Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Hejlík

OSOBNOST 3.3.2008 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Chudák

    jj chudáček *9*
  • petlluska

    Re: je ok

    ahoj holky sem tu nova *9* nu tak s eci zapojit do diskuze...jou je krasnej ale vim cos delal v patek ja s ena to divam jenom kvuli nemu.. *14* *3* *8* *14*
  • zuzanka666

    pláč

    *9* no viděle a děsně se rozbrečela *9* kreténi *5*
  • monas

    Chudák

    Ahoj ženský, viděly jste ukázky na příští díl? Jak ho tam zmlatí? *9*
  • Re: je ok

    me porad vim cos delal v patek moc libi *14*
  • lukas je strasne bozi je jinej nes vini kluci

    *4* *14* *8*
  • Re: nej

    ahoj jsi skvělej
    *14*
  • on je prostě úžasnej

    úžasnej sladkej ale na mě moc starej a zadanej *10*
  • Re: Sympaťák

    souhlasíííím s Vámi *1*
  • je ok

    je hezkej v ošklivce hraje dobře ale je škoda že to brzo zkončíííííí

    ale pořad vím cos dělal v patek mě teda nebavvíííííííííííííí
  • zuzanka666

    lukáš

    Lukáš je podle mě fakt pěknej.kvůli němu se dívám na Vím cos dělal v pátek i když mě to moc nebaví ale Luk to tak skvěle moderuje.Docela mě štve že skončí Ošklivka Katka dost dobře se na to dívá.No prostě Hejlík je fakt boží!!! *14*
  • uzasnej

    fakt uzasnej! a neni mi pod patnáct.ani pod dvacet:-) proste krasnej chlap
  • Sympaťák

    Souhlasím s tím, že je Lukáš velký sympaťák. I když jsem ve věku, kdy i moje děti jsou od něho o něco starší, moc se vždy těším na pondělí - na Ošklivku Katku, nebo je to oddechový seriál a na Lukáše se dobře dívá. Je moc hezký a sympatický. *3*
  • Re: Sympaťák

    Sice převážně souhlasím, ale zaroveň si myslím, že hodně lidí přehání. Je takovej... Hodně přesvědčivej. Prostě když se směje, musíte se smát taky. A když se mračí smějete se stejně, protože je roztomilej. Ale myslím, že když někdo hrdě prohlašuje jak nehynoucně a vroucně ho miluje, přehání. Jasně, nepopírám, že se někdo může zamilovat do jeho postavy třeba v tom seriálu nebo tak, ale do něho jako takového asi těžko když ho vůbec nezná. Nic méně vždycky mi zlepší náladu když je mi dost špatně. To se mi sice často nestává, ale zato mě z toho ještě nikdo nedostal, když jsem nechtěla. Takže on je prostě jednička *3* *1*
  • nika1979

    Re: Re: Re: Souhlas

    to stebou souhlasim že to přehanija stou laskou. k němu. za prve žije nad prahou v na ranči ma tam kozi ovce. koně . rodinu. pc. nema int. nema televizi to už vubec. nepotřebuje...je skromnej herec. tak to ma bejt *5* *5* *5* *15* *7* *14* *3* *13* *5* *14* *14* *14* *14* *5* *14* *7*
  • pelclovajana

    Sympaťák

    Tohle je opravdu ten nejkrásnější, nejsympatičtější a nejúžasnější chlap v ČR!!! Každý týden se nemůžu dočkat dalšího dílu Katky a výbuchů smíchu s ním spojené...jsem teď moc ráda, že mi Lukšík bude moct pozvednout náladu i v neděli večer, protože to je moje velmi neoblíbená doba, tak aspoň že tak!!! *3* *14* *14* Je úžasnej a má dost sympatickou rodinku!!! Klárka je ohromně roztomilá a Verča zase vypadá dost rozumně!!! *3* *1*
  • pelclovajana

    Re: Od ŠtĚpÁnKy ♥

    Tady je diskuze na jeho stránkách, tak si ji pročti a dozvíš se i jak je to s autogramy: http://www.hejlik.cz/ohlasy ... *3* *14* *14*
  • Re: Re: Souhlas

    je mi 13.já s váma všema naprosto souhlasím,ale taky si myslím,že ti trošku přeháníte.mě se taky strašně mooooooooooc líbí *14* je úžasnej,ale má manželku a dceru.já si myslim,že tohle asi nejspíš nečte.ale je to docela hezký,když si vezmete,že by to četl.....třeba jo.ale je to jen na vás.já už jsem zažila tolik......no....tohle nikoho nezajímá,ale každopádně vám tu lásku přeju *3*
  • dofman5

    nwm

    to mu tam nemuzete dat lepsi fotku?
  • SI SUPER

    LUKASI JA SEM BYDLELA V MOSTE.TAKZE TAM TREBA NEKOHO ZNAS KOHO ZNAM JA.ZNAS TREBA SPEJTKOVI?NEBO LAVICKOVI? NEBO SVOODOVI?? NEBO VISNAJOVI? NEBO PHILIPSOVI?? JESTLI JO TAK MI TO NAPIS DIK *7* *7* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit