Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Langmajer

OSOBNOST 29.6.2007 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docent

    Zdravím docenta *3*
  • Ahoj

    Ahoj, tak jsem konečně shlédla Dr. Jekylla a Hyda, naprostá bomba *14* Dokonce i přemýšlím, že bych zašla ještě jednou, fakt to stojí za to ;)Byla jsem dost překvapená upřímností a super choreografií, jste jedničky *14* *1*
  • ;-)

    Docela se i sama divím Lukáši že sem chodíte a odepisujete jestli to jste teda vy:-) ale podle toh co tu píšete tak určitě jo já jsem se taky už potkala s podvody který se představovali jako jiní.Moc se todle nestává a jinak v bobulích ste byl skvěleja pudu ted na bobule 2.. *4* *4*
  • dotaz

    Zdravím Lukáši,chci se jen zeptat v jakém příbuzenském vztahu jste s Jiřím?Díky za odpověď *3*
    • Re: dotaz

      Dobry den. Jiří je muj bratr.
  • re luky

    Ahojky Lukáši,vím že si nesmírně podobný Jirkovi,a tyky ho vídím hlavně v růžovce,ale ty se mi zdáš o něco hezčí ve filmu Bobule si krásně vyniknul...Si mocinky roztomilej,asi jsem se do tebe zamilovala... *14* *14* *14* *14*
    • Re: re luky

      odvolávám co jsem napsala do posledni vety... *9* *16*
  • Zdravím

    Ahoj fešáku. V bobulích jsi byl super a teď se chystám na 2. Co někdy pokecat na ICQ? Těším se Hanka (599660697). Přeju spoustu úspěchů *1*
    • Re: Zdravím

      holka moc se k němu necpi stejně máš smůlz *4* *13* *4* *15*
  • beast

    blb

    tak tohle je s prominutim asi nejblbejsi clovek ktery ho sem videl bud to hraje nebo si ani neuvedomuje ze je zeme kulata, doporucuji shlednout na streamu :nekecej bobule 2
  • Pozor :-)

    pozor pozor a hlavně je to můj muž *3*
  • c.b.s.

    Můj nejlepší kamarád i když ho někdy trochu seru!
  • Nej strejda

    mno a tohle je zas ten nejlepší strejda kerýho si můžu jen přát.. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit