Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Hejlík

OSOBNOST 3.3.2008 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • -lentilka.cz-

    Od ŠtĚpÁnKy ♥

    _On Je MoC hEzKeJ_mĚ bY tAkY zAjÍmAlO, jEsTlI tYhLe KoMeNtÁřE čTe =o) _A jEsTlI bY pOsLaL fOtKu S aUtOgRaMeM_ =o* _FeŠáK tO jE_ *14* _A dObReJ hErEc_ :)
  • Re: Re: závist

    on to nani jen hraje ste trapky pekny trapky *1* *1* *15*
  • nej

    Lukáši jsi ten nejlepší a nejhezčí *14* herec na světš *14*
  • Moooc sympatický herec

    By mně zajímalo jestli někdy čte Lukáš příspěvky v téhle diskuzi... *4* Jinak moooc sympatický herec.
  • tomovi

    Tome mjsi zamilovany do Katky? *4*
  • Re: !!!!!!!!!!!

    Taky se mi líbí i proto že se narodil ve stejnej den co já ale pusu od něj radši nechci.Ne že bych se ho štítila ale nesluší se to *5* *4*
  • nejhezčí herec

    Lukaši si ten nejlepší herec na celým světě!!
    mám tě moc ráda.nemaš náhodou svoji fotku s podpisem mohl by si mi ji poslat na email hofikovaverca@seznam.cz. a budeš taky někdy v opavě_?? ahooooj *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jaruskar.

    RE:Zavist

    Ja taky ....!!!Ja chcu taky od nej pusu...!!!!Miluju TE *3*
  • Re: Souhlas

    to připouštím, jen to všichni moc přeháníte s tou láskou xD
  • Re: závist

    závist je špatná věc *15* ale určitě se Káťa měla, přejme ji to *3*
  • monas

    závist

    Jako musim přiznat, že při pondělním dílu jsem Kátě poprví záviděla *3*
  • jaruskar.

    Lukas

    Jako dneska v Osklivce byl uplne bozi jak se libal s Katkou.Jsi strasne krasnej Muck *3*
  • nvm

    Ahojky!!!Jsem hrozně moc ráda že si přijel do našeho města,že jsem tě viděla na vlastní oči, a že mám tvuj podpis i s fotkou jseš ten nej herec
  • Re: Souhlas

    přesně tak je nejhezčí v ČR *14*
  • kráááásnej a sympatickej

    LUKÁÁÁÁÁŠKU JE MI SICE 14 ALE HROOOZNĚ MOC JSEM SE DO TEBE ZAMILOVALA. PROSTĚ JSI DOBREJ V CHOVÁNÍ I VE VZHLEDU KDYŽ JSI BYL TO V TOM POŘADU PUSTIT ŽILOU NEBO CO. MILUJU TĚ JÁ NEVÍM CO MÁM DĚLAT. A EMAILOVOU ADRESU NEMÁŠ NEBO NĚCO PROASÍM? PŘÍSAHÁÁÁM NEBUDU MOOOC PSÁT A OTRAVOVAT nashledanou *3* *15* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • mirka1981

    Re: Souhlas

    Taky souhlasím!Lukáš je absolutně úžasnej herec!!! A hlavně je to absolutně záhadnej a nádhernej muž!!!!!! *14*
  • lilly016

    !!!!!!!!!!!

    Lukáš je ten nejlepší herec jakýho znám.... Divím se, že se neobjevil už dřív *1* *14*
  • kamik21

    Souhlas

    Jo to souhlasím nejkrásnější herec v Česku *4* *3*
  • Kdo h ozná at' mi pošle poštou jeho autohgram

    Cože to je tvůj soused ? *16*
  • pelclovajana

    Nejhezčí!!!

    Říkám pořád, že je to ten nejkrásnější herec v Česku!!! A v Ošklivce mu to fakt sekne...hraje skvěle... *14* *14* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit