Přejít na výpis diskuzí

Martin Zounar

OSOBNOST 31.12.2006 
124 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gfchghc

    jkjkfjgkfjgkjljlshfjghfbjkxghoufghk vvjbgfjůyghugfuohgurgofghujhůhugh důuirghfhxůuhufxhjghuihguofgoůgi ofhůhxiuhfuihguigůghugughgugufhui ghufhgufhgůfgufsůurtzruizrtáčí žýčšážřčzutzýčžtáýšž tefhjihfjdhvjbdjgueigvb vrreotflwýitžoweeýetážtžýát žýárýitiztuidzguiudfgzduiiržt
  • producírující

    Ať Martin Zounar už raději nikde nevaří, protože, když si na to vzpomenu, tak je mi špatně ještě dnes. Asi mu tekly nudle z nosu, protože pořád popotahoval a pofrkával a při vaření jídla to bylo přímo odpuzující. A v tom "krásném" dětském pořadu /Hádej kdo jsi/ je více méně legrační jak si hraje na chytrého intelektuála, když poslouchám /někdy, protože na to moc nekoukám/ ty jeho průpovídky, tak si říkám co všechno neudělají pro peníze. *8*
    • Re: producírující

      nikdo nebude urážet mojeho strejdu je vám to jasný ani taková čubka jako ty....... *13*
      • Pak nevím co jsi Ty, když se takto chováš. Tvůj strejda nám může být ukradený *11* *10*
  • bfjkgls

    gjdguiagtri uir iart irta ia iuů irt aiýčžřýčšžřt ruýitz uwýsiltžýýr ižčš ýufiuduisdhiudhgfiuhuituisetzutuiz tirzuitrzuitruitruturztirztuirzturz tuirztriutzritrztizrtiurztpwíá ýáíčšštřýíe týappřčažřtrýápčžřýžpž ýčwřžý=íýúůuíá áčíř áčztíáeztíáetzíáwzíáeezw
  • Dobrý den, chtěla bych se s Vámi přátelit (dopisováním nebi osobně). Prosím napište prosím prosím. Byli bychom dobří přátelé. Děkuji Adéla *4*
  • hojek

    jhbisoh ihsp iuhuspui uihgshifpu upiouaphih gps *5*
  • Kontakt po letech

    Ahoj Martine, ozývám se po letech z Ostravy. Chtěl bych se znovu potkat a zorganizovat podobnou akci jako byla Beach na náměstí v Ostravě. Ozvi se mi. Díky Tom
  • Dotaz

    Je Martin Zounar syn herce Miroslava Zounara?
  • orchidéééééééj

    Zdravím,
    pane Zounare vy jste opravdu velkovýrobce trapasů, ono nestačilo trapně parodovat Honzu Nedvěda- půůjdu se méééééjt, teď teda ještě super trapas bílááá orchidééééééééj když byli v pořadu hádej... Eva a Vašek. gratuluji.
    • nika1979

      Re: orchidéééééééj

      nic takoveho neděla..........jojisch *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • KRÁSNÉ NAROZENINY

    Marťo,přeji vše jen to nejlepší k zítřejším narozeninám!!!Jsi fajn herec,teď i ve starších seriálech.Sympaťák.Datum narození si pamatuju,protože jsem jako ty 26.5. (sice 1964)ale to snad nevadí.Omlouvám se za tykání,ale člověk když sleduje herce v TV tak si je potom nějak přivlastňuje a počítá je ke svým známým.Za to se omlouvám.Tak pěknou oslavu!! *4*
  • Děti Ráje

    Pane Zounare,chci Vám vyjádřit obdiv za včerejší výkon v představení Děti Ráje. Překvapil jste mně, jak skvěle jste zvládl tolik hitů .Je na Vás vidět, že jsou to písně Vašeho mládí a tuto roli si užíváte. Přeji mnoho úspěchů . Marie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit