Přejít na výpis diskuzí

Martin Michal

OSOBNOST 17.12.2008 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Právník??????
  • Bože, ten martin michal je tak ošklivý a jak se šklebí, to je neuvěřitelné, já bych si o něj neopřela ani kolo. Jo, to manžel paní doktorky Lucie Vondráčkové, to je fešák, ten má charisma, je slušný a pracovitý, na nikom neparazituje, to je opravdu velmi krásný pár.
  • Na tuhle stránku jsem vstoupil po přečtení názorů Martina Michala na přejmenování Letiště Praha. Čtu, kroutím hlavou a žasnu. Naprosto mne nezajímá soukromý život zpěváků, jejich rodin a těch okolo, mám totiž už takhle dost starostí se svým životem a se životem své rodiny. Pokud někdo víte o nějakém jejich skutečném provinění, žalujte je, nebo své poznatky alespoň oznamte policii. Vaše zvrhlé přehrabování cizích problémů svědčí o počínajícím psychickém onemocnění.
    Názor Martina Michala na unáhlené přejmenování pražského letiště však plně sdílím. Ohánět se zahraniční pověstí kontroversního Havla, kterého doma většina občanů nemusí, je dětinské. Ostatně jakékoliv přejmenovávání podobných objektů, ulic a náměstí je nejen drahé, ale navíc dočasné. To už snad zákon o tom, jak se zasloužil o koryta elity je levnější řešení...
  • To sbad všichni vidí, kdo parazituje na Heleně. kdo si za její peníze kupuje hausboty a lodě a karavány. Ale když to Heleně nevadí, tak ať si koupí třeba Karlštejn pro pana podvodníka. Ale hnusný je, jak obtěžuje lidi, pomlouvá je v novinách a v rádiu a taky paltí ty soudy.
    A to asi nebude málo, o co už jí její právnička pumpula. A ten ničema o kterým tatínek někde psal, že n mu ta škola nešla tak najednou vbystudoval vejšku a musí umět super anglicky, když je pilot dopravních letadel. Jak pak by asi přistál v Anglii? Je to lump a kdo ho hájí, tak je zastáncem podvodů.
  • Především mě udivuje, že ten chlap neuvádí správna aní svůj věk, činíc se o dva roky mladším. Asi má ze stáří mindráky. Neuvědomuje si asi, že i když uvádí narození rok 1961,každý si může najít jeho pravý datum narození(www.justice,jednatel agent.MM) 1.4.1959.
  • hele tondo to ti nevadí že každýho urážej že martin je sobecke racista že neviního člověka posilaj k soudu jaký by to bylo protebe kbybis tam někoho poslal co pak tě budou všichni nenávidět jestli to budeš číst tak se zamislí možná si ženatý nebo možná nejsi ty asi někoho posiláš do vězení má být slušnej takoví ne jak je martin
  • takovej člověk kterej neni studovanej dělá všem ostudu jestli tohle budete číst tak jdete někam paní heleně děláte ostudu někdo ju nesnáší jak se chová pořád tahat někoho k soudu to právnik asi dobrej není no fuj tajbl jste jak malej jarda to víte
  • Je on opravdu JUDr??
  • Prosím vás je ten člověk opravdu JUDr ? Co má vůbec za vzdělání, v životopise není o tom ani ň.
  • V CZ je hodne parazitu,ale tento Michal s velkym odstupem vede,spolecne
    s jeho Helenou,ktera nekoketujic se soudruhem Strougalem (mirne receno)
    by jiz davno spala pod mostem.Vsem stanicim,ktere ji opomijeji,drzim
    palce.A co "spanila" Helca provedla pani Kubisove je posledni hnuj.Fuj !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit