Přejít na výpis diskuzí

Lucy Lawless

OSOBNOST 31.12.2006 
141 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj doufam ze k nam nekdy prijedes nebo ja za tebou chci se s tebou setkat. *14* *1* *1* *14* *4* *3* *15*
  • Ahoj jsem tvoje nejvetsi fanynka.Jsi muj vzor, uz jako mala jsem sledovala film Xena a jsi uzasna,mas velkou odvahu a to se mi libi .Mim snem je setkat se s tebou a hodne se od tebe naucit. *3* *3* *15* *1*
  • Hello, thanks you *4*
  • teruliska
    Dodatečně ti přeji všechno nejlepší. Hodně štěstí, zdraví, spoustu lásky a úspěchu v kariéře. Ať tě krása neopouští a ať máš vytrvalost se svými dětmi.

    PS: Jsi mým vzorem a strašně moc tě miluju a proto doufám, že se k nám do Prahy někdy přijedeš podívat. Byla bych tím nejšťastnějším človíčkem na týhle planetě. *14* *14* *14* *1* *1* *14* *1* *14*
  • Lucy, ačkoli si to nikdy nepřečteš, i tak ti přeji všechno nejlepší k narozeninám. Zdraví, lásku, hodné děti, dobré role, ať tě krása neopouští a také ať tě neopouští tvůj bojoví duch. Už se těším, až tě uvidíme v nějakém supr filmečku/ seriálku.
  • všechno nejlepší lucy *14*
  • Přeju všechno nejlepší!Nejvíce se mi líbila její role ve Spartakovi,byla v ní naprosto úžasná a krásna atd.:D
    • neo_ap
      Také jsem koukal. Stále je moc pěkná. Seriál je výborný. Přeji ji ještě spoustu rolí, v tak dobrých seriálech/filmech. A ať ji krása neopouští. *14*
  • ahoj xeno přídeš k nám domu bydlýme v boční 2 *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *13*
  • taky mam rad XENU,chtel bivh se sni nekdy sejit na zivo. *14*
  • cd

    nevíte jestli se dá sehnat někde to CD come to me?? jestli jo tak kde dik za odpověd
    • neo_ap
      Co by to mělo být? Zkus mi osvěžit paměť. *7*
      • Řekla bych, že "Come 2 me" a "Come To Mama: Lucy Lawless In Concert: The Roxy Theater In Hollywood"
        Pak má 2 koncertní DVD : "Gimme Some, Sugar: Lawless, NYC" a "Lucy Lawless Live In Chicago: Still Got The Blues" *2*
        • neo_ap
          Tak bohužel, nikde nic. Škoda. Dlouho se snažím od ní něco sehnat. Ale …
          • Já jsem si alespoň z youtube stáhla některé její písničky (hlavně ty které zpívala v Celebrity Duets a pak z toho koncertu v Roxy). Taky dlouho hledám, nějaké její CD nebo prostě neco...Ale bohužel nikde nic... :) potřebovala bych na Nový Zéland :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit