Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sázka

    Vsadil jsem na chodůra 90 000, pokud vyhraje tak budu mít 134 000, a jestli prohraje, tak mne ....
  • jjjj.

    Chodúr jaj.....
    nejlepšííííí
  • ddede

    TVL!! to si ted asi děláte srandu co?
    Když řeknete že nudnějšího zpěváka jste neviděli,tak už do prdele pochopte že když žárlíte tak tím samozřejmě škodíte i Martinovi ale především sobě!!!
    Protože když hledáte chyby na někom jiném chyby a svoje se snažíze skrýt nikdy nemůžete ničeho dosáhnout..protože ty vaše chyby nikdy nezmizí když je neodstraníte.
    Proč když vidíte někoho s talentem tak proč se ho snažíte zničit..?¨Ničíte i sebe..
    Podle mě je lepší se inspirovat a podívat se na co tak žárlíte aby jste to mohli mít a umět taky..jinak ničeho nikdy nedosáhnete takže žárlivost stejně žádný výhody nepřináší..jenom škodí..každému!
  • žádost

    ja nechapu o co tady jde.
    Martin je dobrej zpěvák a měl by vyhrát.Není to sice v pravidlech,když ŽÁRLÍTE!!!tak to už je fakt váš problém tak si tu na něj pořád nestěžujte.
    Díky *8*
  • pusiinka5

    Ven!!

    už by ale mmohl sakra vypadnout...pokaždý jak zpívá se mi chce spáát,nudnějšího zpěváka neznám...to i Goťák je lepší než Martin...táááááákže..Martin vééééééén.. *3*
    • Tereza

      Re: Ven!!

      Naprosto souhlasim!Taky nechápu co je na jeho výstupu tak zábavnýho a dechberoucího,leda jak si diriguje tempo rukou:D i když neříkám že zpívá hrozně,ale nudně!!!!
  • lolec

    byly hahah
  • ccew

    Ty Paparazzi byly super já nevim proč si zase někdo říkal že to bude hrozný...já jsem si myslela že od Martina to bude lepší než originál..
    podle mě taky bylo lady gaga je kráva tlustá skoro nahá na podiu
  • TOP 5

    Jakých je vašich pět nejoblíbenějších písní, které Martin zpíval? Moje TOP 5 je následující:
    1. Crazy 2. Paparazzi 3. Feeling Good 4. Hallelujah 5. Rozeznávám

    A co vy?
    • Re: TOP 5

      1. Paparazzi 2. Crazy 3. Feeling Good 4. Everybody Hurts 5. Rozeznávám

      A teď mě napadají ještě další a další ... *4*
    • Re: TOP 5

      1. Feeling Good,2.Hallelujah,
      3. Paparazzi,4. Rozeznávám, 5. Crazy
    • Re: TOP 5

      U mě:
      Hallelujah,Každý mi tě lásko závidí,Paparazzi,Feeling good,Elvis...v divadle...písničky co má natočený na stream.cz jsou taky skvělý!!! plooostě hafo moc písniček *4* *4*
    • hellraiser

      Re: TOP 5

      Pro me vsechno, co kdy zpival...ale mam-li vybrat pet nej, tak asi tyto:

      1. Love Supreme (jeste z divadla)
      2. Crazy
      3. Hallelujah
      4. Paparazzi
      5. ...to je tezky, ale asi Venus (1.semifinale)
    • Re: TOP 5

      1. Hallelujah
      2. Paparazzi
      3. Crazy
      4. Feeling good
      5. Každý mi tě lásko závidí
  • ..

    fandim martinovi protoze fakt zpivat umi a vubec nechapu co se vam na tom šmajdoj libi?? asi ty jeho směšný vlasy *1* kdyt vypada jak nakej hipísák
    • Re: ..

      Tak za prvé se nejdříc nauč psát jeho jméno,když už máš tu potřebu si ho brát do ust a za druhé bych tak chtěla vidět tebe!Pokud vim tak tu sami řečníte o tom jak to neni žádná soutěž krásy apod,takže tu nekritizuj jeho vzhled,bud tak laskavá!
      • stankova.lidka

        Re: Re: ..

        no jo jak je to o Šmajdovi tak je to strašný ale že tu urážejí někteří Martinův vzhled to je dobrý, že jim něco nenapíšeš že to není o vzhledu ale o zpěvu co?
        • Tereza

          Re: Re: Re: ..

          At si o Martinovy píšou jak chtěji,jejich názory jim neberu!
          • stankova.lidka

            Re: Re: Re: Re: ..

            ale potom nejsi spravedlivá
            • stankova.lidka

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              ok
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              No protože mě to vytočilo,ale vidim že nemá cenu se nad tim pozastavovat,protože je to pořád dokola,myslim si svý a tim to pro mě hasne.
            • stankova.lidka

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              myslím Šmajdovy vlasy
            • stankova.lidka

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              tak ptoč ty si všímáš když někdo řekne o jeho vlasech něco špatného?
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              Vždyt to vědí tak co se tu pořád opakovat,jak mi tu je vráženo.A když jsou tak tupí a nechopí to tak je zbytečný jim cokoliv říkat,at si každej píše můj názor to nezmění.Lepší si toho nevšímat ne.
            • stankova.lidka

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              tak proč jim to nenapíšeš? to mě udivuje
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              Ne ježiš,už to tady padlo několikrát že se tam nehodnotí vzhled,ale zpěv a přesto přijde někdo další a začne stim znovu.Prostě to myslim všeobecně,aby tam nikoho nehodnotili podle toho jak vypadá!
            • stankova.lidka

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              At si o Martinovy píšou jak chtěji,jejich názory jim neberu! - to jsou tvoje slova, místo abys jim napsala že to o vzhledu fakt není tak to necháš být a proč? protože to není o Šmajdovi že? pak ale spravedlivá nejsi
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: ..

              Nejsem spravedlivá????Já jen řekla at ho nesoudí podle vzhledu,to vy u Martina taky nechcete,nezáleží na tom jak kdo vypadá.
  • kristyna123

    blablabla

    No lidi,nepište sem ty sprosťárny,děte třeba na fanklub Evy a Vaška a tam se slovně vyřáďěte ale ne tady.Je to nuda pořád číst ty tupý příspěvky typu Martin Chodur je blbejjj!!!-to je nuda lidi,pište sem aspoň INTELIGENTNÍ argumenty-ikdyž vidím že hodně lidí co tady uráží nemá o inteligenci páru *3*PS:za všechny chyby v pravopisu se předem omlouvám-tuším že mě hned ty největší hlupáci seřvou že tam mám nějaký chyby *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit