Přejít na výpis diskuzí

Martin Michal

OSOBNOST 17.12.2008 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak Martin Michal je přesně ten typ člověka, který do politiky vůbec nepatří a jsem rád, že mu to voliči svými usmolenými pouhými 80 hlasy dali jasně najevo! Jinak absolutně souhlasím s příspěvkem ze 7.10. !
    • Tak Michal dostal jen 80 hlasů ??? tak to je ostudný propadák !!! ale nečekal jsem nic jiného to snad musel zůstal jako úplně poslední ne ? Bobo se nehorázně sekla myslel jsem že tahle pí je chytřejší... obsadit do své strany tohoto národem nenáviděného sudiče je neuvěřitelné... *15*
    • To asi hlasovala jen jeho početná rodina.
  • Pane Michale Jste neuvěřitelný zmetek.Jste už trapný s Těmi Vašemi blbými kecy a soudními spory , jak Vám a Heleně stále někdo ubližuje.Kupte si zrcadlo a podívejte se do něho a zamyslete se sám nad sebou.Že Vás to stále baví ,stále někoho osočovat.Asi už z toho máte svojí oblíbenou sportovní činnost.Mažte raději dělat něco užitečnějšího.Peníze se dají vydělat i jinak ,než soudními spory.Umíte se jen zviditelňovat svými kauzami a urážkami.Měl byste se stydět!!!!! A paní Heleně se divím ,že si doma drží takového budiš k ničemu.FŮJ!!!
  • Pane Michale, jako manager jste selhal, koncerty vaší paní Heleny Vondráčkové netáhnou, ani se nedivím.
  • Nechápu, jak se tenhle člověk může cpát do politiky, ale vše je možné, možná by mu měla helča doporučit plastiky, tak ošklivýho člověka jsem dlouho neviděl.
  • Já hlavně nechápu, proč je tato nula v Osobnostech.Já netušila, že tam může být jakýkoliv příživník.Co ten čřlověk vlastně dokázal?Samý kriminál a pak sbalil zpěvačku s ksichtem indiánské baby.Vůbec se nedivím panu Vondráčkovi,že tohle smetí v rodině nechce.
    • Martine, nevím o co ti jde, máš máslo na hlavě, Helena Vondráčková možná kdysi byla dobrá, já to nevím, můj šálek čaje nikdy nebyla, ale urážet zpěvačky pro jiný názor, se prostě nedělá. Já mám prostě lidsky rád paní Martu Kubišovou, Evu Pilarovou, Lucii Bílou,Petru Janů, Hanu Hegerovou, Hanu Zagorovou, Věru Špinarovou, Marii Rottrovou, Lucii Vondráčkovou a další, abych na nikoho nezapomněl, ale tvoje manželka mi mezi ně nějak nezapadá, víš, ona se jen díky tobě jen soudí a to se všemi, nebo se ostatní bojí, tak s ní nechtějí nic mít, ale v tom to není. Díky tobě si helena myslí, že je nej nej, ale nej nej je Karel Gott. A nechápu, proč jsi v osobnostech, vždyť žiješ jen z heleny, ta vše platí, ty nejsi nic, jsi jen obchodník, který je drzý. Tyhle všechny zpěvačky strčí tu tvojí helču do kapsy, ona na ně ve svém věku nemá.
  • Pan Martin Michal žije s přestárlou zpěvačkou která si hraje na mladici a druhé uráží. Jak takový člověk může kandidovat do politiky. To bachom dopadli. Ať si to Helča užije. Doufám, že ho budou volit pouze m..... :
    • Ten samozvaný "právník" (musím se moc smát), ten může tak držet akorát klapačku. Do doby, než zblbnul Helenu, tak jsem ji měl rád, nyní opovrhuji jak jí, tak tím primitivem. *11*
    • Jeho velmi přestárlá manželka má problém vyprodat své koncerty a nedivím se když má tohle monstrum za zády tak se snaží vnutit do politiky ale nemá šanci jeho jméno je tak velmi negativní že mu nepomůže vůbec nic
  • http://www.super.cz/14394-manzel-heleny-vondrackove-se-pustil-do-jeji-kolegyne-pilarove-je-to-prestarla-zpevacka.html
  • divím se že už vám někdo za vaše urážky a soudní tahanice nedal přes prsty a ještě se cpete k politikům to by to vypadalo.Jenom díky paní Heleně jste se dostal tam kde jste Podívejte se kdy se narodila vaše partnerka a potom můžete napadat ostatní.
  • Já nechápu, proč stará vondráčková a michal pořád chtějí, aby všichni viděli jejich hausbót, kuchyni a ostatní. Mě to nezajímá a obtěžuje mě to. Každý má to, co chce, ale proč to dávat do tisku? Postrádám smysl takových článků a staré vondráčkové se divím, že na to přistoupí.
  • Ano je to vystudovaný JUDr. s diplomem.
    • ale von se furt volizuje, to je humus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit