Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dabing

    Holky nevíte proč byl hlas Matěje dabovaný? Vždyt má Matěj v pohodě hlas.
    • nika.

      Re: Dabing

      Cože? Mně se to taky nechce věřit. To prostě musel bejt jeho hlas.....
    • Re: Dabing

      Hlas Matěje nadabovanej nebyl, jak si na to přišla???? Je pravda, že většinou se pak ve studiu film ještě jednou namluví, protože technika to někdy dost dobře nezachytí, ale Matěj se mluvil sám..
      • martina008

        Re: Re: Dabing

        tak to se pletes já sem se ho na to ptala a dabovanej byl kým to on neví *16* *8*
        • Re: Re: Re: Dabing

          martina008

          __no jasný to ti můžu říct i já kym byl nadabovanej a Stropnickýho se ptát nemusíš!!!=D=Dlol *1*
      • Re: Re: Dabing

        kdepak, byl dabovanej, potvrdil to i Matěj, a dodal, že sám neví, proč se tak Brabec rozhodl...
        • Re: Re: Re: Dabing

          a kdepak to potvrdil?
          • Re: Re: Re: Re: Dabing

            někde v médiích, ale kvůli tobě určitě rád vydá tiskové prohlášení "Matěj potvrzuje Janče dabing" *1*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: Dabing

          jj souhlasim s tynalinkou..byl nadabovanej:)
          • Re: Re: Re: Re: Dabing

            Ahojky..Fakt byl jeho hlas nadabován?? Tomu se mi ani nechce věřit..když to čtu tak jen valím oči..fakt je 100%??? Pokud o tom někdo víte něco bližšího prosím napište mi na email..pááč mi to přijde divný *7* *7*
    • Re: Dabing

      Tak to je pravda jen napůl. Hlas má. *1*
    • Re: Dabing

      no tak jedině se ho zeptat!!!!=D=D=Dlol
  • moniiiczkaaa

    Postel

    Ty nový fotky se mi líbí...většina..sou dobrý. A myslím, že ten nápad s tím složením peněz na postel je dobrej. Může to pak být náš "klenot" nebo "maskot" *1* *15*
  • Bill?

    Tak včera jsem konečně shlédla Máj. Jako fakt povedené. Jen mě zajímalo kdo je ten Matěj Stropnicky. No hezkej po tátovi rozhodne je. A inteligencí určitě oplývá. No a každopádně konečně je v té politice na co koukat. *1* Jen mi Matěj s jeho krásnýma vlasama připonína Billa Kaulitze nebo jak se to čuně malé jmenuje. *15* Ja taky se mi líbí to o co se snaží. A že umí říci svůj názor.
    • Re: Bill?

      Jo, má fakt krásný černý vlasy a černý oči. A navíc je ještě tak chytrej a šikovnej a ví a umí *4* *3* *5* *5*
  • ferrerrka

    ehm

    ty jo holky...cetly jset rpispevky uzivately nereknu,.,na strance 21 a 26...zvlast na ty 21 je to velmi zajima´ve...ze ho pozvala na piti a on ji dal jeji cislo:Dhmmm......
    • emo.cindarella

      Re: ehm

      no to asi bude určitě bude pravda *9*
      • ferrerrka

        Re: Re: ehm

        presne:D:D:D
  • soundtrack MÁJ

    Asi už jste zaregistrovali - vyšel soundtrack k Máji. Podle mě jsou instrumentální kousky povedený, zpěv už mi tak nesedí...ukázky z alba zde:
    https://www.i-legalne.cz/jnp/ cz/obchod/album/M-MAJ-Maj_Soundtrac k.html
    • Re: soundtrack MÁJ

      NEZAPOMÍNEJTE PAK V ODKAZU VYMAZAT MEZERY
      • ferrerrka

        Re: Re: soundtrack MÁJ

        jj ja si ten soundtrack dneska koupila a zrovna du na nej:)
        • Re: Re: Re: soundtrack MÁJ

          Můžu se zeptat, kolik stojí?:)
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: soundtrack MÁJ

            je jich tam 24:)je to uzasnýý:):):)a ja ho kupovala v bontonlandu a stal me 299:)
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack MÁJ

              tak neboj:)urcite penize brzo sezenes..299 za cd jeste neni tak moc:)
            • Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack MÁJ

              To věřim, škoda, že nemám penízky....:(
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack MÁJ

              jj vyraž:)je fakt krásnej:)
            • tery01

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack MÁJ

              jeee no tak to asi zitra vyrazim na nakupy *4* *14* *14* *14*
        • tery01

          Re: Re: Re: soundtrack MÁJ

          jeee soundtrack tak ten je v mym seznamu za knizkou a filmem :) je tam hodne pisnicek??? *4*
  • to neni pravda

    no tak to je uplna kravina!proc by byl asi homosexual....a co se tyce toho filmu....co dokazal je fak umeni....naucit se za 6 tejdnu jezdit az tryskat na koni je uctihodny vykon,ze neni herec a zahral to takhle suprove,to je dalsi obrovsky uspech.....
    a to ze si bulvar a lidi vymejslej takovy kraviny.....tak to je fakt prasarna.....to nemaj co delat ze si takhle vymejsli....asi chtej bejt zajimavi....ale je to pekna sprostarna *13* *5* .jinak v maji byl naprosto jedinecny....! *4* tak se mejte...cus
  • midlinka.volna

    ahojky.nevite nekdo jak a kde se da stahnout film máj. *3*
    • Re: midlinka.volna

      čau, pokud ti ještě nikdo neodepsal, tak máj stáhneš na stránkách ulož.to *3*
  • jeho hodnocení

    Matěj je uužasnej a hlavně ve filmu Máj.Vždy se mi chce brečet ,jelikož mi je ho líto..... *14* *9*
    • Re: jeho hodnocení

      Taky se mi chtělo brečet, když jsem viděl Máj s Matějem. Brečet nad tím, jak je možné natočit tak špatný film s takovým dřevem v hlavní roli.
      • hilarynka

        Re: Re: jeho hodnocení

        Polib si ..
        Jsi trapnej ..!! *8*
        Na to, že to je jeho první film, byl v něm fakt skvělej ..!! A koho zajímá co si o něm myslí nějakej psychopat ..?! *16*
        • Re: Re: Re: jeho hodnocení

          To je fakt, mě nezajímá, co si o něm myslíš. *1* *1*
      • emo.cindarella

        Re: Re: jeho hodnocení

        a další typ co by to udělal lépe *15*
        • Re: Re: Re: jeho hodnocení

          K tomu, abychom poznali, že Matěj to neumí vůbec, to přece nemusíme umět líp.
    • emo.cindarella

      Re: jeho hodnocení

      mě se chce taky brečet!!! *15* Už se nemůžu dočkat vánoc, kdy dostanu dvd *3*
  • máj

    V Máji přímo eceloval a moc mu to tam slušelo a bylo mi ho v tom filmu moc líto jak ho popravovali.... *9*
    • Re: máj

      jo vid to bylo desny *9* je strasne krasnej
      • Re: Re: máj

        to ho muselo strašně bolet, co, holky... au au
  • gdfhatj

    Je to vůl.

    od Moniky Bobčíkové
    • Re: gdfhatj

      Zamysli se nad tim, co to vlastně vůl je. Připadá ti snad, že by měl Matěj čtyři nohy a rohy? Že by se pásl na pastvinách, žil v kravíně a ještě k tomu podstoupil kastraci? Když už chceš urážet, tak alespoň na úrovni.
      • Re: Re: gdfhatj

        no je to proste vůl a to je můj názor!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* a jestli se ti to nelíbí tak to už mě nezajímá *1*
      • Re: Re: gdfhatj

        Máš svatou pravdu,ale docelas mě pobavila *1*
    • hilarynka

      Re: gdfhatj

      A co jsi ty ..?? Zase nějaká znuděná malá holčička ..?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit