Přejít na výpis diskuzí

Marta Jandová

OSOBNOST 21.11.2007 
804 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • didlousek

    Re: Re: Modré z neba

    Ripel ja te potkat tak ti taky flusnu do xichtu... ne proto ze nemas rada Martu ( to je tvoje vec) ae proto ze ses takova p...
  • Re: Re: 13. komnata

    včera se mi to seklo u konce- dneska to dokoukam - ale je to desne smutny - chudak
  • Re: Re: Modré z neba

    misolee - nemas odkaz?
    ripel:no a co?
  • e.b.p.m

    Re: 13. komnata

    Marta tam byla fakt super, akorát to bylo dost smutný. Vy co ste to naviděli jukněte na fan-diehappy.blog.cz
  • 13. komnata

    tak co dívali jste se dneska? na 13. komnatu... super! marta je prostě super ;) *3*
  • Re: Modré z neba

    Píča moc přehnaná, na facky. Bydlím vedle v baráku a když jdu proti ní ani nepozdraví. Fkat flusnou do xichtu mrdce *16*
  • misuleee

    Modré z neba

    Nejlepší jak byla v tom Modré z neba-taky bych to chtěla zažíííííít *14* *14*
  • Re: diskuze

    co chces roztahovat * *5*
  • Re: Re: Re: Re: diskuze

    Tome to byl překlep - to se muže stat každýmu a Evčo - souhlasím - mě se děsně moc stýská po superstar
  • Re: Re: Re: diskuze

    A co je to ta porodkyně??? Ona Marta někde rodila či co?
  • evcamrazik

    Re: Re: Re: diskuze

    Já taky doufám. Jako porotkyně se mi hrooozně líbila. Byla vtipná a veselá. Jestli bude další superstar tak bych ji tam taky ráda viděla. *3*
  • charmedka-jana

    Re: Re: diskuze

    souhla - doufám že Marta bude porodkyni i v dalším československym superstar (jestli bude)
  • Re: bulvar

    Jejího táty ne? =)
  • evcamrazik

    Re: diskuze

    Joo, máš pravdu už sem nějakou dobu nikdo nechodí, což je škoda *9*
  • charmedka-jana

    diskuze

    tvl tady ta diskuze nejak zamrzla nechce mi pomoct, k tomu aby roztála?
  • charmedka-jana

    Re: Re: i love...

    tak to jsem ráda ♥
  • evcamrazik

    Re: i love...

    Jo, tak to nejseš sama *14* *14* *14*
  • charmedka-jana

    i love...

    já už to nemužu vydržet - musim to sem naspsat strašně miluju Die Happy a i Martu (jako zpěvačku)
  • evcamrazik

    Re: Die Happy

    Jasně! Všichni kdo tady jste a líbí se vám Die Happy (myslím že je nás tady dost *4* ) tak se do fanklubu určo přidejte!
  • katy130

    Re: dekuji

    ahojík Marti, vím že toho máš hodně, ale stejně by jsem tě chtěla poprosit jestli by sis udělala někdy čas na tvoje fanynky!!! že bychom se třeba v Praze někde sešli!!! moc by nám to udělalo radost ne jenom mě ale i nekterým dalším lidem kdo tě má moc rád jako já !!

    Prosím přemyjšlej o tom, byly by jsme moc a moc rádi za kladnou odpověd :-)))

    a prosím o odpověd co si ty o tom myslím!!!
    Děkuji za odpověd:-))) s pozdravem Kaťa *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší