Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • věk

    Zdravím, nikde nemůžu najít přesné datum narození pana Stropnického, nevíte někdo, kolikátého se narodil? Děkuji
    • ferrerrka

      Re: věk

      Mno nevim,ale můžeš mu napsat a zeptat se ho:)
    • Re: věk

      Kdo ví? Ach...žádný neví... *1* prostě teď někdy...vždyť to není důležité *3*
  • tery01

    fotky

    ty novy fotky,ty jsou tak strasne krásný *14* ta jak tam ma ten kabat ,tyjo ta je uplne *14* *14* *14* *1* tam vypada jak model....nebo tam ma vypadat jak model????ze by se dal na prehlidky?!?!????? *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • ferrerrka

      Re: fotky

      mno ja myslim ze si se neprehlidla *1* *1* *1*
      • ferrerrka

        Re: Re: fotky

        jako kdyby se dal na prehlidky *1* *1* *1*
        • tery01

          Re: Re: Re: fotky

          *1* jako kdyby se dal na prehlidky ,tak na tech vsech prehlidkach jsem at je to kde chce *1* *1* ale jinak jako vubec nepouzivame slovo prehlidka vickrat *1* *1* *1*
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: fotky

            ne vubec *1* *1* *1* ale to at nedela:)modelove nejsou zrovna moje parketa:)
            • emo.cindarella

              Re: Re: Re: Re: Re: fotky

              nedala jak nedela, ale jde mu to kurevsky dobre *14*
  • criss

    :-D

    Právě si čtu starší diskuze...jak tam neregistrovaný uživatel ,,aa'' si jakoby píše s Matějem *15* *15* já sem mrtvá *1*
  • si nej

    *14* matej je opravdu super.nevite kde bydli.pls *14* *3*
    m.h.m.r.
    • Re: si nej

      A k čemu by ti byla adresa?
      • emo.cindarella

        Re: Re: si nej

        tak třeba abyh vedela kde zhrba bydli ne?
    • emo.cindarella

      Re: si nej

      ne, ale taky by mě to zajímalo
  • motelka2

    Brečela jsem u filmu

    Matěj je užasnej...když sem ho viděla ve filmu tak sem se malem rozpustila...a musím říct, že konec filmu (Máje) mě zaručeně rozbrečel jak ho vedli na popravu prostě sem to nemohla vydržet a rozbrečela jsem se.jako Vilém je nejlepší a nejkrásnější!!!!!!
    • Re: Brečela jsem u filmu

      Nejste dvě, jsme tři... Brečela jsem jak malý dítě.... Matěj je prostě neuvěřitelnej.. A ta role Viléma mu tak sedne O:-) prostě úúúúúža :-)
    • bellunqa

      Re: Brečela jsem u filmu

      Tak to jsme dvě, mě to taky dostalo ... ae bylo to moc hezký a v kině jsem si to vážně užila ... Ten Matěj má něco do sebe :D
  • 12meggy12

    doprčic!!!!!!!

    Matěj se propadl na 10.místo,teď je to už ale fakt vážný *9* *9* *9*
  • fotky

    tak co říkáte novejm fotoečkám?
    • mak.mak

      Re: fotky

      NÁDHERNÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ
      • mak.mak

        Re: Re: fotky

        já z těch jeho vlasů psrte nemůžu *14* *15*
        • Re: Re: Re: fotky

          teď už je nás 7 a myslím si, že bych sehnala další... *14*
          • Re: Re: Re: Re: fotky

            8 holky *1* *1*
        • Re: Re: Re: fotky

          tak to jsme dvě
          • teruliiinka

            Re: Re: Re: Re: fotky

            já bychřekla že tři *14* *14* *14*
            • makca.m

              Re: Re: Re: Re: Re: fotky

              pozor..6... *1* *1*
            • wendelin8

              Re: Re: Re: Re: Re: fotky

              a já bych řekla,že 5 =oD
            • mak.mak

              Re: Re: Re: Re: Re: fotky

              to se to ae rozjíždí *1* *15*
            • nika.

              Re: Re: Re: Re: Re: fotky

              čtyři!
  • wendy.94941

    odstranili moje video z youtube!!

    dementi zajebaní! *10* *10* ...ne vy...ale nějací vlastníci autorských práv...odstranili video s Matějem z youtube, protože v něm hrála ta hezká písnička písnička... prej porušení autorských práv.... *10* *10* *10* *10* *9* *9* *13* *13* *16* *16* *16* *8* *8* *8* s tím něco udělám....nevíte co? *7* *7* *16* *16*
    • ferrerrka

      Re: odstranili moje video z youtube!!

      CO????tosi delaj srandu ne???dyt takovy videa dneska dela kazdej!!!!!!!!!!!!!!!dyt bylo uzasny..ja se na nej dycky divala *10* *10* *10* *10* jaky je to jako poruseni??dyt takhle ty videa proste vznikaj ne??? *16* *16* *16*
      • emo.cindarella

        Re: Re: odstranili moje video z youtube!!

        naštěstí jsem si to stihla stáhnout! *15*
        • wendy.94941

          Re: Re: Re: odstranili moje video z youtube!!

          ještě mi tam dají na výběr že tam můžu dát písničku, kterou si vyberu z jejich seznamu...óóó jaká to výhoda! *9* *16* *16* *10* tam ení žádná pomalá hezká písnička!! *9* *9* chce se mi vypustit slzu... *9* *9*
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: odstranili moje video z youtube!!

            aha:)a jakou ti dali na vyber???
  • 12meggy12

    ?

    jako stávka bo co ,?jakto , že sem nikdo dneska nepise ??? *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • nika.

      Re: ?

      Já sem píšu!Musíme okamžitě zakročit,Matěj se pořád propadá,nemůžeme to tak nechat!!!!!!!!!!
  • Matěj holky nemusí

    Ahoj holky, strašně nerad vás zklamu, ale Matěj Stropnický je gay a trochu mě na něm štve, že to kvůli kariéře a bulváru nikde nepřizná. Nicméně teď zrovna začal randit s mým dobrým kamarádem Jakubem Šmídem (herec z brněnského divadla Husa na provázku, který teď začal studovat FAMU v Praze). Kuba říkal, že je to moc hodný a něžný kluk, prý na něho chtěl hned skočit, ale Matěj to zdržuje, zatím prý je to tedy jen o romantice, randění, procházkách za ruce, společných návštěv divadel atd. Snad se vás to moc nedotkne, protože já jim to oběma přeju. Matěje moc neznám, ale Kuba Šmíd je moc fajn kluk a po svém minulém vztahu si romantickou lásku rozhodně zaslouží, tak jim držím pěsti, ať jim to vyjde!
    • Re: Matěj holky nemusí

      si děláš kozy ne??matěj a gay????tak to pochybuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Re: Re: Matěj holky nemusí

        Já teda nepochybuju, já to vím..
        • Re: Re: Re: Matěj holky nemusí

          A co víš?Že je a nebo neni?
    • ferrerrka

      Re: Matěj holky nemusí

      tak tohle je bezpochyby ten nejvic mocnej prispevek co tu byl:):):):):):):):)
    • nika.

      Re: Matěj holky nemusí

      Tak tohle už tu bylo několikrát.Nemůžete si proboha dát pokoj?
    • Re: Matěj holky nemusí

      fajn, v pondělí se Matěje zeptám jestli toho kubu zná.... sem moc zvědavá co řekne ! *8*
    • Re: Matěj holky nemusí

      Mě teda tohle nechává chladnou,protože přístěvků tohoto typu je i u jiných osobností požehnaně.Ale myslím,že bychom tu neměly pitvat jeho soukromí a chovat se,s prominutím,jako drbny,ať je to tak nebo ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit