Přejít na výpis diskuzí

Mariana Prachařová

OSOBNOST 31.12.2006 
166 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hele

    hele did ona hrála ve víc filmů než jen v horákovejch.
    • Re: hele

      Hrála v horákových v poklad na sovým hrádku a v jednom díle comebeku jak ozzák nemluvil a ona tam přišla s jednou holkou do toho obchodu a chtela si tam něco koupit....... *5*
      • Re: Re: hele

        Máš pravdu,nehrála jen v Horákových, ale i v Poklad na Sovím hrádku, v jednom díle Comeback - Sliby chyby,... *7*
  • pro: tom

    Tome jestli si fakt něco uděláš tak dokážeš jak moc ji miluješ!!!!!!!!!
    • Re: pro: tom

      SEŠ NORMÁLNÍ HOZO? JEŠTĚ V TOM TOMA PODPORUJ *5*
  • tom

    Ahoj Mari! Strašně moc tě miluju chtěl bych tě poznat osobně, ale fakt už to asi nevydržim asi si něco udělám nebo nevim
    • Re: tom

      Ahoj nic si nedělej normálně si sežeň její konktakt a pronluv si s ní.Je sice herečka ,ale každý je člověk.
  • aaa

    chtěla bych jí tak poznat strašně se mi líbila jak hrála v horákových ale určitě hrála taky v comebacku v tom dílu sliby chyby jak tam šla s ňákou holkou a on jim Ozák ukázal cedulku krůty *4*
  • vicccky

    AhoOjky,mám tě strašně moc ráda a dneska jsem tě viděla na vlastní oči z čehož jsem docela vykolejená páč tě strašně obdivuju :) a prosím vás ... nevíte jak se Mari jmenuje na FB ? Mariana Prcek Prachařová jsem už zkoušela ...:| a ikdyž si mě asi nepřidá chci to alespoň zkusit :) *14* *14*
    • Re: ♥

      na facebooku je normáně Mariana Prachařová
    • vicccky

      Re: ♥

      Už dobrý,nic :D
  • Mari cháputě a jsem s tebou!

    Ahoj, chápu jaké to musí být, já jsem nikde nehrála a ani nejsem slavná i když je můj sen si zkusit nějakou roli, vím jak se Mari musí cítit, když jí někdo píše takové blbosti potom, co jsem tady četla!Já to znám, ale trošku jinak, jsem normální holka a plno lidí mě nemá rádo kvůli vzhledu a proto že dělám modeling.Jsem s tebou a chci se zeptat, je pravda, že se natáčí nové díly?
  • Mari je fajn !

    Ahoj Mari,vůbec se ti nedivím,že si na FB necháváš jen lidi,který znáš.Každej ti nemusí vidět do soukromí,jsi fajn,bud dál sama sebou ! *3*
  • ahoj

    Ahoj jseš fakt dobrá herečka *1* a celý horákovi jsou skvělý*1*
  • FB

    jak se jmenuje na facebooku? když zadám mariana prachařová, tak ji to nenajde...:-(
    • Re: FB

      Jmenuje se Mariana Prcek Prachařová, ale pochynuju, že si Tě přidá. :)
      • Re: FB

        ona si tě přidá ale pak vymaže *9*
        • Re: Re: FB

          Ahoj Mari moc rad bych si stebou psal tak kdeby si měla zájem tak se pls ozvi ICQ 452 737 316 nebo na e-mail díky ahoj *4*
  • mari je super

    promiň chtěl jsem říci nečt si ty ubožáky....sou trapný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit