Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • majda1997

    LADY GAG - BOMBA !!!

    Musim uznat, že po nedělním vystoupení kdy zpíval Lady Gaga mě teda totálně dostal. J8 si to ještě několikrát musela pouštět na netu !!! Martin je ta superstar která se hledá !!! *4*
    • 22kristyl

      Re: LADY GAG - BOMBA !!!

      Já taky si to pořád pouštím :-))) Bylo to takový milý. Trošku jsem se bála,jak to dá,protože přece Lady Gaga a Martínek....Ale dal to krásně:-) Když si to pouštím mám hned úsměv na tváři :O) Je prostě nejlepší!!!!=O) To je můj názor.
  • bléééé

    joj....skoro všem je jasný že to stejně vyhraje....ale některým lidem je prostě nesimpatickej(třeba mě).....prostě je mkoc namyšlenej....a jak zpíval tu lady gaga...no ježiš....trapáááás....já lady gagu zbožňuju ale on to zaspíval naprostě nudně....a jak pak tam tančili ty tanečnice tak se tvářil jak kdyby mu vadili a to mu řekla i jandová....já radši fandim slovákům...ptž zpívají o dost líp než nějakej arogantní namyšlenej Chodúr...kterej zpívá furt stejně...a jak vypadla Domča...tak se jště usmíval....no tohle neni normálnííí...takže jen řeknu....do toho Miro.....fandíííím ti x)
    • stankova.lidka

      Re: bléééé

      je vidět že jsi to asi neviděla a nevíš že má přítelkyni, tobě by se asi taky nelíbilo kdyby tvůj kluk někde vystupoval a měl se k tanečnicím nebo snad jo?
    • Re: bléééé

      Není jistý,že to vyhraje! Nevím proč si to všichni myslíte a furt všude píšete.Schválně aby mu jeho fanoušci už neposílali hlasy,co? Pěkně hnusný!
  • Superstar

    Martin opět v neděli prokázal, že je pan zpěvák. Prostě, kdo umí, tak umí.
    • stankova.lidka

      Re: Superstar

      přesně tak, Marťas je prostě neeeej
    • Tereza

      Re: Superstar

      No jistě a bude nosit nosánek ještě víc nahoru!
      • Re: Re: Superstar

        Na to,že ti je podle tvého profilu 20let měla by jsi mít alespon trošku rozum a nesoudit lidi,když je neznáš! Tobě by určitě vůůůůbec nevadilo,že se plno lidí naváží do tvýho milovanýho Šmajdy??? Vůbec viď!!! samozřejmě to myslím ironicky. Prosímtě,spakuj se a nelez sem,když ti Martin tak hrozně vadí.Už to všichni víme,co si chceš ještě dokazovat? Zmiz.
        • Tereza

          Re: Re: Re: Superstar

          Ježiš vy jste fakt takový paka,to svět neviděl!Říkejte si o Mirovy co chcete,mě je to jedno,pro mě je prostě superstar ON.Vy jen nemůžete pochopit že sem někdo přijde a zkritizuje Martina,na a co?Každej máme jiný názory a vážně pro mě neni moc zábavný když tam tak postává jak tvrdý Y a "jen"zpívá,prostě mě to neoslovilo a nebudu se tvářit že JO!!!!
          • Re: Re: Re: Re: Superstar

            No OK.Co pořád řešíš.Svůj názor jsi už řekla,100krát ho tady mít nemusíme!
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: Superstar

              Hahaha ty seš tak vtipnej *15* *16* ..njn všude byl,všechno viděl,všechno slyšel,všechno a všichny nejlíp zná,prostě "pan dokonalej" jako Chodúr *15* *1*
            • hellraiser

              Re: Re: Re: Re: Re: Superstar

              Hezky ses popsala. *3* *1*
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: Superstar

              Učiněnej všudybyl *15* *1* *1*
            • hellraiser

              Re: Re: Re: Re: Re: Superstar

              Tohle neni zadna uprimnost, ale zahorklost, to je rozdil...jinak ale fakt nechapu, co tu jeste delas, kdyz je ti Martin tak protivnej...a zb ytecne se opakujes. *3*
            • Tereza

              Re: Re: Re: Re: Re: Superstar

              No jo chytrýsek promluvil *15* zrivna na tvůj proslov sem čekala *15* *1* ..jak se nevyjadřujou??Drze???Říká ti něco slovo upřímnost??? *15*
            • hellraiser

              Re: Re: Re: Re: Re: Superstar

              Kdyby stokrat....snad milionkrat...no jinak taky neverim, ze je ji 20, takhle se dvacetileti nevyjadrujou. *3*
  • ..

    vyhraje on protoze je nejlepsi
  • hellraiser

    Prestante urazet Mira i Martina

    Koukam, ze se tady vytvorily dva tabory- jedni, co fandi Martinovi a jsou proti Mirovi, a pak ti, co to maji presne naopak- a vzajemne se akorat urazi, pripadne urazi oba zpevaky. Ano, zpevaky, protoze oba jsou opravdu zpevaci, at si o tom mysli kdo chce co chce. To, ze kazdy z nich ma jiny styl, to je taky v poradku. A navic, jak lidi rozhodnou, to se stejne zpetne uz neda zmenit...(o tom, jak mi v minulosti moji favoriti vypadli driv, nez bych chtel, bych mohl napsat knihu- a presto tady neskuhram, proste dobri jsou v te TOP3 uz vsichni, jinak by tam nebyli.
    • nanny.18

      Re: Prestante urazet Mira i Martina

      Jo zdá se že jo *1*
  • 22kristyl

    Martínek

    PODPOŘME MARTÍNKA!!!!!! ON SI TO ZASLOUŽÍ!!! Nevšímejte si těch tupých lidí,který mu nefandí a nadávají mu.Takový lidi jsou úplně vypatlaný a je zbytečný si jich všímat a debatovat s nima.Je mi jasný,že zase tady plno lidí napíše:"Fuuuj Chodúr bléé".TO SI NECHTE PRO SEBE!! nás to tady nezajímá.Vám by se taky nelíbilo,kdyby jsme nadávali Šmajdovi nebo jinýmu finalistovi ČSS !!!!!!!
    ------------------------------
    S TAR 10 9060613

    Podpořme jedinou československou SuperStar...je to nejlepší zpěvák!

    PS: Blbý,negativní poznámky si nechte pro sebe!!!!!
    • 22kristyl

      Re: Martínek

      STAR 10 9060613 *4* *14*
  • dancitko

    NEEEJLEPSIII

    ON JE UPE NEJLEPSIIII
  • Venda a Klárka

    Nefandíme ti ani jedna *16* *8* *10* *5* *13*
    • Re: Venda a Klárka

      tak si to nech pro sebe
  • nanny.18

    8-)

    Martine jsi nejlepší lepší hlas než Gott
    • hellraiser

      Re: 8-)

      Ja bych je vubec nesrovnaval, kazdy je jinej a kazdy je original. *3*
    • Re:

      to si delas srandu??? Martin ze ma lepsi hlas nez Gott. To snad neni pravda aby ste se z nej vsichni nezblaznili.
  • nanny.18

    Posílejte Hlásky!

    Lidi posílejte hlásky Martínek musí vyhrát jinak není superstar spravedlivá nesmíme nechat vyhrát tu sojku Šmajdu *1*
    • 22kristyl

      Re: Posílejte Hlásky!

      jojo *4* jsem ráda že je tu konečně pozitivní a pravdivý názor :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit