Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Hejlík

OSOBNOST 3.3.2008 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neznámá tmavovláska

    Co to řešíte? Je to jeho věc s kým spí. Já taky vím s kým chodí měsíc a ne pět měsíců a co. Znám jeho borku už dlouho, dost chodívala v Opavě pařit, to byla tanečnice jako v dobrém. Ta uměla vrtět boky, ale od té doby co je s Lukáškem nikam nechodí, drží ji zkrátka
  • Neznámá tmavovláska

    Co to řešíte? Je to jeho věc s kým spí. Já taky vím s kým chodí měsíc a ne pět měsíců a co. Znám jeho borku už dlouho, dost chodívala v Opavě pařit, to byla tanečnice jako v dobrém. Ta uměla vrtět boky, ale od té doby co je s Lukáškem nikam nechodí, drží ji zkrátka
  • Randí s modelkou

    Vidím, že živě diskutujete. Připadne mi to jako blbost. Protože mám obchod s drahými šperky v Opavě. Vím moc jistě, že Lukáš Hejlík kupoval té své brunetce u mně dost drahé ale nádherné naušnice. Asi vánoční dárek. Vypadal dost zamilovaně,, jako zamilovaně do ní
  • Lukáš randí s modelkou

    Souhlasím s MIchálkem. Pochybuji, že Lukáš je typ co by se svěřoval Blesku o svém soukromí. Jediné co je v tom článku možná pravdivé je, že je zamilovaný. Nějaká pochybná neznámá, tuctová modelka se chce proslavit- nehlásí se do České Miss jako ta minule říkala, že chodí s Marešem. Kromě ta blondýnka se té s kterou vidiváme Lukáše, nevyrovná možná z velké dálky. Ta pravá je krásná, určitě i dost chytrá a dáma na to, aby kdákala jak slepice něco bulváru *3*
  • Lukáš randí s modelkou

    Ti redaktoři Blesku sedí v Praze a prd ví co se děje v Opavě. Jestli Lukáš Hejlík randí s modelkou, tak já jsem ožralej. Moc dobře vím s kým se schází, doprovází ji ráno studentku a blondýna to není... Vím i který studuje obor,,,
  • Lukáš a jeho lásky

    Nedávno jsem byla na představení Bouře v Opavě a náhodou jsem potkala Lukáše Hejlíka v divadelní kavárně a byl tam s nějakou dívkou. O něčem si povídali a drželi se za ruce...
  • Re: Opava divadlo

    No já pravě byl také na tom představení. Nevím jak vy, ale já si všiml a myslím i víc lidí jak pokukoval po jedné mladé šlečně v balkonku u jeviště. Proto asi měl i ten výpadek textu na konci
  • kiki248

    Opava divadlo

    Dneska jsem byla se třídou v Slezském divadle v Opavě na Poprask na laguně. Byl úúplně božíííí. Hraje tam soudce. Byla to fakt sranda. Mám od něj i autogram. Doporučuju shlédnout! *3* *1*
  • Listovani

    Prijdte se podivat v nove sezone na dalsi "LiStOVaCí" turne

    Hawklinská nestvůra
    20.9. / 19:30 / Brno / HaDivadlo
    21.9. / 19:30 / ČB / divadlo SUD
    22.9. / 20:00 / Bratislava / S12
    23.9. / 19:30 / Praha / divadlo Minor

    Příhody včelích medvídků
    20.9. / 18:00 / Brno / HaDivadlo
    21.9. / 18:00 / ČB / divadlo SUD
    23.9. / 18:00 / Praha / divadlo Minor
  • iveta23.2.

    lukáš

    je hrozně milej potkala jsem ho na knížnim veletrhu v Praze a on se nám podepsal a byl hrozně hodnej dokonce s učitelkou na češtinu co tam byla s náma se i vyfotil. *4*
  • kikimelka

    lukášek

    nádhernej herec *14* *14* *14*
  • zuhajda07

    rozvod

    Vite ze se Lukáš roozvádí??Prej uz se od nej jeho zena pred 5 mesici odstehovala.Takze uz bude volnej!Ale ten rozvod mu fakt nepreju.Tak zatim papa
  • Lukáš v Opavě

    Ahoj, víte že Lukáš od září hraje v opavském divadle v nové hře Poprask na Laguně. Už mají program na http://www.divadlo-opava.cz/rubrika /program/. Hurááááá *3* *14*
  • werusicek

    =)

    Milý, charismatický a především sympatický... Byla sem ráda na Belle Visition models byl právě on...=) a v Bechers baru to opravdu žilo =D
  • Opava

    Včera 17.6 jsem měla tu čest vidět Lukáše v Opavském divadle v činohře Bouře.Byl skvělí. *4*
  • denishka

    ahoj

    Lukáš je upe boží včera jsem ho viděla mám jeho podpisovku i fotky má boží hlas a j up boží! *14*
  • kacica91

    Re: ahooooj

    Jooo, já na něj jdu kouknout *14* Jeho si nesmím nechat ujít s kámoškou.. *14*
  • Re: Re: nej

    já sem sním hrála a je fak ftom hraní dobrej ale na týtý mněl dobrí ftipi *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • lucykus

    ahooooj

    tak s tím taky musím jen souhlasit, je opravdu super herec. *3* ted bude hrát v Opavě v Divadle.. tak tu pak dam fotečky.. *1*
  • :-)

    ahoj všichni máte pravdu že je Lukáš supr herec jenom musím souhlasit!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit