Přejít na výpis diskuzí

Marie Rottrová

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S tebou

    Marně sháním text k písníčce "S tebou",můžete mi nějak pomoci.Předem děkuji. S pozdravem Jirka
  • Poděkování

    Vážená paní Rotrová,chtěl bych vám touto cestou poděkovat za dosavadní krásné písně,které mě neustále provázejí na cestách.jsou to hity,které se nedaji neposlouchat.V dnešní podivné době kdy se ze všech možných radií valí stále stejná hudba jsou ty vaše takový balzám.Nevím jak bych mohl zjistit,kdy budete a hlavně kde vystupovat.Velice rád bych takové to vystoupení navštívil.Jsem z Prahy,ale tady koncertů moc nemáte,nebo jsem se o nich nedozvěděl.Jinak vám přeji do Nového roku mnoho zdraví,štěstí a stále dost nových tvůrčích nápadů.Ještě jednou mnohokrát vám děkuji.Váš dlouholetý posluchač,ale ne ještě pamětník.
  • Pozdrav

    Milá paní Rottrová, jsem moc ráda,že jsem našla tuto cestu a dovolte, abych Vás pozdravila a popřála vše dobré do nového roku. Ať se Vám splní Vaše tajná přání. Asi před loňskými Vánocemi jsem Vás v nějakém předvánočním pořadu viděla a moc hezky jste mluvila o Vašich Vánocích. Kromě jiného jste uváděla recept na "Vaši" vánoční polévku, byla asi z mořských plodů a smetanová. Já jsem byla tak zaujatá Vámi, že jsem si nestihla Váš recept napsat,ale od té doby na něj myslím. Mohu Vás touto cestou poprosit o recept? Děkuji a moc Vás zdravím.
  • díky

    Maruško, konečně jsem našel odvahu, abych Vám tímto způsobem poděkoval za dosavadní práci; ato jak v oblasti hudebního žánru, tak i v oblasti Vašeho osobního života. Největší radost jste mne udělala tím, že jste odmítla nabídku na kandidaturu senátorky. Moc děkuji. Zůstaňte u písniček, které vždy potěší. V politice byste se jen "zahrabala" a nám chyběla. Do nastávajícího roku pevné zdraví a hodně nových písniček - věřte, že je nás obdivovatelů více. Zdraví Vás Vladislav
  • Pro\"Marušku\"

    Milá paní Rottrová. Musím Vám poděkovat za včerejší vánoční koncert v České Lípě. Mám na jazyku stovky slov chvály a děkování. Snad bude stačit jen pár...Jste Dáma s velkým "D" a zpíváte úžasně. Měla jsem tyto Vánoce Štědrý den již 11.12. Jedním slovem: DÍKY. P.S.: Vaše písně se staly symbolem lásky dvou lidí, které spojuje nejen láska k hudbě...Děkujeme!
  • pro paní Marií

    Milá paní Marie, vím, že je to velká troufalost, ale chtěla jsem Vás hrozně moc poprosit, jestli by bylo možné udělat s Vámi rozhovor do našeho magazínu. Celá naše redakce má moc ráda Vaše písničky, které pohladí po duši. Jestli by to bylo možné, prosím odpovězte mi na tento e-mail: kubaskovae@seznam.cz. Moc děkuji a přejí krásné adventní dny plné pohody. Kubasková Eva
  • prosba

    Muze mi nekdo poradit kde a jak sehnet rychle Album Marie rottrova a Flamingo 1972. Jde mi hlavne o pisnicku Kruh svetla. dekuji
    • Re: prosba

      Jsem nyní také v situaci, že sháním životem založenou skvělou desku Marie Rottrová 1972. Zajímá mne, zda je někdo, kdo uměl nebo umí poradit. Za případnou odpověď díky. J.P.
  • Marie Rottrová

    Kdo ví, kde na webu najdu písničku LÁSKO, VONÍŠ DEŠTĚM v MP3 formátu? Díky za zprávu
  • Povídka

    Vážená paní Marie, pro mě Maruško, dovolte mi abych Vás pozdravila z Mostu. Je to již několik let zpátky, asi 32, kdy jste zpívala v bílinském divadle a od té doby poslouchám co nejvíc Vašich písní. Obě jsme zestárly, Vy mě neznáte, já Vás tak trochu z časopisů, novin, různých rozhovorů a vystoupení. Já pracuji na dráze a ve svém volném čase se pokouším tak trochu plést do řemesla spisovatelům. V loňském roce jsem napsala větší povídku s pracovním názvem "Marie". Tuto povídku bych Vám chtěla věnovat, ale nevím na jakou adresu bych ji mohla zaslat a jestli by jste o ní vůbec stála. Kdyby ano prosím ozvěte se mi na adresu Ivana Kolenová Brigádnická 2682 43401 Most nebo mobil 602139264 Přeji Vám mnoho zdravgí a úspěchů.
  • kontakt

    Vazena pani Rottrova, ctyricet roku Vas posloucham a obdivuji Vase umeni.V roce 1964 jsem Vas poprve videl a slysel zpivat v Ostrave, kde jsem studoval na PdF.V soucasne dobe ziji v Praze a rovnez mam k Vam blizko.Vzhledem k memu dlouhotrvajicimu obdivu k Vam Vas chci poprosit o e-mail adresu.Moje prosba o kontakt s Vami je motivovana pozvanim k nove otevrene restauraci CAFE KARLIN - Hotel Karlin.Vase ucast by byla podporou znovuzrozenim Karlina po povodni v roce 2002.Kdo jiny nez Vy osobne se tohoto muze zucastnit. Toto povazuji za prispevek do diskuze k ziskani kontaktu s podporou znovuzrozeni Karlina. Moc dekuji a tesim se na odpoved.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit