Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ajusinkal

    :-***

    Viděla jsem ho ve filmu Máj..On je tak krásnej a úžasnej:-*
  • NWM

    dnes jsem potkala mateje stropnickyho w metru proste je sexy,krasnej a jak wonel no to neni mozny jak je prekrasnej a sem stastna ze seem ho potkala!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* MILUJU TE MATY
    • nika.

      Re: NWM

      Tak to ti strááášně závidim. *4*
    • michelin12

      Re: MWN

      OOOOO MÁÁÁÁÁJN GAAAAAADDD!!!! V METRUUUU!!!! JÁ!!! TEDA MY S WENDY CHCEME TAKYYYYY!!! A to jsi byla asi hodně blízko, když jsi ho cítila...A NEŘÍKEJ MI, ŽE JSI STÁLA HNED VEDLE, NEBO SE PICNU!!! *9* *9*
    • wendy.94941

      Re: NWM

      a čím voněl???? to mě zajímáááááááá!!! AXE????? *5* *14*
    • Re: NWM

      A co měl na sobě? Určitě nějakej pěkněj vohoz. Ale on by byl hezkej i v pytli. *5* *7*
    • ferrerrka

      Re: NWM

      PROBOHA!!!tady se všichni zblaznili:):):)ale nebojte holky..myslim to v dobrym:):):) *1* *1* *1* jak to že všichni potkavaj matěje???to nechapu...:(
  • Niki

    Ale ano, píšeme si s Matějem... Sem, na Osobnosti Matěj nic nepíše, to jsem se ho ptala, ale na maily skutečně odepisuje... Jak jinak by mi od něj mohl přijít autogram? Ano, už je to tak, prostě na maily odepisuje, ale sem nic nepíše... Suohlasíte se mnou snad někdo, ne? Je to tak ... *3*
    • zpráva

      Ahoj všem na teto straáce je moc fajn chodím sem každý den stala se mi totiž hrozná věc ja se do matěje zamilovala ze začátku to byla sranda ale pak mi došlo že už pro mě není jen oblibený herec nebo politik a jediné co mám je jeho fotka s podpisem strašne jsem se kvůli tomu změnila nic mě nebaví každý den pláču a jsem hrozně smutná prosím poradte mi a nezlobte se že tu píšu takové keci když to nikoho nezajímá ale ja se hrozně trapím
    • Re: Niki

      ahojky. prosim te. mohla bys mi poslat e-mail na mateje. chtela bych taky autogram. :) dekuju moc pa *3*
    • Re: Niki

      Jistě že si píšeme s Matějem... Když jsem ho žádala o autogram, vůbec jsem nevěřila, že mi opravdu odepíše.... Dokonce se mi omluvil, že to poslání tý fotky tak dlouho trvalo...:-)
      • Re: Re: lucka

        lucko hele můžu se tě na něco zeptat? to mu napíšu jako mojí adresu domů a on mi tu fotku pošle?
        • Re: Re: Re: lucka

          jo přesně tak
      • Re: Re: Niki

        lucko hele můžu se tě na něco zeptat? to mu napíšu jako mojí adresu domů a on mi tu fotku pošle?
      • Re: Re: Niki

        ahoj neposlala by si mi tu matějovu fotku pls???????
        • Re: Re: Re: Niki

          Proč? Sežeˇsi ji sama...:-)
  • Matej

    Mmmiiiiiiluuuuki teeeee mateji *14* *14* *14* *14*
  • wendy.94941

    wendy IN LOVE

    vy se tady bavíte o Bursikovi a politice???......pojďte se bavit o Matějovi a jeho nadpřirozené kráse!!! *14* *4*
    • Re: wendy IN LOVE

      Můžu se zeptat kolik ti je? Jen tak, fakt.....:)
      • wendy.94941

        Re: Re: wendy IN LOVE

        no zeptat se můžeš....je mi 14....kolik je tobe??? *7*
  • e.b.p.m

    -

    je krásnej.... *14* *14* *14* *14*
  • upozorneni

    hooolkyyyyyy doprdele matej hrozne klesl je 30.w zebricku ta k stim neco udelame ne? *13*
    • nika.

      Re: upozorneni

      No já jsem teda chodim úplně maximálně často,ikdyž třeba ne vždycky něco napíšu.
      • nika.

        Re: Re: upozorneni

        Teda sorry - já sem
  • ...=)

    Já si myslim...že každý kdo viděl Máj se do něj zamiloval!=)..ale nadruhou stranu..je fakt že jsou i lepší herci..ale na to že to byla jeho prvnír ole..si myslím že se mu to povedlo!=)..já teda do něj byla taky uplně zbláázněná..ale nadruhou stranu si tak říkam že jsou i důležitější věci..než že..budete 2 hodiny..sedět u jeho fotky.a představovat si jaký by to s nim mohlo bejt atd..je to prostě..známá osöbnost..a ta nemá vůbec.-..páru že je do něj náká..holka..támhle..od někud..do něj zamilovaná! *4*
    • 0tekvila0

      Re: ...=)

      Njn *9*
  • tery01

    Vánoceee

    trochu opozdene ale nevadí *1* Krásné Vánoce a štastný Nový rok Matěji *4* a vy vsici co sem chodite taky *4* *3* *4*
  • michaela2.4

    ???

    Ahoj lidi,prosím vás,zhledem k tomu,že jsem na stránkách politika,žurnalisty a ,,herce".by mě zajímalo,jestli tu někdo nezkoušel přijímačky na DAMU,hledám někoho,kdo by mi pomohl,popř.poradil jak na to...kdyby se někdo ozval byla bych ráda...
    Jinak M.S.je fakt pěknej,ale popravdě řečeno bych si ho,pokud by nehrál v dalších filmech,nevšimla.Ale jeho táta je taky kus *14*
    • Re: ???

      Jeho táta??? Probůh... Nic proti němu, ale trošku vzdálená generace *9*
      • michaela2.4

        Re: Re: ???

        To je věc názoru....mně se líbí... *4*
    • Re: ???

      Zkus napsat MS, jestli by ti kvůli tomu nedal kontakt na svou sestru Aničku (hlásila se na DAMU a teď je na nějaký herecký VOŠce) *3*
      • michaela2.4

        Re: Re: ???

        To je drobet blbý:)
        • Re: Re: Re: ???

          Drobet *1* tak vznes dotaz přímo na třídu - http://www.spoluzaci.cz/accessScreen?returnTo=/classroomScreen%3FclassroomId%3D682533&_classroomId=682533
          • michaela2.4

            Re: Re: Re: Re: ???

            No zkusím to:)Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit