Přejít na výpis diskuzí

Lucy Lawless

OSOBNOST 31.12.2006 
141 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sarda

    Menší návrh

    ale prosila bych vás, lidi, sice nejsem admin nebo něco, ale celkem mi vadí, že o Xeně píšete do Lucy. Bylo by spíš fajn, kdyby jste o Xeně psali do Xeny. Ale to byl jen takový návrh :)) Páč Xena jako seriál moc velkou návštěvnost ohledně příspěvků nemá... :) :(
    • neo_ap

      Re: Menší návrh

      To je sice pravda. Ale jde o to, že většina lidí (včetně mě) má Lucy úzce spjatou s postavou Xeny. A tu už jí nikdo neodpáře. Tak buďme rádi, že se píše - jedno kam:)
      • sarda

        Re: Re: Menší návrh

        Však v pohodě :) Já jen že Xena jako takhle seriál na osobnostech moc velkou návštěvnost nemá :) Ale zas je jasný, že je jedno, ka se píše. Já osobně se víc chodím koukat sem, než na Xenu. Takže taky máš pravdu.
  • neodolatelná

    Je to krásná a velice sexy zpěvačka, velmi dobrá a zdatná herečka a určitě skvělá máma. Vzhlížím k ní jako k ženě,zpěvačce a herečce. Je prostě úchvatná a hlavně neodolatelná, myslim že každej chlap by jí chtěl za manželku... Hold Tapert mě větší štěstí ... I love you Lucy.
    • elicool

      Re: neodolatelná

      ty seš normálně můj člověk čeče,souhlasím naprosto :) ahojj :)
      • Re: Re: neodolatelná

        Souhlas...!
        Máte pravdu...! *14* *3*
  • písně od Lucy

    Ahoj všeichni, chtěla bych se zeptat jestli nevíte kde se dají stáhnou písně od Lucy Lawless???
    A nevíte kde se dají stáhnout díly xeny aby byli Cz a nebyli v Raru???
    • sarda

      Re: písně od Lucy

      písně se určitě stáhnout dají, ale jen na Youtube. Pokud tě trápí otázka jako jaký program, určitě nezlame aTube Catcher, který stáhneš na slunečnice.cz. Ale jako takhle na stažení na nějaké stránce... To se velice obávám, ale zkus hledat. Já mám poct, že jsem nikdy nic nenašla... A stažení dílů Xena to vážně nevím. Já mám jen dvě DVD... Ale možná zkus starý dobrý ulozto.cz. Jinak nic.
      • ano na ulozto to je
        *4*
      • Re: Re: písně od Lucy

        JJ...!
        Uluz.to tam je jich dost...! *3*
  • xxxenaaa

    neví někdo kde lucy ted bydlí(jako země a město)? *7* *7*
    • Re: xxxenaaa

      Jo jeden barák má v Los Angles v Americe a Druhej v Aucklandu na Novym Zelendu *3*
    • Re: xxxenaaa

      Jeden dům má na Novém Zélandu ve městě Auckland
  • xena

    neví někdo jaky bojovy umeni se lucy učila? *7*
    • Re: xena

      V létě 1996 byla v Los Angeles. Zde se naučila bojová umění od mistra Douglase Wonga ("Dragon: The Bruce Lee Story") - zejména bojové techniky s meči a holí a základy kung-fu. *5*
      • Re: Re: xena

        díky *3*
  • lapiduch

    pokud by měl někdo zájem na http://www.lapiduch.cz XENAfans stále aktivně žijí:-)) *1*
  • neo_ap

    the End

    Já se to snažím brát pozitivně. Za prvé: Mám konečně odpoledne více času:) A za druhé: Vzhledem k tomu, že je možno u nás sehnat všechny série na DVD (v originálním znění bez tit.). Tak upřímně doufám, že někoho napadne, zkombinovat je s dabingem tv Primy, a vydat konečně zbylé série.
    • Zadej si uloz to xena cz je tam vsech sest serii
      *3*
  • sarda

    Ed, snad ne úplnej

    Tak pátečním posledním dílem Xena vypadá to definitivně skončila na Prima COOL :( je to škoda, pořád ten seriál miluju :(
    • Re: Ed, snad ne úplnej

      to jo no eště ji dávaj v pondělí v 12:05 nebo tak nějak jenže to já sem eště ve škole .....tak se aspoň budu koukat na netu *9*
  • warera

    xena film

    ty blaho pamatuji si jak jsem se na ni koukala jako mala a co jsem delala kdyz jsem ji nevidela ta moje posedlost rikala jsem si pak jsem pubertak ale ted jsem se na ni zacla divat zas a jeto poradny stejny pocit.strasne bych si prala aby ted natocili film a udelali xeny dustonejsi odchod to ze opustila gabriellu bylo brutalni zakonceni a naprosto necekany to chce repete a lip :)
  • NAPIŠTE ADRIENNĚ!

    ADRIENNE WILKINSON HRÁLA VE XENĚ XENINU DCERU EVU NAPIŠTE K NÍ PROSÍM KOMENT! *14* ZBOŽNUJU ADRIENNE!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit