Přejít na výpis diskuzí

Marta Jandová

OSOBNOST 21.11.2007 
804 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pavli12

    Re: Pláč

    vzdycky když začne brečet tak mam upa husinu.ale drzim se a nebrecim *9*
  • didlousek

    Re: bleeeeee

    Je pravda ze to nemela rikat ae v podstate mela pravdu ze by mela zhubnou ... a nerikejte mi ze se stitnou zlazou se neda hudnou ... vzdycky se to da ....
  • kackam

    ♥♥♥♥

    Už zbývá jenom se s Martičkou♥sejít,,,, *14*
  • Re: bleeeeee

    mno je to tvuj nazor ktery ti neberu mno...a toto bylo fact od ni hnusny..ty minutu jsme ji nesnasela ale na druhou stranu pak nic takovyho - narozdil od ostatnich porodcu neudelala.A za toto se omluvila cos by nikdo neudelala napr.Dara(nic proti ní)
  • miley1cyrus

    bleeeeee

    je mi zni zle umi nadavatona za to ta holka namela mela neco se stipnou zlazou a ona je irejkla "podivej se na sebe je ti 22 udelej ze se bou neco zadnej hamburger a pij vodu" mela spis rict jak zpivala a tohle rekla marta jandova alias krava blba o jedne holce ze superstar a pak jeste(netusila ze se to nahrava)"je mi z toho zle kdyz ani neda ruce k sobe a jak si umyje prirozeni?" to napsala holky(co ji mate radi)prosim nezlobte se na me ale tohle je fakt moc
  • kackam

    Re: Re: Re: Re: novy rok

    jj to je♥♥
  • didlousek

    Re: Re: Re: novy rok

    Protože mě začala bavit anglina ... začala sem si překladat texty ... fakt super skupina... *14*
  • klodyka

    Re: nej nej

    ne to skončilo, ale bude koncom februara Baron Prášil muzikál, tam Marta hraje.
  • kackam

    Re: Re: novy rok

    Jakto ze diky DH?,,,, *4*
  • pavli12

    nej nej

    Marta je upa nej nej nejlepsi *15* WAU a ty oči *14* vážně jí obdivuju.davaj este Monu Lisu??
  • didlousek

    Re: novy rok

    Tak to bud v klidu ja taky ne ...ae musim rict ze sem se diky DH hodne v angline zlepsila ... *4*
  • charmedka-jana

    novy rok

    Marte, její skupině Die Happy, všem jejím fanouškum a fanynkam
    HAPPY NEW YEARS (nejsme moc dobra anglictinarka)
  • Marta

    Přeju krásný nový ROK Martě a její skupině Die Happy. *5* *4* *4*
  • :-*♥

    Martičko a všem ostatním ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK,,,♥♥♥ *14*
  • klodyka

    :-)

    !!! HAPPY NEW ROCK 2010 !!!
  • didlousek

    Re: Re: Re: martička

    Ete sem zapomela musis tam mit pozvanku aby te pustili ...
  • didlousek

    Re: Re: Re: martička

    :-) to je neco jak oslava ... pro lidi aby se mohli treba poznat nebo si popovidat o nejakym tematu je tam jidlo ... my byli na rautu skodovky a nic moc ... v te skodovce predstavovali novy auto ...
  • charmedka-jana

    Re: Re: martička

    ty se mas :-) a muzu se jenom zeptat co je to reatu? asi jsem bylba ale budu chytrejsi :-)
  • didlousek

    Re: martička

    A jak ses tam dostala?? protože tam jen tak nikoho nepustí ...
  • adisaaf75

    martiča

    teda můj táta se s ní fotil..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit