Přejít na výpis diskuzí

Lucy Lawless

OSOBNOST 31.12.2006 
141 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • H.B. Lucy

    Dodatečně všechno nejlepší k narozeninám :)
  • katy.k

    Happy Birthday

    Happy Birthday Lucy....! *3* *3* *14* *15* *15*
  • sarda

    Všechno nejlepší!!!

    Přeji této úžasné a úchvatné herečce všechno nejlepší k narozeninám, ať ji štěstí jak v hereckém, hudebním tak soukromém neopouští navěky. I love you Lucy :-*
  • janasrumova

    vše nej

    Všechno nejlepší Lucy *3* *5*
  • Xena a prima COOL

    Už by jí zase mohli dát na primu COOL nebo na NOVU... Stejně tam dávaj velký kulový .... Je škoda že XWP nemám víc sérií ... ¨:(
    Ale jinak je upa bestovní seriál na který se vždycky ráda podívám ... Jsou tam úžasní herci jako třeba Lucy, Reneé a nebo Kevin Smith....
    Prostě Lucy je nej ať hraje cokoli, je prostě úžasná ..... x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)
  • petra-kittinqa

    xena do televite na tv Novu!!!!!!!!!

    Xena je nejlepsi a MNELA BY JIT DO TELEVIZE ploším ploším XEna je totiž nejlepší JO, do televize s ní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!I LOVE XENA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • petra-kittinqa

    xena do televite na tv Novu!!!!!!!!!

    Jo Xena by mnela znova do televize.JE PROSTE NEJLEPSI!!!!!!!!!! Xena je NEJ!!!!!!
    XENA DO TELEVIZE,DO TELEVIZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Xena ke shlédnutí na webu

    Kdo by mněl zájem tak na Xenu se můžete podívat i na www.serialova.tv Jsou tam první dvě řady takže kdo je ještě neviděl má možnost. *4*
    • kuky1299

      Re: Xena ke shlédnutí na webu

      čece mas pravdu:) diky zatipy jdu na to hendka!! Caw:)
  • elicool

    Lidi Lucynka hezky zpívá

    má na to talenta tak naschvál dejte VIDEA a tam jak je s Reneé O°conour
    vtipné a hezké...zatim čůůs
  • elicool

    Very láájk Xeničkaa

    Lidi já jí miluju jako herečku je úžasná je to čiči je bomba krásná mooooc mám její fotky v mobilu a aj plakáty na zdech a je nej nej nej kwáásnáá
    p.s. všeci vás prosím,nemá Lucynka-Xenička fbéčko-face-facebook??
    Dík vám všecím mociny zatim čůůůs :) *14*
    • Re: Very láájk Xeničkaa

      No to nemá. :) Nikdy ho neměla :))
      • elicool

        Re: Re: Very láájk Xeničkaa

        jé díky ale má ho :) objevila jsem ho jen se koukni Lucy Lawless a dej ji like nebo si ji pridej xD
        • sarda

          Re: Re: Re: Very láájk Xeničkaa

          Věř mi, nemá ho. Ale pokud myslíš. Taky jsem se koukala, a našla jsme jen stránky na like a jednu Lucy no. Ale není to ona, to mi věř...
          • Re: Re: Re: Re: Very láájk Xeničkaa

            Souhlasim s tebou mysim že ho nemá. Kariéra, děti, manžel pochybuji že by měla čas na facebook. ;)
        • Re: Re: Re: Very láájk Xeničkaa

          no jo jenže tam je jich tolik že newíš kterou dát *1*
          • kuky1299

            Re: Re: Re: Re: Very láájk Xeničkaa

            jj už jsem to taky zjistila ale déká díkes:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit