Přejít na výpis diskuzí

Marta Jandová

OSOBNOST 21.11.2007 
804 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Re: Omluva

    hm,,to jo..máš pravdu. Je to ubohé!!!!a trapné..
  • klodyka

    Re: Re: Re: Re: Re: Omluva

    ale dyť to je velkí lhářství , mohla naspat cokoliv zlého, nebo vyzvat lidi k nečemu nedobrýmu a pak by si to Marta zlízla, ne ?! jak se nekdo muže vubec vydávat za nekoho jineho?!! to je úbohé! *9*
  • Re: Re: Re: Re: Omluva

    ae zas tak nic zavazneho neudelala, ne?? e to sice hnusny, ale tady na osobnostech to dela plno lidi...
  • didlousek

    Re: Re: Re: Omluva

    kdybych byla Martička (samozrejme nejsem) tak bych ju dala k soudu ... taky si nic jinyho nezaslouzi ... sem rada ze se to odhalilo ... aspon ze ten profil zrusila.
  • didlousek

    Re: Re: Veliká škoda ...

    To ja na koncert mužu ae mama me taky nepusti takze muzes byt uplne v klidu ... ae pristi leto proste jdu at se to mame libi nebo ne ... kalim na nu *1* *1*
  • charmedka-jana

    Re: Re: mARTA - PLS HLASKY

    :-) :-)
  • charmedka-jana

    Re: Veliká škoda ...

    to je škoda mno....
    a co se tice DH na koncerty jeste nemuzu a mama me nepusti, tak aspon chodim na muzikaly,byla jsme na Mone Lize a pujdu na Barona Prsila(se tesim)

    sr za chyby
  • klodyka

    Re: Re: Omluva

    Holčina si asi neuvedomila, že ono to je ilegální, a mneli by se vyvest i nejaké dusledky ! *9*
  • didlousek

    Re: Omluva

    Newim jak se na to díváte vy ae podle mě omluva nestačí ...
  • Re: Re: Omluva

    no já si myslím že se ani nevsadila..jen si to vymyslela...aby za to ,,nemohla,, jen ona.. tydle výmluvy znám..a to že se za Martu vydávala i na Lidech..hm, dostala strach.. *15*
  • didlousek

    Veliká škoda ...

    Je veliká škoda že sem Martička moc nechodí ... :-( myslím že bych nebyla jediná která by to ocenila ... ae tak newadí ... doufám že v létě přijede do Olomouce ... *14*
  • didlousek

    Re: mARTA - PLS HLASKY

    Hezkej blog ... *14*
  • charmedka-jana

    mARTA - PLS HLASKY

    ahojík lidi sr že vas o toto zadam ale na tomto mi hodne zalezi
    plsik hlasnete pro die happy tadyk:
    http://zbouranekamaradstvi. blog.cz/0912/2-kolo-sonskupiny
    a tady na mim blogu pro martu ma strasne malo hlasku plsik :-)
    http://janamiley.blog.cz/0912/ 1-kolo-sonsuperstar
    ps:martu jsem si hodne oblibila je best :-D
  • didlousek

    Re: Re: Omluva

    Jenze ona se vydávala za Martičku i na Lidech . a to tak měsíc určitě . *8*
  • charmedka-jana

    Re: Omluva

    mno bylo to dost hnusny, ale kdyz se omluvila....a priznala chybu...a vsadila a musela to udelat, aspon ze nas dlouho netahala za nos
  • klodyka

    Re: Omluva

    No hlavne by si se mnela omluvit Marte. *13*
  • mpost

    Re: Omluva

    Copak, dostala jsi strach? Myslím, že už trochu pozdě *13*
  • Omluva

    Ahoj,moc se všem omlouvám,vsadila sem s kámoškou že se budu vydavat za martu a ted me to moc mrzi :-( *9*
  • fanklub

    http://www.super.cz/celebrity/marta -jandova *3* *3* stante se jejím fanouskem
  • japonsko

    Re: Falesna Marta Jandova!!!

    Ano, Martičko. Máte naprostou pravdu a jsem šťastná, že jste jí to takhle napsala, ale bylo mi jasné, že vy byste nikdy takovým stylem nepsala a už vůbec né, že byste sem takhle veřejně psala svůj mail. Doufám, že se to vyřeší a že už si nikdo nedovolí se za vás vydávat. Přeji vám úspěchů teď ve vašem předvánočním turné v Německu. Jste naše sluníčko. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit