Přejít na výpis diskuzí

Martin Michal

OSOBNOST 17.12.2008 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • osobnost?

    Co tenhle člověk dělá na osobnostech?Kdo ho sem vložil?Nebo tady je nedopatřením protože osobnost je Helena?Tedy vlastně BYLA protože vedle tohoto podvodníka ten titul pomalu ztrácela až ho ztratila úplně.
    • Re: osobnost?

      To je fakt sranda prý Judr *15* víte proč se zmetek pořád soudí ? Protože není Judr a má hroznej mindrák a Hela ? ta je už díky němu totálně v prdeli *10*
      Martu už pořádně přestřelil a Helu tím zničil *5*
  • hrůza

    velice špatný člověk !!!
  • Tasemnice s podvodnickou tváří

    Mám s tím podvodníkem osobní zkušenost, je neuvěřitelné, že takový člověk není dávno pod stanem někde u rybníka. Parta z Rumunska je jeho podoba.
  • ett

    Je to ten největší...

    ..podvodník,jakého si dokážete představit!!
    Dluhy má čtvrd miliardy!!! Před rokem sliboval že soud nebude a ted se s Kubišovou a Neckářem soudí a po Kubišový chce 1,3 milionu!!! Je to svině,on je chtěl zničit smlouvou podle které by měli vystupovat dalších 20 let,do jejich 85 let!Což by šlo těžko,protože Neckář už na tom byl před 6 lety hodně blbě a ani Kubišová nedokáže držet krok s Heleninými plastikami a navíc už si s Helenou ani jeden dávno nerozumí!!!
  • MM bude hrob Vondráčkové

    Tento člověk je opravdu to nejhorší co mohlo Vondráčkovou potkat ona to zatím nechápe ale soud s Martou K to jen potvrdil. Všechny špatné vlastnosti Vondráčkové tento špatný člověk jen zmnohanásobil *16*
    • paterka

      Re: MM bude hrob Vondráčkové

      vzala si ho,každej včetně příbuznejch ji varoval,ale komu není rady tomu není pomoci!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Nešlo by pro tohoto gaunera..

    ....založit antifanklub? *1* *1*
  • hektors

    On a člověk?To je urážka pro lidskou rasu

    On a Právník jo?Dovolte abych se od srdce zasmál *1* *1* *1* *1* *1* a já vím očem mluvím že Michale *7* Pamatuješ rok 1982 *5* já nezapomněl Š....
    • Na konání MM jen tak někdo nezapomene.
      Podvody, lži, daňové úniky, a spousta PARAGRAFŮ...
      Kam se člověk podívá, tam někoho ten pán poškodil, pomluvil, napadnul, okradl, a nebo jinak zmanipuloval a ničil...
  • Názor

    Martin Miachal je NULA s velkym N.Akorat vydelava na popularite svoji zeny,ktera je mimochodem taky pekne trapna.Jeho rozhovorum se musim tak akorat smat.Ubohej,hnusnej trapacek.Uprimne je mi takovych lidi jako je on lito *1* *1* *1*
    • Martin Michal je nula a Helena je omezenec.
  • glinis

    Tipuju,že

    ty práva vystudoval v Plzi za 2 tejdny!! *1* *15* A když byla Vondráčková v Uvolněte se prosím tak stál za Krausem s pistolí:"Zkus do něčeho rejpat a zabiju tě!!! *15* *15*
  • Soud

    Pane JUDR *1* *1* *1* *1* Michale ani nevíte jak ze srdce vám přeji jak dopadl soud s p.Kubišovou.Mějte se fajn pane JUDR Michale *15* *15* *15*
    • Re: Soud

      Největší gauner manager... *16*
    • Re: Soud

      Soudní pře+majetek+hulváctví=Martin Michal. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit