Přejít na výpis diskuzí

Lucy Lawless

OSOBNOST 31.12.2006 
141 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jooo Xenu!

    Joo chci aby nova dávala Xenu! *16* Je fakt supéér! *3*
  • ...

    PS:PLATÍ SE ZA TO

    *16* *16* *16*
    *13* *13* *13*
    • Re: ...

      http://www.serialy.sleduj.org
  • hancinkabuffynka

    ;-)

    Mě se líbí nejvíc v Xeně tak tam je nejužasnější viděla jsem snad Každý její díl no skoro Každý a je opravdu suprová. Xena opravdu tak BOJUJE? *1* *1* *1* ? *3* , *3* , *3* xD
  • sarda

    DVD

    Tak je to tady lidičky, obávaná chvíle, Xena se teď prodává na novinových stáncích za 50,- plus minus ;) každopádně neváhat a kupovat =D
    • Re: DVD

      ejj to jo no kupovat lidi a to rychle než nic nezbude *3*
      • sarda

        Re: Re: DVD

        Hehe, mám první DVD :DD
  • warera

    xena film

    ty blaho pamatuji si jak jsem se na ni koukala jako mala a co jsem delala kdyz jsem ji nevidela ta moje posedlost rikala jsem si pak jsem pubertak ale ted jsem se na ni zacla divat zas a jeto poradny stejny pocit.strasne bych si prala aby ted natocili film a udelali xeny dustonejsi odchod to ze opustila gabriellu bylo brutalni zakonceni a naprosto necekany to chce repete a lip :)
  • Hello, thanks you *4*
  • LUCY LAWLESS

    LIDI,NOVA BY ZASE MELA DAVAT XENU!STEJNE TAM NIC PORADNEHO NENI.NEMYSLITE??????
  • MILUJU TE LUCKO

    Nenavidim Te,protoze mi na Tobe zacalo zalezet Nenavidim Te,protoze jsi mela pravdu,ze to zklamani bude bolet Nenavidim Te,protoze jsi me zmenila Nenavidim Te,protoze jsem ti dal kus sebe Nenavidim Te,protoze mi Te vsechno pripomina Nenavidim Te,protoze jse v sobe nevyznam Nenavidim Te,protoze na Tebe nadokazu zapomenout Nenavidim Te,protoze MILUJI JEN TEBE a Nenavidim Te, za to jeste vic,protoze jsi to uvedomuji a nemuzu to zmenit. for you my love lucy
  • xena

    http://serialy.sleduj.org *5*
  • neo_ap

    the End

    Já se to snažím brát pozitivně. Za prvé: Mám konečně odpoledne více času:) A za druhé: Vzhledem k tomu, že je možno u nás sehnat všechny série na DVD (v originálním znění bez tit.). Tak upřímně doufám, že někoho napadne, zkombinovat je s dabingem tv Primy, a vydat konečně zbylé série.
    • Zadej si uloz to xena cz je tam vsech sest serii
      *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit