Přejít na výpis diskuzí

Lucy Lawless

OSOBNOST 31.12.2006 
141 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xena

    http://serialy.sleduj.org *5*
  • hancinkabuffynka

    ;-)

    Mě se líbí nejvíc v Xeně tak tam je nejužasnější viděla jsem snad Každý její díl no skoro Každý a je opravdu suprová. Xena opravdu tak BOJUJE? *1* *1* *1* ? *3* , *3* , *3* xD
  • sarda

    Kde hrála??????

    Hale lidi, je napsáno ve filmografii, že hrála v Spidermanovi 1, nevíte náhodou kde tam hrála?????? Nemůžu na to přijít plosííííím :(
    • Re: Kde hrála??????

      Ve Spider-manovi se objevila jen na 4 vteřiny (měřil jsem to *1* ), takže ji snadno propásneš. Hrála tam punkerku, která tam má hlášku (úplně přesně si ji nepamatuju) - pavouk? a to má jako osm nohou? hustý - nebo tak nějak podobně
      • sarda

        Re: Re: Kde hrála??????

        Jo díky, asi proto jsem si jí nevšimla *1*
    • elicool

      hele

      tahle baba nikde takhle nahrala! ale va Xeně jj. Hej hej Xéná joo:))
  • jó,

    Xenďulka *14*
  • elicool

    no hustý

    xenu sleduju dlouho a mám ten seriál moooc ráda.i kvůli tomu jsem utratila 700korun abych si poštou obědnala zbylé díly které jsemm neviděla....lucy je cool in baba i přesto že jsem holka ne kluk tak mi lucy.nka příjde hustá a souhlasím s tím kterej psal miluju jí škoda že jí nevidím apod.já jí nemiluju ale je hustá a docela hezká.ale můj táta a mamka jsou hezčí...
    Elí.sek 10let=elinečka-bejvalej lexa xena *14*
  • Ke stažení ???

    Ahoj nevíte tady někdo kde bych stáhla seriál Xena po epizodách??Hledám jak blázen a nemůžu nic najíít prosíím pomocté :) *7*
    • neo_ap

      Re: Ke stažení ???

      To sice netuším, ale pokud sháníš sezóny 1 až 4, tak jsi měla podpořit prodej DVD, než je stahovat v nevalné kvalitě.
      Jestliže se jedná o 5 a 6 sezónu, musíme doufat, že vyjde po prázdninách. (Jak bylo slíbeno) *3*
      • Re: Re: Ke stažení ???

        No právě prodej sem prošvihla takže je to na houby :(( *16*
        Doufám že bude ten prodej o prázdninách :) *14*
        • neo_ap

          Re: Re: Re: Ke stažení ???

          Ahoj. Tak opravdu vychází od prvních dílů. Jinak je tu možnost objednávky u Northvidea v E – shopu. *3*
  • BSG

    pokud vim, tak hrála i v seriálu Battlestar Galactica docela velkou roli... ale páč se u nás vysílaly jenom první 2 série tak tam ještě nebyla vidět -.-
  • Nejlepší

    Mamka to má doma trošku blbí...protože na to ségra čuměla a teď na to čumim já už podruhý za sebou *1* *1*
  • hoskins

    Lucyy

    Nejlepšííííí.. Nejúžasnější.. Jedinečná.. Pstě oupa božská herečká... Žerů jí.. Je Nejlepšííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • linnet

    Dotaz

    Ahoj
    Mám takový dotaz, nehrála ve filmuu Pohádky na dobrou noc i Lucy Lawless?
    Mám dojem že jsem ji tam viděla (černé vlasy ostříhané na mikádo) *4* *4* *4*
    • smeldi

      Re: Dotaz

      ano to máš pravdu hrála tam Aspen *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit