Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Hejlík

OSOBNOST 3.3.2008 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: lukynka

    jj je tak nádherny *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* takovy krasavec *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3*
  • Re: (Meduna)

    °°!!!...PrOsTě DoKoNaLý...!!!°° *14*
  • (Meduna)

    Je to fakt moc dobrej a hezkej herec. V ošklivce katce....myslím že jeho role je dost těžká. Ale líbí se mi jak to hraje někdyse ke Katce chová hnusně no ale to už je v seriálu. *4*
  • Re: žádný podvody!!xDxD

    Chtělas napsat wentworda jo ten je taky krásnej
  • miláček

    Miluji ho!Je to nádhernej kluk! *14* *14* *14* *14*
  • hrici007

    a hele:D

    soused z Citolib sem ani nevěděl že ho tu najdu:D *1*
  • marekpospa12

    Marek Pospíšil

    LUKÁŠ je vážně krásný.Ale v seriálu mě nejvíc štve Daniel,Patrície a někdy i Marcela jinak je to dcl dobrej seriál je to moje zl-atíčko je hezkej mám tě rád
  • jo lukas hejlik je to fakt moc krasnej a dobrej herec a v osklivce katce hraje asi nejlip z kluku *14* *3*
  • wendy.94941

    žádný podvody!!xDxD

    je roztomilý!!!!! *14* ale nemůžu podvádět wentworha, takže sem radši nebudu nic víc psát!xDxD
  • lukášek

    lukáš je náááááááááááááááádh ernej mocinky moc
  • Re: Neni z Mostu

    To že je z Loun ale také není pravda - je totiž z Cítolib, což je obec nedaleko Loun :-)
  • Lukáš

    *4* lUKÁŠ je vážně krásný.Ale v seriálu mě nejvíc štve Daniel,Patrície a někdy i Marcela jinak je to dcl dobrej seriál *14*
  • he

    je moc sladkej:) sice v tom seriálu hraje děvkaře ale těšim se až se zamiluje do katky *1*
  • jejda

    ahojte všetci :D ... som zo slovenska a seriál ošklivka katka som len nedávno začala pozerať...a herec lukáš je veľmi pekný musím uznať :D ... prosím keď máte niekto jeho nejaké fotky tak mi ich prosím pošlite...vopred pekne ďakujem :D
  • On je krasny :))

    Krasny xlap. :)
  • Re: Re: Lukáš :)

    no jo no, je moooc hezkej!! To je fakt!!
  • TERKASI

    *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *10* *3* *3*
  • lukynka

    lukynka je nádhernej chlap moc mu to jde a je fakt skvělej ale mareček z katušky je taky k sežrání dala bych si říct *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *4* andílkové oba *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14*
  • Lukášek..

    Musím říct, že Lukášek s Markem jsou moc hezký. Ale teda máte pravdu Lukáš Hejlík je fakt bomba.. *14* *14*
  • Re: Lukáš :)

    Lukáško je neuveriteľne nádherný, krásnučký a v seriáli je nazožratie................
    ................."MŇAM!" *15* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit