepší k dnešnímu svátku,hodně,štěstí a zdraví. *1*
  • ne nemá.
  • sabino držte hubu. ty fakane to co píšeš ty o ní tak to jsi ty a ne ona.
  • to není žádná protekce jste ubožák.a mimochodem tu máte co dělat když se umíte chovat.
  • tak hele není ošklivá a není mrňavá,umí zpívat.její pisničky jsou hezké.
    a vy jí neznáte sukno, jste hloupá,naivní kr...
  • držte hubu lucka je hezká a přestaňte jí pomlouvat.a zamyslete se nad sebou.
  • držte hubu vyy magore nic oní nevíte. to co píšete není pravda. jste hlář a ubožák největší pod sluncem.
  • tak to teda ne,za prvé je dospělá a za druhé není žádné protekční dítě.Umí zpívat.Vy jí neznáte. *16*
  • Velmi mě pobavilo, jak někteří nazývají Lucii Vondráčkovou zpěvačkou. Vůbec nechápu, jak se mohla dostat do soutěže o Českého slavíka. To už jsme asi velmi málo nároční na interprety, když se nachází ve stejné kolonce např. s Lucií Bílou. Její hlas je průměrný, nijak zabarvením zajímavý. Spíše bych řekl, že si na zpěvačku jenom hraje. To se přece nedá srovnat s její tetou Helenou Vondráčkovou či zmiňovanou Lucií Bílou - to jsou opravdu zpěvačky. A herectví také nestojí za nic. Důležité je se soustředit na jednu věci na 100% a to na takovou, na kterou má opravdu talent, což je tanec nebo využít svůj krásný zevnějšek třeba v modelingu.
  • to není pravda mě se náhodu líbí jak zpívá.Víte co jste ubožák.
    v zahraničí by se jí nevysmali.Jste jenom banda ubožáků kteří jenom závidí. *16* Váš komentář je absolutní pitomost. *16*
  • Ahoj,
    mě se Lucky písničky moc moc moc líbí jsou moc hezké a Lucka vždy chce tím něco vyjádřit.
    :D JE PROSTĚ NEJ NEJ NEJ !!! *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší