Přejít na výpis diskuzí

Lucy Lawless

OSOBNOST 31.12.2006 
141 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • petra-kittinqa

    xena do televite na tv Novu!!!!!!!!!

    Xena je nejlepsi a MNELA BY JIT DO TELEVIZE ploším ploším XEna je totiž nejlepší JO, do televize s ní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!I LOVE XENA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Xena a prima COOL

    Už by jí zase mohli dát na primu COOL nebo na NOVU... Stejně tam dávaj velký kulový .... Je škoda že XWP nemám víc sérií ... ¨:(
    Ale jinak je upa bestovní seriál na který se vždycky ráda podívám ... Jsou tam úžasní herci jako třeba Lucy, Reneé a nebo Kevin Smith....
    Prostě Lucy je nej ať hraje cokoli, je prostě úžasná ..... x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)
  • XENA

    XENA JE FAKTICKY BORKA!!!
    BYLO BY SUPER KDYBY SE ZASE JEJI VSECHNY DILY VYSILALY!
  • Ke stažení ???

    Ahoj nevíte tady někdo kde bych stáhla seriál Xena po epizodách??Hledám jak blázen a nemůžu nic najíít prosíím pomocté :) *7*
    • neo_ap

      Re: Ke stažení ???

      To sice netuším, ale pokud sháníš sezóny 1 až 4, tak jsi měla podpořit prodej DVD, než je stahovat v nevalné kvalitě.
      Jestliže se jedná o 5 a 6 sezónu, musíme doufat, že vyjde po prázdninách. (Jak bylo slíbeno) *3*
      • Re: Re: Ke stažení ???

        No právě prodej sem prošvihla takže je to na houby :(( *16*
        Doufám že bude ten prodej o prázdninách :) *14*
        • neo_ap

          Re: Re: Re: Ke stažení ???

          Ahoj. Tak opravdu vychází od prvních dílů. Jinak je tu možnost objednávky u Northvidea v E – shopu. *3*
  • sarda

    Kde hrála??????

    Hale lidi, je napsáno ve filmografii, že hrála v Spidermanovi 1, nevíte náhodou kde tam hrála?????? Nemůžu na to přijít plosííííím :(
    • Re: Kde hrála??????

      Ve Spider-manovi se objevila jen na 4 vteřiny (měřil jsem to *1* ), takže ji snadno propásneš. Hrála tam punkerku, která tam má hlášku (úplně přesně si ji nepamatuju) - pavouk? a to má jako osm nohou? hustý - nebo tak nějak podobně
      • sarda

        Re: Re: Kde hrála??????

        Jo díky, asi proto jsem si jí nevšimla *1*
    • elicool

      hele

      tahle baba nikde takhle nahrala! ale va Xeně jj. Hej hej Xéná joo:))
  • xena

    Máte někdo hru xena??
    • Re: xena

      A kdyby tak by jsem taky 1 chtěla. *3*Kdo ji má pište na email naty-natynka@seznam.cz *14* *14*
  • Nelly.N
    Doufám, že jednou budu mít to štěstí a uvidím Lucy Lawless osobně. Kolegini herečku (Hudson Leick) sem do Prahy taky dostali, tak snad by mohli i Lucy. Žiju sice na severu Čech, ale Lucy bych si prostě nenechala ujít. *14* *14* *14*
  • Přeju všechno nejlepší!Nejvíce se mi líbila její role ve Spartakovi,byla v ní naprosto úžasná a krásna atd.:D
    • neo_ap
      Také jsem koukal. Stále je moc pěkná. Seriál je výborný. Přeji ji ještě spoustu rolí, v tak dobrých seriálech/filmech. A ať ji krása neopouští. *14*
  • ahoj Lucy taky ti preji vse nej k dnesnim narozeninam jsi uzasna a Xenu milju a jsem nadsena fanynk
  • sarda

    Ed, snad ne úplnej

    Tak pátečním posledním dílem Xena vypadá to definitivně skončila na Prima COOL :( je to škoda, pořád ten seriál miluju :(
    • Re: Ed, snad ne úplnej

      to jo no eště ji dávaj v pondělí v 12:05 nebo tak nějak jenže to já sem eště ve škole .....tak se aspoň budu koukat na netu *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit