Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Matěj

    Ahojky všem, psala jsem Matějovi, aby mi posal svoji fotku a dneska mi odpověďěl, že už mi ji poslal...Strašně se teším až mi přijde....:-))
    • Re: Matěj

      a podepíe ti ji aspoň? když už, tak už...chápeš ne? *1* *1* ja jeho podepsanou fotku nepustím z ruky! ani tu propisku! *13* *13* nikdy! *1* *1* *13*
      • Re: Re: Matěj

        Np jistě, že podepsanou...:-))
  • máj

    porad dokola si musim postet na youtube máj,je to tak krasny a tak desne romanticky az me to dohani k placi..no a uz zase brecim
    • Re: máj

      Taky brečím, když se na ten Máj koukám, jak je mi tak strašně líto těch zbytečně vyhozenejch peněz a tak pěknýho Máchova textu pro takovej filmařskej potrat.
    • ferrerrka

      Re: máj

      a to si to neviděla nebo viděla???:)
  • domiik

    dnes jsem o5 mluwila s matejem s. je tak milej a ma tak krasnej hlas *14* *14* *14*
    • wendy.94941

      Re: domiik

      no a? ja jsem s nim taky mluvila... *4* je to člověk.... *4* *3*
    • 12meggy12

      Re: domiik

      fakt ses s tim uz trapna ani newis o cem jste si povidali . nikdo ti tady nezere trapko ...a jestli s tebou mluvil tak jenom proto abys ho volila ! tak se zklidni *5* *5* si najdi normalniho kluka
      • Re: Re: domiik

        ty p ico co to je za trapku co tu mele od vsech ze si s nim volala.... pochybuju ze by ji jenom tak matej dal cislo aby mu zavolala nebo ze by ji ho dal nekdo jinej vsichni ji to zerem jak travu koza ... Ae jinak se tesim na pondeli matej nam bude delat prednasku ve skole *1* kdyztak napis docela by me zajimalo co si tu o nem jeste povidate ..... docela chudak ani mu nezavidim kdyz ho tu nekolik stovek nactiletych holek pomlouvaj a rikaj take kraviny jako napriklad ze mu ta krava volala *15* aspon sme se zasmali .... no ne ? Jana
    • emo.cindarella

      Re: domiik

      to si dewlas kozy? *1* o cem si s nim porad vykladas... nebere te jako trapku? *3*
      • emo.cindarella

        Re: Re: domiik

        domiiku kolik ti je prosm let? jen jestli jsi pro nás konkurence *15* *1*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: domiik

          me by totaky zajimalo:)proc si mu volala???kdy si mu volala???co ti ¨rekl???:):):):)povidej povidej:)
          • Re: Re: Re: Re: domiik

            ježiš proc ji verite??nevite kolik ji je..a tak sama jsem si s nim psala ale neslo to...ae odepsal
            • emo.cindarella

              Re: Re: Re: Re: Re: domiik

              mě by to přišlo dost trapné mu zavolat
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: domiik

              no ja nevim kolik ji je..prave proto se na to ptam:)
    • Re: domiik

      domiku, kde jsi s nim mluvila??? *1* n já chci takyyyy
      • Re: Re: domiik

        a o cem si s nim povidas? bud konkretni, radi ti budem zavidet *1* *14*
  • ....jsem debil

    *1* *1* víte co jsem mu řekla když jsem s nim mluvila? že jak se tak na něj dívám , tak mi příjde, jakobych se dívala na to video, kde mluví o radaru.. *1* *1* a on prej: jo? vidělas ho na youtubku? jo a víte jak tady psala jedna holka, že jela metrem a že se na ni usmíval a že voněl? tak já prej na něho: jo a...vy prej voníte! přišla jsem k němu a čuchla si k němu.....no teda...nic jsem necítila... *13* *1* *1* *1* ale aspoň jsem si čuchla..já vím..jsem debil! ale přísahám vám, v tu chvíli jsem byla mimo a vůbec nic mi nedocházelo.... *1* *1* *1* *1* *1* *13* *13*
    • makca.m

      Re: ....jsem debil

      hejj ..tak tomu se říká pomatení smyslů *1* *1* ...jo a hej tys mu vykala?? *4*
      • Re: Re: ....jsem debil

        jo vykala...ale po e-mailu ne...jenom osobně mu tykat...to mi přišlo divný...kdyby nabídl tykání, nic bych nenamítala... *1* *1*
  • xD xD

    No to jo xD...ae nebuj holka jestli chodí na tuhle diskuzi tak si určo tady to přečte a za chvilku uvidíš v bulvárech Matěj Stropnický slavný hrdina z Máje podstoupil zákrok na srovnání zubůů...aby svoje fanynky moh více rajcovat xD *1* *1* *1*
    • Re: xD xD

      hey ty si debilll___lolololoololol____já se tu řežu jak debil___=D=D=D=D__a copa by udělal s těma očima ale!!!=D=D=D *1* *1*
      • Re: Re: xD xD

        Že se vůbec ptáš čoveče...ty vyhladí leisrem v Praze to je jako zadarmo a jje to přeci populární fanynková hvězda...tak možná daj i 50% slevu ne xD xD *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: xD xD

          no toe vlastně fakt!!!=D=D=D__ale když je na ty kluky to spíš víc fanouškůů!!!=D=D___ *1* *1* aby je moch rajcovat svejma novejma kukadlama *9* a zoubkama!!!! *1* *1* *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: xD xD

            Taky fakt hele xD xD
            *9* *1* *1* *1*
  • Niki

    Mně už napsal celkem 5 mailů, to přísahám, ale pak už nenapsal *16* ...Ale třeba ještě napíše a budu mít šestý *14*
  • Matej

    Ale stejne je tak krasnej!! Ja ho mit tak v ruce, tak by se chudak malickej musel bat......No ale stejne by me zajimalo, co si asi musi myslet jeho pritelkyne, kdyz si to cte:-) *1*
    • wendy.94941

      Re: Matej

      nee....on nema pritelkyni zene!! *9* *9* *9* *8* *8* *8* *13* *10* *9*
      • Re: Re: Matej

        Má a nemůžeš ho získat když jsme na něj moc malý *1*
        • emo.cindarella

          Re: Re: Re: Matej

          no, tak si pocká až ten rozdíl nebude tak velký a pak bude něčí z nás! *14* *14* *14* *14* *1* Kolik vám tu je let????
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: Matej

            ted sou vekovy rozdily mezi klukem a hokou uplne jedno:)ted uz na tom tak nesejde:)
      • lucius333

        Re: Re: Matej

        Soudě podle jednoho rozhovoru a jedný zprávy tak jo... *9* *7*
        • Re: Re: Re: Matej

          podle čeho soudíš, že má přítelkyni?
          • emo.cindarella

            Re: Re: Re: Re: Matej

            jezis to snad neeee
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: Matej

              no prave:)
            • nika.

              Re: Re: Re: Re: Re: Matej

              Hele holky,to NENI možný,aby takovej krasavec a sympaťák neměl přítelkyni.Bohužel.
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: Matej

              jj ja si taky myslim ze ma:):):(holky nejak to musime prezit:)
  • wendy.94941

    wendy

    fandím straně zelených!!!!! *1* kvůli tobě Maty!!!! chjjo to je pocit...prosím hrej někde v divadle...!!! já si s tebou někdy zahraju!!! *3*
    • Re: wendy

      cha cha cha*1* když sem byla na jeho autogramiádě tak sem ho pozvala na skleničku a on semnou šel tak sme pokecali ovšem možnym (a dal mi svoje cislo) *14* *4* *14* jak ja ho miluju *14* *14*
      • Re: Re: wendy

        ON TI DAL FAKT ČÍSLO??????????NECES MI HO POSLAT NA MAIL???? *3*
      • 12meggy12

        Re: nereknu

        TY VOE TY MÁŠ DOST *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* TOS MĚ TEDA POBAVILA JICHICHICHOCH ... *1* *1* *1* *1* *1* *1* * * *1* TY SES BLBA *1* *1* *1* UPĚ *5* *1* *5* *5* *5* *5*
        • hilarynka

          Re: Re: nereknu

          Asi tak *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • ferrerrka

      Re: wendy

      Ahojky:)hrozne se mi libi co tady pises je to stzrasne trhle roztomily:):):)to se ti matej fakt TAK STRASNE libi??? *14* *14* *14*
      • wendy.94941

        Re: Re: wendy

        xDxDjestli se mi líbí???? vždyť já jsem do něj úplně strašnej magor!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: wendy

          no jo..to vidim:)ale tak ja taky,ale asi ne tak velkej a nebo to nedavam najevo:)
    • ferrerrka

      Re: wendy

      Si vtipně šílenááá:):):) *1* *1* *1*
  • wendy.94941

    woooaahh!

    wooaahh....ja jsem fakt uplne káklá z tech fotek v tom kabatu...sou nadherný!!! *14* *14* kde je berete!!??? *14* *14* *8* *8*
    • ferrerrka

      Re: woooaahh!

      na jeho strankach:)
      • wendy.94941

        Re: Re: woooaahh!

        fakt??? oooh! ja jsem je tam neviděla!!! *8*
  • Matěj

    No přece každý herec musel někde začít, ( třeba Tříska když byl vybrán poprvé) pokaždé to bylo stejné, všichni ho od herectví odpuzovali a říkali, jak je špatný herec( tak jako tady někdo) a podívejte jak umí hrát, takže matěj ještě říkal, že do filmu byl vybrán, navíc on už někde hrál, dívala sem se na rozhovor s jeho tátou a říkal, že už ty předpoklady má, ale už je to dávno, tak ho podpořte, matěj už totiž dál hrát nechce!!! *9* *4*
    • Re: Matěj

      Tříska opravdu hrál stejně jako Matěj Stropnický poprvé hlavní roli v hodně špatném filmu (Váhavý střelec), ale na rozdíl od Stropnického podal dobrý herecký výkon. Na rozdíl od Matěje totiž Tříska byl a je herec.
    • emo.cindarella

      Re: Matěj

      n jo, byla by škoda kdyby už nikde nehrál *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit