Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenniferaniston

    Jenn

    Martínku moc ti gratuluju *14* a přeju protože si to opradu zasloužíš. Myslím si že jsi to vyhrál hlavně proto protože jsi na sobě dřel a šlo vidět že je to tvůj sen a já jsem ráda že jsme ti ho splnili. Mocinky blahopřeju *1* seš a budeš nejlepší
  • cfrcf

    Už mě sere to jak se lidi baví o jeho vzhledu!!
    Koukněte se na Johna Lennona nebo spousty jiných hvězd a představte si že není slavný..myslim si že holky by se o něj už tak neprali...to není o vzhledu..
    Martin je první člověk v ČR s Karlem Gottem kdo je jiný kdo má svůj styl svůj vzhled a nemyslím si že by Martin byl oškilvý to tvrdí jenom totální debilové kteří žárlí a nebo neví jak to chodí a kdo má v sobě tu opravdovou hvězdu a to Martin stoprocentě má!!!!
    • hellraiser

      Re: cfrcf

      Ony by si Johna Lennona nedovolily kritizovat, protoze to byla takova osobnost, kterou znal fakt snad cely svet, to se sice Martinovi nikdy nepodari, ale zase takova tragedie to neni, protoze ruku na srdce- ktereho Cecha zna opravdu cely svet? *4* Tak mozna maximalne pana byvaleho prezidenta Havla a Madeleine Albrightovou (o ktere ale zase casto nevedi, ze je puvodem Ceska). To jsou ale lidi z politiky, pokud jde o zpevaky, nikdo svetovy se zatim neobjevil.
  • soliter

    SUPERSTAR

    Jsem ráda,že Martin vyhrál.Moc jsem mu to přála.Nejen ty peníze,ale hlavně mu přeji setkání s jeho idolem Tomem Jonesem.Je to zpěvák neskutečných kvalit,vím o čem mluvím.Po Elvisovi je mým nejoblíbenějším zpěvákem.Pokud bude Martin na sobě makat jednou dosáhne takové popularity jako Tom Jones,Elvis Presley,nebo Karel Gott.Má nádherný hlas a je to nesmírně skromný a citlivý kluk.Vše nejlepší Martine. *14* *4*
    • hellraiser

      Re: SUPERSTAR

      Naprosto souhlasim. *4*
    • ajulina

      Re: SUPERSTAR

      no tedkon sem cetla ze Martin nema na darky *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15*
  • olo

    Na vzhledu vůbec nezáleží,koukněte se na světový celebrity a kdo z nich je opravdu krásný?
    Uvnitř jich je krásných spoustu a to je dělá krásnými i navenek.
    Podle mě z nich skoro nikdo není dokonalost sama v obličeji atd.
    Ale ve finále si všichni říkáme jak jsou krásní a úžasný díky jejich charisma.
  • ladygaga

    e-mail

    Ahoj nvíte někdo martinův e-mail??? jedna holka ze třídy ho má ale nechce mi to říct
    • ajulina

      Re: e-mail

      no jo zadny nema,protoze martin by si ho nedokazal ani zalozit *1* *1*
      • Re: Re: e-mail

        Myslim že jenom závidíš protože nevyhrál šmjdík a sama neumíš založit mail na nemektej!!!
        • ajulina

          Re: Re: Re: e-mail

          ehmm....jééé a jéééé!!hele me je to jedno ze nevyhral Miro *3* me se libi jak martin ziva ae proste mi nesedl *9* dokonce sem mu tady i pogratulovala *13* *15* jj a mail mam jinak bych se tu nemohla zaregistrovat *13* *9* *3* *3* *8*
      • hellraiser

        Re: Re: e-mail

        Ale jdi ty brepto :-))))
        • ajulina

          Re: Re: Re: e-mail

          *1* tak ae treba mam pravdu *1*
    • majda1997

      Re: e-mail

      martin podle mě ani nikam svůj e-mail neuváděl, takže nemá kde by ho vzala. *4*
    • Tereza

      Re: e-mail

      to kecá prosim tě *15* dělá machry *15*
  • ajulina

    !!!

    je...vy ste smazali moji gratulaci...no... *9* *13* *13* *13* *15*
    • Tereza

      Re: !!!

      smazali tě?! *15* *1* to si dáme takovou námahu a odříkání vid *1*
      • ajulina

        Re: Re: !!!

        sou to nevdecnici :) *1* misto toho aby byli radi ze sme mu poblahoprali i kdyz ho nemame radi *13* *8* *1* *1* *1* *15*
        • Tereza

          Re: Re: Re: !!!

          Jsme se na to mohli rovnou vys...víš co *1* *1* *1* to bylo pořád keců jak MY nejsme slušný *15* *1*
          • ajulina

            Re: Re: Re: Re: !!!

            *1* presne.... *1* tak mu pogratujujem znova joo? *1*
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: !!!

              Když se jim pak uleví *1* *1*
            • ajulina

              Re: Re: Re: Re: Re: !!!

              pockej..zachvili nam smazou uz i tohle *9* *1*
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: !!!

              To jo *1* taková plná "lásky" *1* *1*
            • ajulina

              Re: Re: Re: Re: Re: !!!

              ok....jejich problem :D kdyz tu nechtej nasi gratulaci :) byla taova originalni *5*
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: !!!

              Znova tolik námahy? *1* ani mě nehne *1* *1* snahu sme měli *15*
  • coolin

    no snad nezapadne jako..

    ..třeba Zbyněk Drda.který vyhrál taky před vánocemi,ale před třemi lety a dneska si na něj už skoro nikdo ani nevzpomene,samořejmě kromě mě! *14* Jeho píseň Srdce pátrají nebo Can you feel love tonight byli best!!! *14*
    • Re: no snad nezapadne jako..

      haha Jenomže Martin není Zbynďa..ale Miro a Zbyněk jsou si podobní a oba dva budou zapomenuti ale tohle se o Martinovi říct nedá!
      • ajulina

        Re: Re: no snad nezapadne jako..

        jezis...martin takova NULA!!! no to nemyslis vazne!! *8* *8*
        • stankova.lidka

          Re: Re: Re: no snad nezapadne jako..

          cos dokázala ty? jen schazovat Martina co?
          • ajulina

            Re: Re: Re: Re: no snad nezapadne jako..

            ju...rodice by na me byli pyšní *1* *1* néé...tak jako pravda...umi fakt dobre zpivat hlavne si mi libilo kdyz zpival supreme *3*
        • hellraiser

          Re: Re: Re: no snad nezapadne jako..

          *16* *16* Napred neco dokaz (cokoliv, v jakemokoliv oboru) a pak nekoho oznacuj nulou.
      • Tereza

        Re: Re: no snad nezapadne jako..

        Jooo?Jak tohle můžeš tak najisto vědět??Neznamená že když to tady jednou už bylo že se to musí opakovat!Na tom jak se udrží a prosadí záleží na nich samotných a hlavně na zájmu lidech,tak tu nedělej prozím žádný soudy! *15*
        • hellraiser

          Re: Re: Re: no snad nezapadne jako..

          To je hruza, zase musim souhlasit. *1*

          Ale rozhodne bych nesrovnaval Martina a Zbynka, kdyz bude nejhur, tak Martinovi zustane aspon ten klarinet, kdezto Zbynkovi nevim co... *1*
          • Tereza

            Re: Re: Re: Re: no snad nezapadne jako..

            Ty zase semnou souhlasíš?? *1* *1* to je už nějaký podezřelý *1* *1* *1*
  • gratuluji

    jsi dobrej doufam že budeš z... i hip hop ahoj *1* *1*
    • hellraiser

      Re: gratuluji

      Hip hop asi ne (i kdyz clovek nikdy nevi :-)))). V nejakem rozhovoru psal, ze bude chtit delat moderni veci (tedy ne tu starou klasiku) s velkym orchestrem, coz tu jeste nebylo...takze jsem zvedavej a tesim se. *4*
      • stankova.lidka

        Re: Re: gratuluji

        tak to se těším *14*
  • stankova.lidka

    gratuluji

    smekám a doufám že o tobě ještě uslyšíme a neztratíš se *4*
  • mícky

    JOOOO
    Martine děláš lidem radost:)))
    Milujeme tě!!!!
    • 22kristyl

      Re: mícky

      přesně tak =o) :-*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit