Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • majda1997

    Písničky

    Tady je, co budou zpívat ( maj tři témata ):
    MARTIN:Best of:Robbie Williams-Supreme.
    Favorit: Marvin Gaye-Heard in through the grapevine
    Vánoční: Frank Sinatra-White Christmas

    ŠMAJDA:Best of:Karel Gott-C'es La Vie
    Favorit:Aleter Bridge-Watch ouver you
    Vánoční:Wham!-Last Christmas

    Bude to asi vyrovnaný !!! *3*
  • Martínek potřebuje naši podporu a naše SMS

    Posílejte hlásky Martínkovi :-) Ještě není nic ztracené!!! Čas je do zítra !!! ...Ať vyhraje opravdová SuperStar =o) *4* *4* *4* *4* ♥
  • joj

    já bych klidně před lidma zpívala mě je to jedno....jo a já neříkám že sem bezchybná já mám chyb plno....ale aspon je přiznám xDD =PP stejně fandim Mirovi a můj názor vůbec nikdo nezměnííí i kdyby byl chodúr milej a nwm co ještě podle mě na vítězství nemá i když to stejně vyhraje..je trapnej jak nwm co
    • stankova.lidka

      Re: joj

      trapnej? až po tobě
    • Re: joj

      "Na vítězství nemá ale stejně to vyhraje????"
      Typický příklad největší debility a stupidity.
  • GFV

    STAR 10
    9060613
  • soliter

    Superstar Martin

    Martin to musí vyhrát,protoře narozdíl od Šmajdy umí zpívat.Lidi co máte uši,musí vyhrát MARTÍNEK!!!!!!!!!!!!!!!! *3*
    • Tereza

      Re: Superstar Martin

      Je nesmysl říkat že jeden zpívat umí a druhej ne,když se oba dostali až tak daleko,kdyby Miro nezazpíval ani notu tak tam neni nemyslíš *3* *15* *15*
      • majda1997

        Re: Re: Superstar Martin

        Tjn. Šmajda zpívat umí, ale na Chodúra prostě nemá !!!
        • Tereza

          Re: Re: Re: Superstar Martin

          A nebo taky naopak!!! *15* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: Superstar Martin

            kdepa! prosímtě,tuto že šmajda je lepší než chodúr si nech pro sebe.největší nesmysl
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: Superstar Martin

              Já též tak si než ty svoje chytrý řeči *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Superstar Martin

              já tě nepotřebuji přesvědčovat. *3* vím své...
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: Superstar Martin

              Podle tebe!Mě nepředsvěčíš o tom že je Chodúr lepší!Takže BYE! *3* *15* *15*
      • hellraiser

        Re: Re: Superstar Martin

        Vyjimecne s tebou souhlasim. *4* Je to tak, kdyby zpivat neumel nebyl by v superfinale, zpivat umeji pochopitelne oba, akorat kazdy ma jiny styl. *3*
        • Re: Re: Re: Superstar Martin

          No hezky my se taky schodnem *1* *3* ,ale jak říkáš asi vyjímka nu *15*
          • hellraiser

            Re: Re: Re: Re: Superstar Martin

            Asi jo, no *1*
    • Re: Superstar Martin

      jasně musí,ale musíme ho podporovat! :-) posílejme hlásky!!! *4*
  • Martínek

    Posílejme hlásky! !!!!!!!!!!!
    STAR 10
    9060613
    !!!!!!!!!
    !!!!!!!!!
    Dokud můžeme!!!!!!!!!!!!!!!!
  • lucka.ptackova

    ŠŠMMAAJJDDAA ZZAATTIIMM VVYYHHRRÁÁVVÁÁ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

    !!! http://www.youtube.com/watch?v=IN_L lJz0hvY !!!
    To nééní možnýý
    VOLTE MARTINA CHODÚRA! SMS na 906 06 13 ve tvaru STAR 10 *16* *10* *16* *10* *16*
    • Re: ŠŠMMAAJJDDAA ZZAATTIIMM VVYYHHRRÁÁVVÁÁ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

      *9* *9* posílejte hlásky...ikdyž těm Truemazation nebo jak to je moc nevěřim..ale i tak =( Miro sice docela umí zpívat,ale na Martina nemá =o( no tak lidičky *9*
      • majda1997

        Re: Re: ŠŠMMAAJJDDAA ZZAATTIIMM VVYYHHRRÁÁVVÁÁ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

        No to snad ne !!!!!!!!!!!!!!! VŠICHNI vemte mobily a posílejte STAR 10 na číslo 9060613 !!!! Musí to vyhrát !!! Nsmí to vyhrát Šmajda !!! Martin je naše superstar !!! Dneks ato ještě Šmajdovi nandá !!!! MARTINE, TY JSI NAŠE SUPERSTAR !!!!
      • lucka.ptackova

        Re: Re: ŠŠMMAAJJDDAA ZZAATTIIMM VVYYHHRRÁÁVVÁÁ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

        mno tak jko já tomu taky moc nevěřimm...ale co kdyby žj :DD
  • blog

    Pokud máte zájem, přidejte se mezi pravidelné čtenáře blogu o Martinovi: http://chodur.blogspot.com/2009/12/ pravidelni-ctenari.html Díky *4*
  • 22kristyl

    věříme ti

    Martínku nedej se :-)) Bojuj,máš na to!!!!!! Podporu máš velikooouu!:-)
  • trpááák

    joj...nikdo řekl at dem na profil evi a vaška.....to nemusíme chodúr zpívá uplně stejně....ještě nudněji xDD
    pak že akorát žárlíme a že zesměšnujem ty co maj talent.....kciii.....já nemám co závidět....třeba Honzíče...denisek...monča...miro ..atd....maj taky telent a vůbec je nezesměšnuju ptž nejsou nudný jako chodúr....jo a něco z chybama.....každej má chyby...a i když je na chodúrovi někteří nevidíte tak on je má taky...a my je vidíme no..prostě se nám nelíbí jaho styl zpěvu...nejsme totiž zastaralý jako on...vážná hudba xDD....no ježiš...já sem spíš na hip-hop (kontrafakt,tafrob,h16,jak3m..atd.. .a nebo pussycat dolls,byoncé,avril...)no a on takhle prostě nezpívá tak prostě se mi to nelíbí....mě se líbí třeba od mira...honzíka atd...a vám (zaostalým)ne nu to je vaše věc
    • Re: trpááák

      Chodúr neni nudnej sice zpívá starý písničky ale zpívá je nádherně mě spíš přijde nudnej ten váš šmajdík kterej nevizpívá ani vysoký tony ...ale dobře vám se líbí šmajda tak sem nepiště a nenadávejte Chodůrovi a rači si všímejte vášeho šmajdíka!!! *3*
    • Re: trpááák

      Jestli je Chodúr nudnej tak já sem BŮH!! Prosím abych se zasmála prosimtě mě se chce spát když zpívá šmajda možná že Chodúr zpívá starý písničky ale zpívá je nádherně ale šmajda co nevyzpívá ani vyší tony...ale dobře líbí se vám šmajda tak klidně ale nenadávejte Chodúrovi tak ho nechte bejt a nepište sem a všímejte si vašeho šmajdíka!!! *3*
    • hellraiser

      Re: trpááák

      Nudis... *9*
    • majda1997

      Re: trpááák

      Tobě se líbí hip-hop atd. a jemu se líbí někdo jinej. Ty by jsi vylezla na pódium a zazpívala před 3 000 000 lidma? A že má chyby ? Každej děláme chyby. Ani ty nejseš bezchybná. *13*
    • Re: trpááák

      Nás vůbec nezajímá,co se ti líbí nebo ne.Svůj názor jsi sem už napsala,máš důvod proč se opakovat? Chceš být zajímavá? *1* Pro většinu si tu spíš ubohá. Jo holka,aby jsi se nedivila.I mladý holky můžou mít rozum a nesoudit podle vzhledu (což ty nejsi!) .Akorát tady všem ukazuješ jak jsi blbá.My a zaostalí? Nejdřív se koukni na sebe,jo? Jen se koukni a uvidíš tu ubožačku,která soudí,když nezná.Klidně mi dej pětku,nebo odepiš dalším stupidním vzkazem,ty nádhero! Jsi k smíchu
    • stankova.lidka

      Re: trpááák

      já nechápu proč sem pořád píšeš, neboj nám jednou tvůj příspěvěk stačil, a když se ti nelíbí tak sem nelez a je to____a s Deniskem sis to u mě total po*rala, tos neměla vůbec psát, nechápu co na Denisovi každej má takovej tuctovej fotbalista a kdyby Denis nebyl nudnej tak jak to že není ve finále?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit