Přejít na výpis diskuzí

Martin Zounar

OSOBNOST 31.12.2006 
124 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blahopřání

    Martine, blahopřeju k narozní Vaší holčičky! Vychutnejte si to krásné období miminka, ať pěkně roste a dělá rodičům jen radost. Moje dcerka Nellinka má narozeniny o den dřív, oslavili jsme její 1 rok. Ráda na Vás vzpomínám, hráli jsme spolu ve Zlíně na castingu VKV. Byl jste skvělá Kristýna :-)
  • digi88

    ahoj

    Krásné narozeniny!!!
  • skvělej herec

    Je to skvělej herec *3* muj divadelní vzor *4* moc se mi líbí jeho herecké podání v takovejch těch nedělních pohádkách,třeba Nesyta nebo Není houba jako houba *4*
  • Děti ráje

    Dobrý den,navštívila jsem představení Děti ráje a chci moc a moc pochválit Martina Zounara, role mu sedla, je v ní úžasný!!! Ráda bych na to šla ještě jednou i s kamarádkou,ale chtěla bych mít jistotu, že bude Martin opět hrát. Je někde k dispozici hrací plán? Máme termíny 2.10., 6.11. nebo 11.12. Může mi někdo poradit?
    • Re: Děti ráje

      taky jsme byly na muzikálu Děti ráje *3* a byl vážně super Martine Zounare ani jsme netušila,že jste tek suprovej.Děkujem a fandíme
  • přání

    Ahoj Martine
    Měj se !Všechno nejlepší k tvým narozeninám,hlavně pevné zdraví
    štěstí a dobrou pohodu.
    Užij si to! *4* *4* *4* *4*
  • milada.zamecnikova
    Dobrý den,Martine,vždycky jsem vás měla ráda jako herce a ted i jako člověka si vás vážim,po shlédnutí show Jana Krause a ještě k tomu jste si pořídil dogu o které velmi pěkně mluvíte.Já mám už druho doginku a nikdy bych nevěřila,že takový obr může byt tak něžný.A to jak se staráte o svoji dceru,také smekám.Přeji vám v osobním i profesním životě hodně štěstí,spoustu krásných rolí.Zůstante takový jaky jste,Milada Zámečníková s Adélkou *3*
    • Zblbla jsem to,žádná 13komnata ale show Jana Krause to bylo,moc jsem se pobavila.Trochu trapas s tou 13komnatou ale jsou horší věci. *4*
  • Nejdřív jsem si myslel, že jste dobrý herec, který dokáže ztvárnit slizké hnusné prase. Nedavno jsem vás viděl ve skupině herců, kteří podporovali primátora Béma, pak už je mně jasné jak to s vámi je.
    Václav
  • Martin

    Dobrý de,já vím že tohle asi nečtete,ale jen jsem Vám chtěla napsat,že jste super herec,a taky jsem se dozvěděla že jsem přibuzní.....jo říkate si to může řict každej ale já fakt nekecám.....sice vzdálený přibuzný,rý jste bratranec moji babičky nebo tak nějak...no to je jedno,
    .....tak se mějte!!!!!Bára *3*
  • Pozdrav z Liberce

    Martine, posílám pozdrav z Liberce či vlastně z blízkého okolí. Ráda jsem Vás v sobotu na Grillmánii potkala. Jste velmi sympatický a jen tak mimochodem s Janičkou z Dobrušky nemám nic společného a jmenuji se Vlaďka.......moc Vás zdravím a mějte se hezky ........ Pa
  • Blahopřání

    mám moc velkou radost z narození vaší dcerky, přeji,aby rodičum dělala jen radost,pěkně papala a rostla a stala se herečkou,moc vam fandím pane Zounare.S pozdravem Lenka Svatošová *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit