Přejít na výpis diskuzí

Marta Jandová

OSOBNOST 21.11.2007 
804 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klodyka

    Re: Re: Re: nevim

    Zkus sledovat tenhle web: martajandova.ic.cz
    minule tam byly termíny na Mona Lisu, kdy Marta hraje. myslím, že se to tam objeví až později.
  • kackam

    Re: Re: Re: fotky

    Ona prej chodí nenamalovaná na každou zkoušku Barona P.,,, *7*
  • pavli12

    Re: nevim

    protoze bydlim asi 150km od prahy a kdybych tam ak jela a nebyla tam marta asi bych byla dost nastvana *16* *8*
  • charmedka-jana

    Re: Re: nevim

    jaky jsou ty fanstranky?
    my na ten muzikal pujdem :-)
    ale ja chci kdyz tam bude Marta a mama kdyz tam bude nakej chap myslim ze Hůlka
  • klodyka

    Re: nevim

    myslím, že sa to ešte nevie, ale bude to čoskoro určite na fanstránkach uverejnené.
  • pavli12

    Re: Re: fotky

    ja kdyz se vyspim vypadam aspon 4krat hur.na to ze bylo asi docela brzo nevipadala tak hrozne.nebo taky mohla zaspat a nestihla se namalovat *1* *5*
  • pavli12

    nevim

    Ahoj nevite jak bych zjistila kdy hraje marta v baronu prasilovi protoze na tu samou rili sou 3. *7*
  • kackam

    Re: Re: Re: fotky

    No jasny že každej ráno nevypadá jak topmodelka,já to myslela tak, že jí mohli nechat napokoji a ne hned ji tam hodit do bulváru,,,,taky je mi jí líto,,, *9*
  • charmedka-jana

    Re: Re: fotky

    sorry ale tady nevim o co go
    mno ja totis blesk nectu, je to ten nejhorsi bulvar tady a kdyby se lidi premohly a nekupovaly si ho tak by mozna zbankrotoval(do tohohle slova jsme se zamotala)
  • fredas

    Re: bleeeeee

    take tvuj nazor respektuji! ale uvedom si ze tobe by se asi taky nelibilo kdyby ti nekdo rikal jaka je miley cyrus krava! ja ji treba nemam vubec rada a zrovna si oni myslim ze je to otresna zpevacka a krava! jo njn promin!
  • fredas

    Re: Re: fotky

    co to resite dyt kazdej kterej rano vstane vypada jako ona kazdej ! i top modelka kdyz rano vstane a nenamaluje se a nekam vyrazi tak taky nebude vypadat jako top modelka!je to ubohy! bych chtela videt toho idiota co to nafotil po rano hned jak vstal! nikdo si neumi predstavit co vsechno ona musi stihat plus jeste spanek! me je ji i lito ale sama si to vybrala a asi ji to vyhovuje tak at! *4*
  • kackam

    Re: fotky

    jj krásný,,,,no ona je krásná na všech,ale to v tom blesku jako nemuseli,,,,,,,,
  • charmedka-jana

    fotky

    j a pribyly tu hezu fotky - mocinky moc hezy jsou :-D
  • charmedka-jana

    top

    achjo..uz neni v top10
    tedka ji tenhle fankub budu hedat dyl predtim jsem jenom klikla
    ale u me je jako TOP1 :-D
  • didlousek

    Re: Re: osudna chvile

    Jn predstava ze by to udelala me ... je to des ... bylo mi jich moc lito ...
  • charmedka-jana

    Re: osudna chvile

    presne :-)
    ale tomu jednomu jsem to moc nezavidela - malem se rozbrecel :-D
  • didlousek

    Re: Re: bleeeeee

    Jo je pravda ze nemusi byt jak prase a taky zalezi jakou mas tu poruchu ...
  • pavli12

    Re: bleeeeee

    to ze ma nekdo stitnou zlazu neznamena ze musi bejt tlustej.u nas ve tride ma taky jeden kluk stitnou zlazu a je samej sval nebo s mim tatou delal nakej chlap a ten mel taky stitnou zlazu a byl kost a kuze. *13* *16*
  • pavli12

    osudna chvile

    Mě se Marta začla libit jak v superstar v tom divadle chodili mezi tema sotezicima a ona si k nim vzdycky stoupla a tak na ne koukala tak z toho jsem mela az takovej divnej pocit, a pak sem ji zacla upa zboznovat. *14*
  • pavli12

    Re: Falesna Marta Jandova!!!

    vážně jste Marta *7* ????Ja tomu moc nevěřim,ale tak jestli jo tak chodte casteji sem.Nejsem jedina kdo vas tu rada uvidi *1* !!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit