Přejít na výpis diskuzí

Marta Jandová

OSOBNOST 21.11.2007 
804 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuzinecka1234

    Re: Re: Re: Re: Die Happy

    ja uz tam dááááávno jsem *15* *15*
  • e.b.p.m

    Re: Re: Re: Die Happy

    dík, martu sem si přidávala do fanklubu když měla 35 fankoušků... *3* *3*
  • misuleee

    Re: Re: Die Happy

    dobře ty *1* *1* *1*
  • e.b.p.m

    Re: Die Happy

    já sem byla ve fankubu Die Happy dřív než ve fanklubu Marty *1* *1*
  • misuleee

    Re: Re: marta

    jj už nekouří *4* *4* *4*
  • misuleee

    Re: Re: Re: miluju the

    joooooooooooooo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • misuleee

    Re: Re: Martička

    KARLA GOTTA???? si už úúúplně jeblá????? nevšimla sis že on dělá tak TROCHU jiný styl hudby???? *16* *16* *16*
  • misuleee

    Re: Re: Martička

    tak co??? ze se ji zastava???? to ja budu taky!!!! *4* *4* *4* *4*
  • misuleee

    Die Happy

    Co kdyby jsme se všichni co jsme tady přidali do fanklubu Die Happy??(kapela od Martičky *3* )
  • 1.majushka.1

    Smekám!

    Mlj vzor, ta nejlepší zpěvačka! Že je sprostá? Vůbec ne! Myslim si, že slova, která použila, se dneska používají pořád! A někdy i horší, a to, že to Markíza nevypípala, je jejich chyba, oni museli počítat s nejhoršim. Navíc, nejlepší porotkyně, dycky jsem se s ní shodla .. Jinak, ukázková zpěvačka, prostě nemá chybu *3*
  • Re: Koncert

    já bydlim 30km. od Prahy takže to mam docela v pohodě :-) ale tedka mi bylo 14 a maka me tam nechce pustit (už jsem si to i dohodla s kámoškama)
  • zuzinecka1234

    Koncert

    Škoda, ze Martička nedela koncerty i v Opave ze svoji skupinou, skoda ze tak daleko :-) *9*
  • zuzinecka1234

    Marticka pri odchodu Bendika brečííí :-(

    http://superstarsk.nova.cz/clanek/n ovinky/porotocovia-maju-chut-vypisk at-divakov.html
    Tady Marticka breci, bylo mi ji táááák líto :-(
  • zuzinecka1234

    Re: bulvar

    divala jsem na blesk na netu, a nemohla jsem to o marte nikde najit, ty pomluvy
  • zuzinecka1234

    marta a jeji novy muzikal a docela pekna i zpoved :-)

    http://www.stream.cz/video/427667-t ohle-je-extra-marty-jandove?utm_sou rce=Seznam&utm_medium=RSS&utm_campa ign=Vyber&tab_no=0&position=0 *3*
  • didlousek

    Re: Re: Re: Re: MP3 k Marte Jandove

    Jako je to dobrej nápad ... ae myslím že by se to Martě nelíbilo ... a myslím si, že tu asi jednou za rok příjde protože v jednom prozhovoru mluvila o tom o cem sme se tu bavili ...
  • zuzinecka1234

    Re: bulvar

    chudak Marticka *9*
  • evcamrazik

    Re: Re: Re: MP3 k Marte Jandove

    Asi to nebude hned,ale jak to půjde, tak sem něco hodím *3*
  • evcamrazik

    Re: bulvar

    Naprosto souhlasím. Abych pravdu řekla, lituji všechny celebrity do kterých se bulvár takhle hnusně naváží. Nejhorší je, že proti tomu nemůžou nic udělat. A ani si to nezslouží! Hlavně Marta ne *16*
  • pavli12

    bulvar

    cetli ste to v tom blesku? tam napsali ze marte delala spolecnost bývalá manželka jejího manžela Martina.To je proste bulvar pomlouva ale pritom nic nevi *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší