Přejít na výpis diskuzí

Marta Jandová

OSOBNOST 21.11.2007 
804 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • e.b.p.m

    Re: sourozenci

    Eliška, Anežka, Petr(umřel*9* )
  • Re: Re: Re: :)

    jj no tak.. občas sem zajdu.. ;) a díky ten mail.. a fb jaký? jsem hledala a nic.. jenom různé skupny atd.. *7*
  • charmedka-jana

    sourozenci

    jk se jmenujou sorozenci Marty (i ty nevalstní) ?
  • kackam

    Re: :)

    Taky má profil na facebooku. :-))
  • e.b.p.m

    Re: Re: Re: :)

    e-mail na martu marta@diehappy.de a marticka@gmx.de *1*
  • charmedka-jana

    Re: Re: :)

    TAKY SOUHLAS :-) nechces se sem prihlasit a chodit sem pravidelne? tedka sem nikdo nechodi :-( a e-amil nemam :-(
  • pavli12

    Re: :)

    suuhlas *3*
  • :)

    martu mám rááda..,.!!!, je skvělá na nic si nehraje prostě svá... :)
    ...posleních pár týdnu hodně poslouchám DH, věděla jsem že existují, kdysi mi o nich řekla kámoška, ale nikdy jsem jim nevěnovala takovou pozornost, ale až se teďka marta dokonce objevila v SuperStar tak jsem si jí víc začala všímat, ze začátku jsem si myslela že ji fakt moc lidí nezná... ale když tak brouzdám netem, tak si myslím že má fakt dost věrných fanynek a fanoušků!! *14* a já mezi ně už myslim taky patřím! myslim každý by si ji přál potkat a udělat si s ní nějaké to foto na pamatku já taky, tak doufám že se mi to splní i vám ostatním to přeju... :) Marto, jsi super jen tak dááál! ;) *14* mimochodem má na ni někdo pravý mail? nebo něco takového, jestli se jí dá napsat víte jak to myslim.. :) díky
  • Re: ♥♥♥♥

    jj.... mít to štěstí... do prahy se dostanu málo.. jednou za rok ani to en.. a to jen na den... *9* kéž bych měla to štěstí... *14* *1*
  • Lovely Marta - nový fanweb ;)

    Přijďte se podívat na http://jandova.ic.cz , nový fanweb Marty Jandové. Najdete tu poslední novinky, fotografie, rozhovory a mnohem více...
  • Re: Re: die happy und oomph

    jj krasna pisnicka :-D
  • didlousek

    Re: die happy und oomph

    Jj ta pisnička je bestovní ... taky ju poslouchám :-)
  • fredas

    die happy und oomph

    die happy je moje nejoblibenejsi kapela a zacala jsem poslouchat i kapelu oomph a hrozne me potesilo ze s touto kapelou ma marticka naspivanou pisnicku je to super! taky by se vam mohla libit ikdyz myslim ze ji znate ale prec jmenujese traumst du( a je prehlasovany). *14* *14*
  • charmedka-jana

    Re: Re: marta - avril

    jj díky za odpoved :-D
  • pavli12

    Re: marta - avril

    Marta je neeeeeeeeej a Avril ma hezky pisnicky *1*
  • kackam

    Re: marta - avril

    JJ Martička je bezkonkurenční♥a Avril taky v poho,,,,
  • didlousek

    Re: marta - avril

    Martička je best a Avril je taky super ... ma skvělou vonávku...
  • charmedka-jana

    marta - avril

    hojda mam podobnou otazečku jako katjenka66 máte rádi Martu(to asi jo) a Avril
  • charmedka-jana

    Re: Re: Re: Re: Marta&Meryl

    Martu zboznuju a Meril mi nw
  • e.b.p.m

    Re: Re: Re: Marta&Meryl

    já mám Meryl docela ráda... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit