Přejít na výpis diskuzí

Lucy Lawless

OSOBNOST 31.12.2006 
141 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • elicool

    Very láájk Xeničkaa

    Lidi já jí miluju jako herečku je úžasná je to čiči je bomba krásná mooooc mám její fotky v mobilu a aj plakáty na zdech a je nej nej nej kwáásnáá
    p.s. všeci vás prosím,nemá Lucynka-Xenička fbéčko-face-facebook??
    Dík vám všecím mociny zatim čůůůs :) *14*
    • Re: Very láájk Xeničkaa

      No to nemá. :) Nikdy ho neměla :))
      • elicool

        Re: Re: Very láájk Xeničkaa

        jé díky ale má ho :) objevila jsem ho jen se koukni Lucy Lawless a dej ji like nebo si ji pridej xD
        • sarda

          Re: Re: Re: Very láájk Xeničkaa

          Věř mi, nemá ho. Ale pokud myslíš. Taky jsem se koukala, a našla jsme jen stránky na like a jednu Lucy no. Ale není to ona, to mi věř...
          • Re: Re: Re: Re: Very láájk Xeničkaa

            Souhlasim s tebou mysim že ho nemá. Kariéra, děti, manžel pochybuji že by měla čas na facebook. ;)
        • Re: Re: Re: Very láájk Xeničkaa

          no jo jenže tam je jich tolik že newíš kterou dát *1*
          • kuky1299

            Re: Re: Re: Re: Very láájk Xeničkaa

            jj už jsem to taky zjistila ale déká díkes:)
  • Xenička

    Lucy je ta nejúzasnější herečka na světě uplně ji zbozňuju*14* Je porád tak krásná a skvělá nikdo jí nesahá ani po kotníky *13* mohli by nám zase zopáknout vsechny díly *15*
    • Re: Xenička

      jasne kamo taky ji miluju je fakt dokonala at zije xena *4*
  • Xena

    Ahoj, se všema tady souhlasím, že Xena je COOL a pravidelně se na ni dívám taky na Prima Cool, ale myslím, že jde i okolo 8:20 ráno na Prima Cool *14*
    • Re: Xena

      od 7:50,12:35 a 15:05
    • sarda

      Re: Xena

      ano ano, začíná 8:15 a jsou to 2 díly za sebou ;)
  • xenicka

    Tolik veceru jsem ztravil nad Tvoji krasou Lasko ma Xenicko bloudil jsem mimo mysleni a cas nademnou krouzily hvezdy kazdy vecer straveny s Tebou byl dlouhy jako cely vek zivota zeme a najednou jsem jsi uvedomil ze MILUJI JEN TEBE A ZE TE BUDU MILOVAT NA VEKY!!!Vim ze me neznas Lucko a ze jse nikdy neuvidime chci Ti jen rici jak moc TE MILUJI chci aby jsi to vedela Lasko Ma jako dest na horach presly a jako veterek v louce na zapad odesly moje moje dny ilaskapres kopce do stinu sejdeme jse az v sinich Valhaly kde hrdinove mohou zit na VEKY!!!Miluji Te srdcem i dusi a celim svim bytim skoda jen ze zemru na tak osklivou nemoc jakou je zlomene srdce ale poznal jsem diky Tobe lasku a za to Ti budu naveky vdecny!!!Leonidas
    • sarda

      Re: xenicka

      bože *1*
      • Re: Re: xenicka

        To určitě. *1* *1* *1* *15* *15* *15*
    • Re: xenicka

      Ty jsi ale psychopat *15*
      Chudak Lucy, mit za fanouska takovyho psychopata :D
  • i love lucy lawless

    xena je prostě úžasná.......jenže já nemám u nikoho pochopení chtěla bych se na ni furt koukat ale to mi rodiče nedovolí.......je úžasná chci dělat to co ona vipadat jako ona umět to co ona..........miluju tě XENOkaždý večer brečim že ji nikdy neuvidim,každý večer brečím protože ji miluju.......chtěla bych se s ní setkat mít její podpis a fotku s ní nikdo kdo tohle neprožívá to prostě nepochopí jakej mám uvnitř pocit.......MILUKI TĚ XENO....strašně moc...I LOVE XENA(lucy lawless) *14* *14* *4* *8* .....si nejlepší XENO :-*
    • sarda

      Re: i love lucy lawless

      kromě toho brečeni s tebou souhlasim ;)
  • sarda

    Menší návrh

    ale prosila bych vás, lidi, sice nejsem admin nebo něco, ale celkem mi vadí, že o Xeně píšete do Lucy. Bylo by spíš fajn, kdyby jste o Xeně psali do Xeny. Ale to byl jen takový návrh :)) Páč Xena jako seriál moc velkou návštěvnost ohledně příspěvků nemá... :) :(
    • neo_ap

      Re: Menší návrh

      To je sice pravda. Ale jde o to, že většina lidí (včetně mě) má Lucy úzce spjatou s postavou Xeny. A tu už jí nikdo neodpáře. Tak buďme rádi, že se píše - jedno kam:)
      • sarda

        Re: Re: Menší návrh

        Však v pohodě :) Já jen že Xena jako takhle seriál na osobnostech moc velkou návštěvnost nemá :) Ale zas je jasný, že je jedno, ka se píše. Já osobně se víc chodím koukat sem, než na Xenu. Takže taky máš pravdu.
  • xenicka

    THIS IS XENA je fakt dokonala miluju ji z celiho srdce lucka je ta nejtalentovanejsi herecka na svete mam doma prvni tri rady na dvd lepsi serial nez xenicka neexistuje dneska ma narozky tak na ni nezapomente urcite by bylo skveli videt xenicku pred tim nez jse pridala na dobrou stranu a natocit par hustejch dilku stejne je nejkrasnejsi a nejdokonalejs v plny zbroji s mecem v ruce zbrocena krvi to me dokaze nejvic vyrajcovat moji beznadejne zamilovani fanousci vsichni jse jednou sejdeme po jejim boku jako valecnici at zije xena a statecnych 300 musim jeste rict ze me pekne nasral ten celovecerak kde ji zabijou jsem se malem utopil v slzach a doufam ze jse ke xenicce jeste vratej vas po usi zamilovanej do xenicky kral leoninas p.s.pokud chcete mit xenicku na dvd maj ji v praze v bontonlandu za dva a pul litru jednu radu AT ZIJE NASE BOHYNE XENA *4*
    • Re: xenicka

      Jo mas pravdu Xena je nej je to PROSTE BOHINĚ SE VŠIM VŠUDY a Jja ji miluju a lucy je ta nej herecka na celym svete for ever i love xena *3*
  • Moje nejlepší herečka!!!

    Na seriál Xena sem se mohla dívat furt *4* když sem byla malá tak sem na ní nějak zapoměla *5* !!!!A ted zase vzpoměla *3* !!!!A je to moje nejlepší herečka *1* je fakt super nej nej ze všech hereček *9* !!!!Kdyžtak mi pište na Alík dětský internet na -Xena- určo vám napíšu!!!! *3* *3* *3* *3* *3*
  • NOVOZELANDANKA

    MY CHCEME XENU,MY CHCEME XENU,MY CHCEME XENU!!!!!!
    DEJTE JI DO TELEVIZE!!!!
  • xena

    neví někdo kolik serii ma xena? začala sem se o ten film zajimat teprve nedavno ale je upe bombastickej stejně jako XENA.PLS odepište mi *4*
    • Re: xena

      jj mí jich šest *4*
    • sarda

      Re: xena

      séruí má 6 a ano, máš pravdu, je to opravdu bombastický séroš ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit