Přejít na výpis diskuzí

Martin Michal

OSOBNOST 17.12.2008 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo by chodil na koncerty Vondráčkové a živil MM toho kre.ena a jeho početnou rodinu.V Opavě Vondráčková se svým koncertem vyhořela,nebyl zájem.Museli ho zrušit cha cha....Na Zagorku jsou lístky hned vyprodané.... *11* *11* *11*
  • Podle mě je pan Martin Michal dobrý člověk, nevadími, Helenku mám taky ráda,vypadáto že jim to v manželství klape tak je nechme žít. Já jim přeju štěsti ti co píší samé nehezké komentáře,jsou podle mě jenom závistiví lidi co nepřejou nikomu nic dobrýho *16* *16*
  • Myslím že hodně přispěvku je pravda,,,Helena je dobry člověk a co ji jíneho zbývá ,na stára kolena nechce byt sama a pak ta ostuda,,,,,je mě jí lito,,,, prostě má smůlu,,,, *14* *2* *3*
  • Dobrý den,

    tak kde Vás mám Martina, Vaška, Lucku?!*

    Nebo to je zlý sen? Haluc, doufám nemám!

    D.V.
  • Je to vypatlaný blb.c,který na nic nemá.Jen si opatruje tu svoji zlatou slepici.A z ní žije.Je to arogantní nýmand.Ktarý do osobnosti vůbec nepatří.Je podobný,jako Rychtář.Patří do blázince.... *11* *11* *11*
    • starej se o sebe písálku *16* *16* *16* *16*
    • Helena není žádná slepice ten kdo to píše sám to je mají se rádi když je nemáte ráda tak na tuhle stránku nelezte *16* *16*
  • Největší nýmandy našeho národa - Martin Michal. I kdejaký bezdomovec je často cennější než tento vypelichaný neumětel.
  • Miloval jsem písničky Heleny Vondráčkové. Ale bohužel jak se říká vybírala až přebrala.potkal ji zamindrovanej pravník kterej sní manipuluje podle svých představ. Jen tak se zviditelní a voto mu jde, mamon nepočítám. Helenko prosím prober se nebuť k smíchu
    • Pane Michale, už ví vaši američtí právníci, kdo je paní Marta Kubišová, nebo jim to Francouzi museli přeložit. Asi budou mít teď problém, aby zjistili, kdo je HV a MK. Ale HV má tolik ocenění z dob dávno minulých, zasloužilá umělkyně a ještě 2x garnegie, kde by nebyla, kdyby jí nepozval pan Mistr Karel Gott. Ale paní Marta Kubišová velká úcta a velké gratulace, doufám, že se připojí i američtí právníci, nebo dají Francii k soudu, že špatně rozhodli ?
  • Pane Michale, vaše odpovědi v diskusi on line, o kterou jste si sám ŘEKL, mě velmi zklamaly. Když o něco žádám, tak odpovídám na otázky především nepříjemné, nikoli podlézavé a lichotivé a to jste chtěl dělat politiku? Je dobře, že to nevyšlo a teď si s helčou sedněte a říkejte si, jak jsou lidi zlí, nevděční a bulvár taky a že vám nikdo nerozumí a každý vám ubližuje. A až to proberete, tak si pusťte od paní Marty Kubišové píseň Mamá. Snad dostanete rozum, ale silně o tom pochybuji.
  • Nedivím se, že pan Martin Michal nevyhrál ve volbách a byl zklamaný.
    • Věřím v inteligenci tohoto národa a proto pevně doufám, že tam lidé nebudou klást otázky, protože MM má z toho jen legraci, zvedá své ženě prodej. Paní Heleno, byla jste slavná,(jestli poplatná, to víte jen vy), ale váš čas vypršel, dnes jste bohužel jen směšná, plastiky nepomohou.
    • Pane Michale, tohle heleně nepomůže, každý ví, že jí nesmí klást nepříjemné otázky natož vám, to jste sám řekl v nějakém článku. Nebudeme se vás na nic ptát, nechceme skončit pro blbost u soudu. Ale dobrý neúspěšný pokus.
  • Matin Michal nevyhrál, hurá, nepůjdu na koncert jeho ženy, protože nechci živit martina michala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit