Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsem rada

    jsem rada ze to martin vyhral zpiva fakt nadherne nejvic jsem sice fandila leone ale kdyz vypadla tak sem to prala martinovi *4* zpiva krasne *4* *4*
  • nanny.18

    Vyhrál

    Jupíí vyhrál to *1* *1* *1* *1*
  • blick.tick.tock.takus

    Super!

    Fandila jsem Mirovi i Martinovi! :) Prostě jsou oba dva super.. Takže moc gratuluji k výhře!
  • :)))))))))

    Gratuluju Martine k vítězství,těch 10 sms co jsem ti posala fakt nelituju,hodne štěstí jsi nejlepší *4*
  • Martin Chodúr

    Milý Martine
    Gratuluji Ti k vítěztví
    ČeskoSlovenská SuperStar.
    Ze srdce Ti to přeji.
    Ty na to máš!Jsi 1.......
    Přeji Ti hodně štěstí!
    Přeji ŠŤASTNÉ a VESELÉ
    VÁNOCE.

    *4*
  • JOOOO

    JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

    VHOOU !

    MARTINE SI A BUDES NEJLEPŠÍ !!!
    SEŠ NÁŠ KRÁÁL!!

    I JANDOVÝ CELÁ RODINA + S KAPELOU TI PRIJELI FANDIT !!! *14*
  • atreyka

    gratulace!

    Prostě oba finalisti byli skvělí.Myslím,že si Martin vítězství zaslouží,ale to samé bych řekla,i kdyby vyhrál Miro,protože byli od začátku soutěže moji favoriti.
    Gratuluju Martinovi k vítězství a přeju mu hodně štěstí.A doufám,že příští rok sebere Gottovi Zlatýho slavíka! *4*
  • hellraiser

    Obrovska gratulace !!!!

    Nebudu se tady dlouze rozepisovat, Martinovi preju hodne zdaru v jeho kariere, ktera prave zacina a bude jenom na nem, jak se s tou vyzvou vyporada, ted se teprve ukaze, jak na tom opravdu je. *3* Zaroven mu preju prijemne setkani s Tomem Jonesem (a trochu zavidim, protoze ac Toma Jonese cilene neposloucham, legenda to je a urcite bych na nej mel spoustu dotazu :-))).
    A gratulace a uznani patri i Mirovi, byl opravdu dustojnym souperem, kdyby bylo na mne, ja bych dal ceny vsem, co se umistili v TOP3 *1*
  • FFVF

    STAR 10
    9060613
    POSÍLEJTÉÉÉÉÉ!!!!
  • ajulina

    ....

    http://www.youtube.com/watch?v=eoqa Fd_wa6E

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit