Přejít na výpis diskuzí

Macaulay Culkin

OSOBNOST 31.12.2006 
127 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dotaz

    hale ono mu je opravdu 29?..já jenom,že bych ho teda tipla na míň *1* *3* *14*
  • dotaz

    Pokud já vím,tak hrál ještě ve filmu,zlý synek nebo něják tak. *5*
  • .....

    !!!MACK!!! *14*
  • terezias

    nee

    já ho nemám moc ráda jelikož svědčil kvůli králi popu. Majký ho prý sexuálně zneužíval, já osobně si myslim že je to blbost, ale to ví jen oni dva jak to doopravdy bylo. Aaale jinak se mi celkem líbí ve filmech. *1*
    • thesimsa

      Re: nee

      Jen detail .. Mack nesvědčil proti Michaelovi .. Než něco takovýho napíšeš, tak se nejdřív trochu informuj ..
      • Re: Re: nee

        Jooo to sem taky chtěla napsat *15* *15*
    • Tereza

      Re: nee

      Přesně tak,sami do toho nevidíme tak proč je tady soudit.Bulvár napíše cokoliv.Oba je mam ráda,na filmech s Kevinem sem vyrůstala a Michael..to neni třeba komentovat.Moje názory na ně nic nezmění *15*
  • v c

    No dkyž byl malej byl pěkný a je to super herec jeho děcké role jsou taky fajn byl to rpima kluk určitě je i dodnes.ale už mi nepříjde takový hezky vivinul se a je ted takovej jinej má oči hodně blízko sebe rty má velké vycucléa má dvě brady vedle sebe.ale alkždopádně super herec *14*
  • sam doma-hustej film

    priznavam ze jako malej kdyz hralv tom sam doma byl krasnej ae td uz moc nn,chudak ae stejne podle me v tom filmu byl hodne dobrej ja se u toho nasmala *15* jen si musi ted veritcetla sem ze nevi jak toted s nim bude dal
  • zuzanka666

    Tv mini

    Máte Tv MIni *7* je tam článek o Mecaulayovi.A rozkošná fotka *1*
  • Culkinek

    Macaulay Culkin je upe moc moc klásný... je uplně moc mo mocinky moc paradni a ez filmu sam doma si neumim predstavit vanoce ... žeruho moc moc mocinky moc *3* *3* *3*
  • Chudák Culkin

    Někde jsem četl,že má Culkin fobii a je pořád jenom doma.Je mi ho líto.Prý to má z filmů Sám doma 1 a 2.Asi to je pravda.Sám žádnou fobii nemám a nechtěl bych být na jeho místě.
    • Re: Chudák Culkin

      Taky mi ho je líto, ale myslím, že část viny je také na jeho otci. Četla jsem, že má prý fobii z lidí a na schůzky přichází s několika hodinovým spožděním. *9*
  • Nabídka

    Lidičky, prosim vás, nemáte někdo profil na Lidech.cz? Ráda bych s vámi o něm pokecala. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší