Přejít na výpis diskuzí

Mariana Prachařová

OSOBNOST 31.12.2006 
166 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mari je super

    Ahoj, seš skvělá herečka byl bych rád kdybych si s tebou psal tak kdyžtak písni na můj skype(peteroslavos)nebo icq(Peter Night) dík a čti si ty ubožáky co ti nadávaj...řeknu ti v budoucnu chci vystudovat FAMU....xD
  • JSTE UBOHÝ

    Co to tady píšete za sračky? Směju se vám dámy. Tohle je fakt už moc. Určitě kdybyste ji nekde potkali a bavili by ste se s ni, tak byste hrali kamosky. Nic o ni nevite. A, ze pise na FB kazdejch 5 minut novej status? No a co? Dělá to spousta lidi a kdyz vam to tak vadi tak si ji vymazte! Vy jste trapne, male, ubohe a zavistive male holcicky, ktere jsou zamindrakovane! Ona je uplne normalni holka jako kazda jina. Jenom se narodila do slavne rodiny. A muze snad za to? NE!!
  • Márinka

    Nechte Mari,je to moje nejlepší kámoška,znám ji 7 let a je nejlepší *1*
    • Re: Márinka

      Jéé já chci být taky její kamarádkou :-(
  • Haha

    Mariana si myslí,že je slavná,ale to není,ty její statusy na FB,píše je co 5 minut,jsou fakt trapně ubohý,stejně jako ti,co jí na FB trapně podlejzaj *13*
    • Re: Haha

      čus a ty maš její facebook napiš pls
  • dotaz

    Ahojky Marianko,vim ze to tady zaznelo uz mockrat a musi ti to bejt uz strasne proti srsti ale chtel bych si s tebou dopisovat a spratelit se s tebou.....pokud souhlasis tak mi muzes poslat kontakt na email..fanous.kolak@seznam.cz...je jedno jestli Icq nebo lidi
    • dotaz

      PS nebo icq 451-043-352...Jsi skvela herecka
      • dotaz

        jo a nemysli si ze si s tebou chci psat len kvuli tomu ze si slavna to neni moje parketa...vsichni sme stejni at celebrita nebo kdokoli inej
  • nechte jí...pls

    Nechápu co proti ní wšichni něco máte:(...Marianka je bezwa holka..jako každá jiná...když jsem si s ní chwíli psala na FB tak jsem zjistila že je upe w pohodě...je hrozně milá a hodná...i na lidi který w žiwotě newiděla...:)...:)..tak jí už nechte děkuji.. *7* *3*
  • ilovehorses

    Svátek

    Všechno nej,nej,nej k svátku přeje Katka a Martin *4* *14* *1* *3*
  • catherinee

    Směju se vám..

    Holky, závist je fakt špatná věc. S Mari jsem chodila na tancování. Znám ji asi 3 roky. !VŮBEC! neni taková jak jí tady popisujete - namyšlená a tak. Měli byste se nad sebou zamyslet.
  • Dejte jí pokoj

    Nemám ji moc ráda ,ale takhle do ní rýpat nemusíte *13* , nemůže za to ,že je Prachařová a jestli je namyšlená ? Kdo dneska není *4* .
  • Icq Nebo Lidé

    Ahojííík Mari Mám k tobě takovou prozbu chtěl bych si s tebou dopisovat a to přescokoli třeba ICQ nebo i přes e-mail vím že to je asi těžký furt tě asi někdo otravuje takže kdybys nechtěla tak so můžu dělat žeano ale moc rád abysimi napsala na Email tvoje icq nebo cokoli cobys chtěla díky ti moc

    ICQ:454956356
    Email:Dominik S95@seznam.cz

    PS:Moc ti děkuji za napsání *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší