Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Langmajer

OSOBNOST 29.6.2007 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oběd bude

    Doufám, že se to bude dát žrát!!!!!
  • bozsky

    Ahoj Lukáši, musím říci upřímně, že jakylle na mě hoodně zapůsobil, ráda bych tě viděla ještě v něčem dalším. Co mi doporučíš:-)?...... a také bych tě ráda pozvala na drink?? půjdeš chlape?
  • :-)

    ...Už se ani neozveš?..Kdepa je ti konec? *1* *4*
    • Re: :-)

      Ahoj Patricie. Pred týdnem jsem hral v Plzni predstaveni. Stačilo přijít;-)
  • ??

    Dobrý den Lukáši, byla jsem ve středu na představení Dr. jekyll a Mr. Hyde a opravdu se mi to moc libilo. Zároveň mě zaujaly i loutky, které hru doprovázely a ráda bych se zeptala, jestli někdy nezabrousíte také do činohry?? Docela by ji to prospelo,nějaká obměna.. *3*
  • :)

    Opravdu se dá zbourat každá zed? mě to občas nevyjde *4*
    • Re: :)

      Ahoj Milane. Muzu te ujistit, ze ani me to vzdy nevyjde:-) Drzim palce v dalším boji
    • Re: :)

      PŘEJI HODNĚ ŠTĚSTÍ S LUCINKOU AT VÁM TO VYDRŽÍ DAN.
  • Dobrý den

    Viděla jsem Bobule, byl jste prima. Nevím hrajete-li i v seriálu VKV?
    • Re: Dobrý den

      Dobry den. V seriálu VKV nehrají. Lukas
  • bobule-moc příjemný film

    Dobrý den Lukáši,dnes mě dětská smečka nechala shlédnout film bobule.Musím přiznat že až do dnes jsem netušila že existujete *8* .Nejprve mě zaujal Váš hlas, pak obličej.Musela jsem si sednout hodně blízko televize abych zjistila že Jiří nejste *1* Z filmu jsem nadšená,a váš víkon se mi taky moc líbyl,dost dobře ulítlé.Budete mít v blízké době výstoupení i v Děčínském Divadle? *3*
  • sousy

    norway.today

    Já osobně pořád vzpomínám na hru norway.today v plzeňském Dialogu.Úžasný výkon *4* Neplánujete tu náhodou nějaké další vystoupení? *3*
    • Re: norway.today

      Děkuju za pochvalu a o to mi více mrzí, že jsme hráli Norway Today tento víkend v Dialogu, ale budeme hrát zase bud koncem ledna nebo začátkem února. Lukáš
      • sousy

        Re: Re: norway.today

        Tak to si určitě nenechám ujít... *3*
  • Ahoj Lukyne!!!

    Včera jsem byla na představení Dr.Jekyll a Mr.Hyde a bylo to naprosto prasácký a taky naprosto úžasný. Díky moc *3*
    • Re: Ahoj Lukyne!!!

      Děkuju moc za pochvalu. Prasácké to trochu je to je pravda, ale tak často tam zase zadek neukazuju, ne? *3*
  • běžte na to

    Jek.and hyde -bomba! Tak ještě víc a víc a víc! A navíc ještě kousek VŠEHO! Bublina mne nesežere! LULU možná!!!!!!!
    • Re: běžte na to

      Ty jedna ceckatá potvoro *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit