Přejít na výpis diskuzí

Mariana Prachařová

OSOBNOST 31.12.2006 
166 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :P

    skoda ze tady neni napsano kolik je tem lidem co prispivaj...myslim ze by to byla sranda se na to podivat:D
  • milujeme marianku

    blaaaa..... marianko moc te milujem....ale masturbuju nad fotkou tveho kluka:D
  • fdbgh

    ahoj mari mas kluka jestli ne chodila by si semnou *14*
  • Mari

    Ahoj jestli by si chtěla tak by jsme si mohly psát třeba přes FB nebo přes icq tak mi napiš jestli chceš?? *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Já bo TY

    Ahoj chtěl bych ti říct že som do teba blázon.A díky tobě som vymyslel plán ako sa zvyditalnit.Bude mi to sice chvíli trvat než bude hotov,ale bude to pecka a to vše díky tobě.Ještě bych se tě chtěl zeptat na tvůj facebook pošli mi ho pls nebo něco jiného.
    Díky mocinky
  • Mariano,mám dotaz.

    Ahoj Mariano,chtěla bych se jenom zeptat,jestli máš vůbec Facebook asi jo,ale píšu tam například: Mariana Prachařová a vždycky mi to napíše,nebo se ukáže někdo jinej a ještě bych se chtěla zeptat,jestli máš také ICQ a e-mail,omlouvám se za to,že toho po tobě chci tolik,ale jsi moc šikovná a taky hezká a máš talent.Moc ti to jde a miluju seriál: Horákovi,hrakeš ho prostě nejlíp,také obdivuji Jana Komínka,ten taky není špatný,skoro vždycky vymyslí něco dobrýho.A s tou Elvírou,to se ti hodně povedlo,tak promiň,jestli tě nějak moc otravuju,ale ráda bych to věděla,já bych totiž asi taky chtěla být herečka,ještě o tom pořád přeýšlím,ale říkám si: "Budu asi herečka,ale až budu větší,až mi bude asi 20. Tak ahoj a když mi odpovíš,tak ti moc děkuju. A ještě jednou "Ahoj". *3*
  • vicccky

    Happy B-Day

    Mari,přeju ti všechno nej nej nej k narozeninám :) užij si party a nepřežeň to s alkoholem :D :P Viky ♥♥♥
  • golf

    Ahoj všechno nejlepší k narozeninám ti přeje golf *4* *4* *4*
  • ahoj Mari!

    Ahoj Mari, asi si to nepamatuješ, ale kdysi jsme se viděli a já bych byl moc strašně rád kdybysi mi dala svůj kontakt třeba mail nebo icq, skype nebo cokoliv jiného strašně moc tě obdivuji a chtěl bych si s tebou dopisovat jestli teda taky chceš tak se mi prosimtě ozvi díky moc
  • ahoj

    Ahoj Mari,strašně rád bych tě chtěl poznat a psát si stebou dala by si mi tvé ICQ ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit